Продукція VILPE
Продукція VILPE® – це широкий вибір елементів вентиляції і аксесуарів для всіх типів покрівель для забезпечення свіжого повітря в приміщеннях та здоров’я конструкцій. Чисте та здорове повітря в приміщенні не є очевидністю. Кошти, вкладені в забезпечення чистого та свіжого повітря в будинку – це гарантія збереження здоров’я вашої сім’ї та вартості будинку. VILPE® вирішує питання комплексної вентиляції будівлі, попередження виникнення цвілі та видалення шкідливого газу радону.

Вироби серії VILPE® – виходи вентиляційних каналів та стояків каналізації, елементи вентиляції покрівлі, прохідні елементи, вентилятори практично для всіх типів та нахилів покрівлі. Вироби можна підібрати під колір покрівельного матеріалу. Компанія займається розробкою інноваційної покрівельної продукції з 1976 року, має майже 40-річний досвід роботи. Вся продукція відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливих погодних умов. Вироби VILPE® сертифіковані та відповідають всім європейським стандартам.

Сьогодні VILPE® є одним з найвідоміших брендів у будівельній галузі Фінляндії. Компанія прагне до якості, надійності та простоти установки її продукції, щорічно поставляє на ринок нові інноваційні рішення.

Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe
Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe

Вентиляційні рішення VILPE®

Вентиляційні рішення VILPE®
Вентиляція тип “СТАНДАРТ”
Адаптивна вентиляція
Адаптивна вентиляція
Контроль та управління вентиляцією VILPE® ECO IDEAL
Контроль та управління вентиляцією VILPE® ECO IDEAL

Вентиляційні рішення VILPE – RENSON

VILPE® Тиха кухня

VILPE® Тиха кухня

VILPE® пропонує нове рішення для організації кухонної витяжки – підключення кухонної витяжки до покрівельного вентилятору.

Така система не тільки безшумна, але і більш ефективна.

Завдяки зниженню тиску в вентиляційному каналі, потік відпрацьованого повітря набагато більше в порівнянні із звичайними витяжками.

Вентилятори дахові VILPE®:

Вентилятори дахові забезпечують вентиляцію приватних будинків, установ, кафе, господарських будівель і т.д. Вентилятори VILPE® тихі та ефективні, гарантують комфортність. Використання на кухні витяжки без двигуна з підключенням дахового вентилятора знизить рівень шуму на кухні.

Вентилятори VILPE® захищають вентиляційний канал від потрапляння атмосферних опадів та бруду і направляють повітряний потік вгору з мінімальним повітряним опором. Вентилятори VILPE® оснащені термоелементом з автоматичним реверсом, що відключає вентилятор в екстрених випадках при перегріванні обмоток двигуна. Швидкість обертання вентилятора плавно регулюється. Клас захисту VILPE® вентиляторів IP34. Клас захисту двигуна спеціальних вентиляторів IP44.

Вентилятори дахові VILPE

Приточна вентиляція:

Приточна вентиляція Vilpe

Вентиляційні виходи:

Виходи витяжок і вентиляції VILPE® ефективно виводять відпрацьоване повітря з приміщення. Застосовуються для виведення на дах труби кухонної витяжки, витяжної вентиляції з канальним вентилятором або рекуператором. Вентиляційні виходи направляють повітряні потоки і захищають вентиляційну систему від попадання опадів і бруду.

Виходи витяжок і вентиляції VILPE

SOLAR прохідні елементи:

Vilpe SOLAR прохідні елементи для покрівель

Прохідні елементи:

Прохідні елементи для покрівель Vilpe

Вентиляція покрівлі:

Вентиляція покрівлі Vilpe

PIIPPU прохідні елементи:

PIIPPU прохідні елементи для димоходів

Водостічні воронки

Водостічні воронки Vilpe
Водостічні воронки

Кріплення

Кріплення Vilpe до тепло-і гідроізоляції

Широкий асортимент кріплень для тепло-і гідроізоляції до різних типів основ:

Croco, Power A, POWER насадки, KLA- кріплення.

Спеціалісти нашої компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме матеріал та компоненти Вам найкраще підійдуть.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!