Вентиляція і аксесуари VILPE


Для здорового та комфортного клімату в будинку необхідний постійний повітрообмін, а не короткочасне провітрювання.

VILPE® пропонує 3 різних рішення по організації вентиляції від стандартного до преміального класу.

Витяжна система вентиляції тип “Стандарт”

Система з покрівельним вентилятором і припливним клапаном.

Базове рішення, механічна система вентиляції на базі елементів VILPE®. Для установки в приватних будинках.

Компоненти системи вентиляції тип “Стандарт”

Припливний вентиль VELCO
Припливний вентиль VELCO
За допомогою припливного вентиля організовують фільтрацію (F7) і приплив свіжого повітря в приміщення. Вентиль оснащений термостатом, завдяки якому приплив повітря змінюється автоматично в залежності від зміни температури повітря на вулиці. У комплект поставки входить шайба шумопоглинач.
Дверна решітка SILENDO
Дверна решітка SILENDO
Призначена для переміщення повітряних потоків в житлових приміщеннях. Спеціальний акустичний матеріал всередині конструкції поглинає звук і не створює перешкод для переміщення повітря. Встановлюється в міжкімнатні двері.
Повітроводи EASYFLEX
Повітроводи EASYFLEX
Гнучкі, плоскі повітроводи овального перетину (перетин 140 × 64, еквівалентно внутрішньому дніаметру 90 мм, клас герметичності D). Гладка внутрішня поверхня з антистатичним і антибактеріальним покриттям для запобігання скупчування пилу і зростання бактерій.
Прохідний елемент VILPE
Прохідний елемент VILPE
Призначений для герметичного проходу через покрівлю. До складу комплекту входить 2К-ущільнювач гідрозатвору, що гарантує повну герметичність місця проходу через гідрозахисну плівку. Підбирається за типом покрівельного матеріалу.
Вентилятор VILPE
Вентилятор VILPE
Вентилятори постійного (серія ECO) і змінного струму. Для видалення вологого і забрудненого повітря з кухні, санвузла, ванної кімнати і підсобних приміщень. Герметично монтується на покрівлі за допомогою прохідного елемента VILPE®.
Регулятор швидкості
Регулятор швидкості
Призначений для плавного регулювання швидкості обертання вентилятора. Для прихованого (для установки в сухих приміщеннях, IP20) і поверхневого монтажу (для установки в приміщеннях з підвищеною вологістю, IP44).

Розумна система вентиляції Healthbox 3.0

Адаптивна система вентиляції Healthbox 3.0

Адаптивна система вентиляції Healthbox 3.0 контролює якість повітря 24 години на добу і самостійно регулює режим вентиляції.

Без працюючої системи вентиляції Ваш будинок нагадує термос!

Для чого потрібна вентиляція

У зв’язку із застосуванням при будівництві сучасних герметичних матеріалів і великою популярністю пластикових вікон, ми все більше стикаємося з проблемами вентиляції приміщень і їх наслідками. Разом з мікрощілиною зникає приплив свіжого повітря, зростає концентрація вуглекислого газу, з’являються задуха і вологість. В результаті на вікнах починає осідати конденсат, а на схилах і в ванній кімнаті з’являється грибок плісняви. Все це рано чи пізно призводить до проблем зі здоров’ям і поганого самопочуття. У приміщеннях обов’язково повинен відбуватися повітрообмін: “брудне” повітря, насичене вуглекислим газом і парами вологи, повинен видалятися, а свіже повітря, насичене киснем, надходити на його місце.