Вентиляція і аксесуари VILPE


ECO Ideal Wireless

VILPE® ECO Ideal Wireless – автоматична система управління вентиляцією

VILPE® ECo Ideal Wireless система управління вентиляцією автоматично регулює необхідний повітрообмін в приміщенні в залежності від якості повітря. Бездротові датчики вимірюють відносну вологість (RH) і вміст вуглекислого газу (CO2) і передають цю інформацію по бездротовому каналу на блок управління системою. На підставі переданих даних система вибирає оптимальний з точки зору енерговитрат режим вентиляції, для підтримки комфортної атмосфери.

Незалежно від того, чи робите ви ремонт або ведете нове будівництво, адаптивна і енергоефективна система управління вентиляцією VILPE® ECo Ideal Wireless відмінний вибір для легкої та бюджетної реалізації ваших потреб у вентиляції.
VILPE® ECo Ideal Wireless – ідеальне рішення при перетворенні існуючої системи природної вентиляції в систему з примусовою вентиляцією.

VILPE® ECo Ideal Wireless також легкий і доступний спосіб для перетворення примусової системи вентиляції в адаптивну інтелектуальну систему, що дозволяє економити енергію і гроші. VILPE® ECo Ideal Wireless добре підходить як для старих, так і для нових будівель і споруд. Також можливе використання в якості рішення для вентиляції складських приміщень і гаражів.

Система управління вентиляцією VILPE® ECo Ideal Wireless використовує інноваційне рішення, засноване на спільній роботі комплекту пристроїв: блоку управління, датчика вологості і, при необхідності, датчика вуглекислого газу. Система VILPE® ECo Ideal Wireless використовується разом з вентилятором VILPE® ECo і з вибраним під тип покрівлі прохідним елементом VILPE®.

VILPE® ECO IDEAL WIRELESS – ОСНОВНИЙ КОМПЛЕКТ:

 • Пульт управління (UP);
 • Блок управління (CU);
 • Датчик відносної вологості (RH).

ІНШІ КОМПОНЕНТИ СИСТЕМИ:

 • VILPE® ECo вентилятор + прохідний елемент VILPE®;
 • Припливні вентилі;
 • Переміщення повітряних потоків.

VILPE® ECO IDEAL WIRELESS – ДОДАТКОВІ КОМПОНЕНТИ:

 • Датчик відносної вологості (RH);
 • Датчик вуглекислого газу (CO2).

VILPE® ECo Ideal Wireless для адаптивної системи вентиляції

VILPE® ECo Ideal Wireless – економічно ефективне рішення з коротким терміном окупності в порівнянні з використанням більш складних вентиляційних рішень. Загальна вартість комплекту VILPE® ECO Ideal Wireless до 70 відсотків нижче вартості монтажу установки з рекуперацією тепла (HVAC).

VILPE® ECO Ideal Wireless швидко і легко модифікується. Наявність бездротового інтерфейсу зводить до мінімуму необхідність використання проводки. Якщо вентиляційні канали вже прокладені, монтаж не займе багато часу, будівництво нових каналів не потрібно, використовуються вже існуючі конструкції (повітроводи і вентиляційні шахти).

Комплект

VILPE® ECo Ideal Wireless система управління вентиляцією включає:

 • Пульт управління (UP), 1 шт;
 • Блок управління (CU), 1 шт;
 • Датчик відносної вологості (RH), 1 шт.

Розташування компонентів системи:

Пульт управління (UP) системи управління вентиляцією встановлюється в легкодоступному місці, переважно біля входу в будинок.

Блок управління (CU) встановлюється всередині приміщення, в місці з можливістю простого і доступного підключення до вентилятора VILPE® ECo, наприклад, на стелі або стіні.

Датчик вологості (RH) встановлюється в приміщеннях з потенційно високою вологістю, таких як ванна, туалет, кухня або спальня.

Датчик вуглекислого газу (CO2) встановлюється в приміщеннях з можливим підвищеним вмісту вуглекислого газу, наприклад, вітальні або спальні.

VILPE® EСo – вентилятор встановлюється на даху за допомогою прохідного елемента VILPE®, який підбирається під тип покрівельного матеріалу. Прохідні елементи VILPE® розроблені для всіх стандартних типів покрівельного матеріалу і профілю. Для вибору відповідного прохідного елемента можна скористатися рекомендаціями щодо вибору на сайті VILPE.COM.

Купуються окремо:

 • VILPE® ECo Ideal Wireless датчик відносної вологості (RH);
 • VILPE® ECo Ideal Wireless датчик вуглекислого газу (CO2).