Вентиляція і аксесуари VILPESOLAR прохідні елементи для бітумної покрівлі


Solar Huopa

Solar Huopa VilpeSolar Huopa прохідний елемент для виведення на скатну бітумну покрівлю кабелів і труб малих діаметрів. SOLAR прохідний елемент герметичний, надійний і універсальний.

Він забезпечує герметичний прохід через покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і тонких труб.

До складу Solar Huopa прохідного елемента входять: HUOPA прохідний елемент з прикрученим посадковим кільцем, верхня і нижня частина ворота, кришка, ущільнювач і кріпильні шурупи.

Розмір отвору ворота для виходу кабелів і труб 100 мм х 60 мм.

Кришка SOLAR прохідного елементу легко знімається, забезпечуючи доступ для проведення ремонтних та профілактичних робіт. Воріт з кришкою повертається на 90 градусів, що дає можливість протягувати кабелі і труби в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з’єднань.

Розмір прохідного елемента 583х488 мм. Ширина фланця 150 мм.

Встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний (RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).


Solar Classic

solar classic Vilpe
Solar Classic прохідний елемент для виведення на скатну фальцеву і готову м’яку покрівлю кабелів і труб малих діаметрів. Забезпечує герметичний прохід через покрівлю вхідний і вихідний трубок сонячної батареї, інших кабелів і тонких труб.

Кришка прохідного елементу легко знімається, забезпечуючи доступ для проведення ремонтних та профілактичних робіт.

Воріт з кришкою повертається на 90 градусів, що дає можливість протягувати кабелі і труби в будь-якому напрямку. Це полегшує монтаж і гарантує надійність з’єднань.

Розмір прохідного елемента 351х266 мм.

Розмір отвору ворота для виходу кабелів і труб 100мм х 60мм.

Встановлюється при монтажі і на готову покрівлю.

Стандартні кольори: чорний (RAL9005), коричневий (аналог RR32), зелений (аналог RR11), сірий (RAL7015), червоний (RAL3009), цегляний (RAL8004).


Solar Huopa прохідний елемент високий

Solar Huopa прохідний елемент високий VilpeПрохідний елемент для виведення на плоскі і пологі бітумні покрівлі кабелів і труб малих діаметрів.

Прохідний елемент встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу, що дозволяє одночасно герметизувати місця примикань. Прохідний елемент висотою 300 мм запобігає потраплянню води в конструкції в місцях установки труб у разі підвищення рівня води на покрівлі.

Розміри: 595 х 503 мм, ширина фланця 152 мм, висота ворота 210 мм, отвір 100х60 мм.

Комплект:

  • комплект прохідного елемента HUOPA високого до встановленого посадковим кільцем;
  • нижня і верхня частина ворота, кришка, ущільнювач;
  • монтажна інструкція і набір кріплення.

Встановлюється при монтажі покрівельного матеріалу.

Стандартні кольори: чорний.


Solar ущільнювач 0 – 60 мм

Solar ущільнювач 0 - 60 мм VilpeSolar ущільнювач 0 – 60 мм для кабелів і трубок діаметром не більше 60 мм.

Замінює ущільнювач з комплекту поставки Solar прохідного елементу.

Кольори: чорний.