Вентиляція і аксесуари VILPE


Кріплення

Широкий асортимент кріплень для тепло-і гідроізоляції до різних типів основ:


Кріплення Croco

Кріплення CROCO A

Кріплення CROCO A (20 – 250 мм.)

CROCO A розроблений для надійного кріплення одношарових покрівельних ПВХ – матеріалів і теплоізоляції. CROCO A має шип на нижній поверхні фланця, що запобігають розривам ПВХ – матеріала при сильних вітрових навантаженнях. Кріплення CROCO А випускаються завдовжки 20 – 250 мм, застосовується для ізоляції завтовшки від 20 до 360 мм. Діаметр фланця 50 мм дозволяє кріпити жорстку і м’яку ізоляцію. Форма і внутрішня будова фланця дозволяють витримувати монтаж крівлі газовим пальником. При нагріві фланець випрямляється і рівномірно притискує матеріал. При цьому краї фланця не деформуються, що дозволяє зберегти герметичність шва покрівельного матеріалу.

Довжина кріплення вибирається відповідно до товщини ізоляції. При виборі покрівельного кріплення необхідно враховувати амортизацію теплоізоляційного матеріалу при ходьбі по крівлі. Запас на амортизацію має бути не менше 10 % від товщини ізоляції. Поєднуючи різні по довжині кріплення і шурупи або дюбелі, можна підібрати відповідний комплект для будь-якої товщини ізоляції.

Необхідна кількість кріплень на покрівлі визначається станом, матеріалом підстави, розташуванням об’єкту на місцевості, параметрами покрівлі і вітровими навантаженнями.

Кріплення CROCO B

CROCO B – (20 – 600 мм.)

CROCO В кріпить бітумні покрівельні матеріали та теплоізоляцію.  Кріплення CROCO B випускаються завдовжки 20 – 600 мм, застосовуються для ізоляції завтовшки від 20 до 710 мм. Діаметр фланця 50 мм дозволяє кріпити жорстку і м’яку ізоляцію.

Форма і внутрішня будова фланця дозволяють витримувати монтаж покрівлі газовим пальником. При нагріві фланець випрямляється і рівномірно притискує матеріал. При цьому краї фланця не деформуються, що дозволяє зберегти герметичність шва покрівельного матеріалу.  Довжина кріплення вибирається відповідно до товщини ізоляції. При виборі покрівельного кріплення необхідно враховувати амортизацію теплоізоляційного матеріалу при ходьбі по покрівлі. Запас на амортизацію має бути не менше 10 % від товщини ізоляції. Поєднуючи різні по довжині кріплення і шурупи або дюбелі, можна підібрати відповідний комплект для будь якої товщини ізоляції.  Необхідна кількість кріплень на покрівлі визначається станом і матеріалом підстави, розташуванням об’єкту на місцевості, параметрами покрівлі і вітровими навантаженнями.

Кріплення CROCO 512

CROCO – 512 застосовується для кріплення покрівельних, теплоізоляційних матеріалів і акустичних плит до підстав з пінобетону і цементного стягування. Якщо підставою для кріплення служить стільникова цеглина, блоки або цементне стягування, необхідно переконатися в міцності установки кріплення.

Кріплення CROCO – 512 випускаються завдовжки 60 – 450 мм, застосовні для ізоляції завтовшки від 0 до 400 мм.

Розміри: діаметр фланця 50 мм, довжина анкерної частини кріплення 51 мм, діаметр стрижня кріплення 12 мм. Сировина: удароміцний, антикорозійний поліпропілен.

Довжина кріплення вибирається відповідно до товщини теплоізоляції. Глибина установки в підставу 50 – 70 мм.

Необхідна кількість кріплень визначається станом і матеріалом підстави, розташуванням об’єкту на місцевості, параметрами крівлі і вітровими навантаженнями. По заявці замовників фірма виробляє розрахунок кількості кріплень для конкретних об’єктів.

Кріплення Power A

Кріплення Vilpe Power A

Розміри: довжина кріплення 60 – 225 мм, для товщини ізоляції 0 – 170 мм.

Сировина: антикорозійний, удароміцний поліамід, армований скловолокном.

POWER A застосовується в будівництві для скріплення різних м’яких матеріалів (напр. для скріплення шарів ізоляції між собою). У випадках, що не допускають механічного проколювання пароізоляції, POWER A замінює дороге проклеювання, надійно сполучаючи шари крівлі. Міцність механічного кріплення, на відміну від проклеювання, не залежить від погодних умов у момент установки.

Ізоляцію фундаментів будівель від навколишнього грунту і теплоізоляцію ”чорної підлоги” першого поверху роблять з двох шарів ізоляції. За допомогою POWER А шари кріплять між собою в єдину плиту, здатну витримати навантаження при заповненні опалубки бетоном, і надалі навантаження при експлуатації. Таку ж двошарову систему використовують при теплоізоляції дорожніх магістралей і трубопроводів. POWER А не утворює ”містків холоду” і використовується при ізоляції холодильних камер. POWER А використовується при ізоляції водопровідних, каналізаційних мереж, теплоцентралей, тунелів, ізоляції підлоги, що обігрівається.

POWER A застосовується для кріплення нового шару покрівельного і ізоляційного матеріалу до старого «покрівельного пирога» при ремонті крівлі.

Фланець POWER А має діаметр 50 мм. Порожнистий стрижень закінчується різьбленням довжиною 74 мм, діаметром 28 мм. Стрижень має чотиригранний шліц для насадки шуруповерта. Різьблення має форму, мінімально ушкоджувальну структуру ізоляційного матеріалу.

Довжина кріплення вибирається відповідно до товщини ізоляції так, щоб при монтажі різьблення повністю входило в матеріал підстави. При кріпленні до старої крівлі, не менше половини різьблення повинно бути в старому покрівельному шарі.

POWER насадка – 350

Насадка шуруповерта з квадратним перетином для монтажу POWER А кріплення довжиною 60 -225 мм.

POWER насадка - 350

Розміри: загальна довжина насадки 350 мм, робоча довжина 320 мм.

Довжина насадки вибирається на 50 мм більше загальної довжини POWER кріплення.

KLA шуруп – саморіз

Шурупи – саморізи відносяться до класу KLA TORX. Шурупи з трьох шаровим покриттям Ruspert по стійкості до корозії прирівняні до нержавіючої сталі. При монтажі в профнастил вільний кінець шурупа повинен бути не менше 15 мм.

KLA шуруп-саморіз Vilpe
Шурупи випускаються зі свердлом 2-х типорозмірів:

  • NO -1 – для профнастилу товщиною до 1,25 мм, довжина 40 -150 мм.
  • NO -3 – для профнастилу товщиною 1,25 мм, довжина 50 -150 мм.