ОБЕРІТЬ ВОДОСТІЧНУ СИСТЕМУ ІДЕАЛЬНУ ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ

Купити водостічні системи у Івано-Франківську

Водостічна система – це комплекс з труб, жолобів, воронок, кронштейнів, хомутів, заглушок та інших елементів, який потрібний для відводу дощової та талої води з даху будинку. Правильно підібраний водостік ефективно захищає стіни, цоколь та фундамент будівлі від надмірного зволоження. Без водостоків можливе затоплення підвалу, пошкодження фасаду чи передчасне руйнування фундаменту.

Водостічна система є обов’язковим елементом кожного будинку. Яку систему вам найкраще вибрати?

Квадратний водостік

Квадратна ринва та квадратна водостічна труба найкраще підкреслюють естетику найсучасніших архітектурних рішень.

Купити квадратний водостік

Прихований водостік

Сучасна водостічна система, невидима для очей – дизайнерське рішення для будинків без карнизного звису в стилі лофт, модерн, барнхаус. Водостік квадратного перетину просто вшивається в фасад будівлі. Зовні залишається тільки тонка лицьова панель.

Купити прихований водостік, приховані ринви

Круглий водостік

Круглі водостоки чудово дозволяють огинати закруглені споруди, часто укомплектовані універсальнимі кутами та легко монтуються навіть на найскладніших дахах.

Купити круглий водостік

Металеві водостічні системи

Металеві водостоки виготовляють з якісної листової сталі із двосторонньою оцинковкою і кольоровим полімерним покриттям, яке слугує додатковим захистом від корозії та механічних пошкоджень. Вони міцні та надійні. Водостічні системи з оцинкованого та пофарбованого металу добре пасують до покрівель, накритих металочерепицею чи профнастилом. Великий вибір кольорів дає змогу підібрати труби та ринви, які зливаються з кольором фасаду і даху чи контрастують з ними.

Купити металевий водостік

Пластикові водостічні системи

Виготовляють з якісного ПВХ, який зберігає свої властивості під впливом ультрафіолету та за низьких температур, притаманних українському клімату взимку. Вони значно тихіші за металеві і коштують на 10–20 відсотків менше. Через низький коефіцієнт тертя між водою і пластиком труби та жолоби з ПВХ рідше засмічуються листям і брудом. Чи не єдиним недоліком пластикових систем є відносно невеликий вибір кольорів.

Купити пластиковий водостік

Мідні водостічні системи

Елітний варіант для престижних приватних будинків і котеджів. Технологія з’єднання мідних елементів за допомогою пайки робить монтаж складним і недешевим, але цей недолік повністю компенсується вражаючим терміном експлуатації мідних труб, який досягає 100 років. Мідні труби та ринви з часом вкриваються благородною патиною. Тому вони не тільки відводять воду, а й слугують елементом декору будівлі.

Купити мідний водостік

Водостічні системи Zambelli
Водостічні системи Zambelli

Гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель

Гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS
Гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS

Купити якісну водостічну систему в Івано-Франківську

Щоб придбати якісну водостічну систему в Івано-Франківську, зверніться до компанії «Еліт-Дах». Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, враховуючи площу та конфігурацію даху, ваші смаки та фінансові можливості.

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок .

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!