Водостічна система – це комплекс з труб, жолобів, воронок, кронштейнів, хомутів, заглушок та інших елементів, який потрібний для відводу дощової і талої води з даху будинку. Водостічні системи допомагають захистити стіни, цоколь та фундамент будівлі від надмірного зволоження. Без водостоків можливе затоплення підвалу, пошкодження фасаду чи передчасне руйнування фундаменту.

Перш ніж купити водостічні системи в Івано-Франківську, слід ознайомитися з їх різновидами, перевагами та недоліками. Основна різниця між ними полягає у тому, з якого матеріалу зроблені основні елементи системи: оцинкованого металу, міді чи пластику.

Металеві водостоки

Фінські водостічні системи ORIMA
Фінські водостічні системи ORIMA

Виготовляють з якісної листової сталі із двосторонньою оцинковкою і кольоровим полімерним покриттям, яке слугує додатковим захистом від корозії та механічних пошкоджень. Вони міцні та надійні. Водостічні системи з оцинкованого та пофарбованого металу добре пасують до покрівель, накритих металочерепицею чи профнастилом. Великий вибір кольорів дає змогу підібрати труби та ринви, які зливаються з кольором фасаду і даху чи контрастують з ними.

Водостічна система GALECO STAL

Водостічна система GALECO STAL2

Водостічна система GALECO «BEZOKAPOWY»

Struga
Водостоки Struga
Фінські водостічні системи ORIMA
Фінські водостічні системи ORIMA

Пластикові водостічні системи

Виготовляють з якісного ПВХ, який зберігає свої властивості під впливом ультрафіолету та за низьких температур, притаманних українському клімату взимку. Вони значно тихіші за металеві і коштують на 10–20 відсотків менше. Через низький коефіцієнт тертя між водою і пластиком труби та жолоби з ПВХ рідше засмічуються листям і брудом. Чи не єдиним недоліком пластикових систем є відносно невеликий вибір кольорів.

Пластикова водостічна система Galeco PVС

Пластикова водостічна система Nicoll

Пластикова водостічна система PROFiL

Мідні водостічні системи

Елітний варіант для престижних приватних будинків і котеджів. Технологія з’єднання мідних елементів за допомогою пайки робить монтаж складним і недешевим, але цей недолік повністю компенсується вражаючим терміном експлуатації мідних труб, який досягає 100 років. Мідні труби та ринви з часом вкриваються благородною патиною. Тому вони не тільки відводять воду, а й слугують елементом декору будівлі.

Водостічні системи Zambelli
Водостічні системи Zambelli

Щоб придбати якісну водостічну систему в Івано-Франківську, зверніться до компанії «Еліт-Дах». Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, враховуючи площу та конфігурацію даху, ваші смаки та фінансові можливості.

Щоб отримати безкоштовну консультацію, зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Поради фахівця допоможуть вам продумати усе до найменших дрібниць і зробити оптимальний вибір.

    Залишились питання?


    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!