Водостічні системи / Водостічні системи Galeco


Система гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель – Galeco FLAT ROOFS

Система гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель Galeco FLAT ROOFS включає мембрану EPDM, покрівельні лійки, труби та спеціальні перехідники.

Мембрана EPDM легка та гнучка, має простий монтаж. Для її встановлення потрібна мінімальна кількість аксесуарів.

Система гідроізоляції та водовідведення з плоских покрівель - Galeco FLAT ROOFS
Galeco FLAT ROOFS

Переваги системи Galeco FLAT ROOFS:

Простота укладання

Мембрана доступна у великих розмірах, тому більшість об’єктів можна покрити одним листом без додаткових стиків.

Доступність товару

Мембрана EPDM міцна, довговічна та не вимагає спеціального догляду. В разі пошкодження легко та швидко ремонтується за допомогою шовної стрічки EPDM.

Стійкість до перепадів температур

Мембрана EPDM залишається гнучкою до температури -45 ° C та має коефіцієнт розширення до 300 %.

Естетика та дизайн

Перехідники дозволяють з’єднання плоских покрівель з квадратними та з традиційними круглими водостічними трубами.

Інноваційне рішення

Унікальне на ринку системне та комплексне рішення з відведенням через парапет, які пройшли випробування на пропускну здатність, з гарантією виробника.

Висока теплоізоляція

Якість виконання та матеріали забезпечують термічну стійкість та стійкість до УФ-випромінювання.

Мембрана EPDM – ідеальне рішення для плоского даху

Мембрана з синтетичного каучуку з терміном служби понад 50 років. Каучук має сумісність з більшістю основ, що робить його ідеальним для покриття плоских дахів.

Мембрана EPDM
Мембрана EPDM

Кожен дах відрізняється, а покрівельна мембрана робить гідроізоляцію деталей даху простою та доступною, забезпечуючи перевірену якість.

Перехідник Galeco FLAT ROOFS

Перехідник дозволяє просто та зручно з’єднувати покрівельні (парапетні) лійки з квадратними або круглими трубами, забезпечуючи ефективне відведення дощової води з плоских дахів, терас. Перехідники зберігають просту естетику зовнішнього вигляду будівлі. Завдяки застосуванню у перехіднику ущільнювального розтрубного кільця забезпечується герметичне з’єднання з лійкою.

Перехідник Galeco FLAT ROOFS
Перехідник Galeco FLAT ROOFS

Перехідники доступні у двох конфігураціях: для квадратної сталевої труби з системи Galeco STAL2 та труби з ПВХ-пластика для системи Galeco BEZOKAPOWY/ PVC2, для круглої сталевої труби з системи Galeco STAL та труби з ПВХ-пластика для системи Galeco PVC.

Покрівельні лійки для з плоских покрівель

Конструкція плоскої покрівлі вимагає ефективного відведення дощової води і покрівельні лійки відіграють в цьому процесі головну роль. Система Galeco FLAT ROOFS містить відповідні для будь-яких видів покрівельних покриттів лійки для аварійного та соматичного водовідведення, лійки з електрообігрівом, а також із зажимним фланцем.

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!