Пластикові водостічні системи

Квадратна ПВХ водостічна система GALECO PVС 2

Нова квадратна ринва Galeco PVC2 – це крок у майбутнє з інноваційним підходом до водостічної системи за допомогою використання сировини з ПВХ для створення квадратного профілю ринви.

Унікальна, квадратна форма ринви та водостічної труби є ключем до збереження гармонії та естетики в самих сучасних архітектурних проектах.

Квадратна ПВХ водостічна система GALECO PVС 2 фото
Квадратна ПВХ водостічна система GALECO PVС 2

Престиж та естетика

Елегантна і сучасна форма робить нову квадратну ринву ПВХ, що ідеально підходить новітнім тенденціям будівництва та естетичним потребам інвесторів.

Технічна інформація GALECO PVС2:

Galeco PVC2 – це крок у майбутнє, інноваційний підхід до водостічної системи за допомогою використання обраної сировини з ПВХ для створення квадратного профілю ринви. Система елегантна та сучасна. Квадратна ринва ідеально підходить новітнім тенденціям будівництва та естетичним потребам інвесторів.

Спеціально вибраний матеріал для виробництва системи Galeco PVC2, стійкий до впливу зовнішніх умов (відповідає нормативним вимогам), механічним та старінням, тобто є високо стійким до ультрафіолетового випромінювання. Завдяки використанню додаткової ущільнюючої вставки, встановленої на місці підключення ринви з з’єднувачем ринви, система є 100% щільною і стабільною. Кронштейн ринви розроблений таким чином, що він витримує найвище нормативне навантаження.

Ущільнююча вставка GALECO PVС2Ущільнююча вставка GALECO PVС2 – є елементом водостічної системи, яка призначена для того, щоб притиснути ринву до з’єднувача ринви замість гумової прокладки. Через квадратну форму ринви, в місцях, де знаходиться прямий кут, система має здатність до витоку, завдяки використанню ущільнювальної вставки, ринва та з’єднувач ринви ідеально прилягають один до одного, забезпечуючи високу герметичність з’єднання.

Розміри GALECO PVС2:

Розміри GALECO PVС2Cистема Galeco PVC2 135 / 70х80 використовується для односімейних будинків, житлових будинків та невеликих промислових об’єктів. Завдяки квадратному профілю, ринва більш ефективна, ніж конкуруючі круглі профільні ринви 135 мм. Прямокутна водостічна труба була розроблена з сучасними рішеннями, які ідеально вписуються в корпуси новітніх будівель.

Переваги водостоків GALECO PVС2:

Квадратна ринва та труба

Форма оптимально підходить для сучасної конструкції. Широкий та глибокий профіль ринви забезпечує більшу ефективність системи.

100% цільність

Завдяки використанню спеціально розробленого та інноваційного елементу, що закріплює рівень ринви.

Спеціально підібраний матеріал

Завдяки використанню вибраної сировини – система має найвища стійкість до ультрафіолетового випромінювання.

Підтримка архітекторів

Спеціально підготовлені креслення CAD допоможуть архітекторам та дизайнерам легше включити систему в проект.

Підвищений блиск водостічної системи

Високий блиск системи, отриманий в процесі коекструзії, дозволить вам насолоджуватися прекрасним виглядом протягом багатьох років.

Нагрівальна кабельна система

Запобігає накопиченню снігу та льоду, в канавах та трубах, захищаючи будівлю від пошкодження водостоків.

Гамма кольорів водостоку GALECO PVС2

Гамма кольорів водостоку GALECO PVС2