Водостічні системи Galeco

Водостічна система GALECO STAL2

Водостічна система GALECO STAL2

Водостічна система Galeco STAL2 базується на прямокутньому профілі ринви та водостічної труби, дає можливість створити сучасний естетичний вигляд будинків з карнизами.

У системі водостоку Galeco STAL2 одним із елементів є декоративна планка для софіту, яка кріпиться до універсального кронштейну та закриває лицеву сторону ринви, створює ефект гладкої поверхні.

Декоративна планка для софіту GALECO STAL2 – елемент, який можна демонтувати у будь-який момент, щоб провести роботи з технічного обслуговування системи.

Декоративна планка для софіту Водостічна система GALECO STAL2

Нижня частина панелі декоративної планки має контур у формі планки “J” яка доступна у системі Galeco ДЕКОР. Завдяки цьому можна легко прикріпити підсофітку, та отримати естетичний вигляд підшивки даху.

У декоративній планці для софіту запроектований замок за допомогою якого можна легко прикріпити її до ринви.

Переваги водостоків GALECO STAL2

  • естетика виконання, геометричний профіль ринви та водостічної труби, застосування декоративної планки та софіту, забезпечують естетичний вигляд на будинках сучасного типу;
  • швидкий монтаж декоративної планки забезпечує доступ до ринви, так що у будь-який момент можна очистити систему;
  • прямокутній профіль ринви та труби, форми системи оптимально адаптовані до фасаду будівлі, а також забезпечують більш високу продуктивність системи;
  • підтримка для архітекторів в виді бази СAD. Для нас дуже важливо полегшити роботу архітекторів, тому в їхні руки віддаємо креслення, за допомогою яких можна включити систему у проект.
  • гарантія 35 років.

Розміри водостоку GALECO STAL2

Розміри водостоку GALECO STAL2

Водостічна система Galeco STAL2 125/80×80 призначена для встановлення у житлових будинках та малих промислових об’єктах. Ринви діаметром 125 мм прямокутньої форми є більш вигідні ніж конкурентні ринви округлої форми з тим самим діаметром. Прямокутна труба для системи проектувалась таким чином, щоб ідеально виглядати на сучасних будівлях.

Гамма кольорів водостоку GALECO STAL2

Залежно від покрівлі та фасаду пропонуємо три колірні версії системи. За запитом є можливість пофарбувати декоративну планку на довільний колір з палітри RAL.

Гамма кольорів водостоку GALECO STAL2
водосток GALECO STAL2 будова