Водостічні системи / Металеві водостічні системи / Пластикові водостічні системи


Водостоки Galeco – 100% PL – Польська Ідея, Польський Продукт, Польська Праця

Процес виробництва водостокыв «Galeco» розпочинається і закінчується на території Польщі, а сам проект формується у головах польських спеціалістів.

Водостічні системи Galeco


Водостічна система GALECO STAL, водосток галеко сталь

Водостічна система GALECO STAL

Стальна ринва глибша, ніж доступні на ринку конкурентні системи, вона гарантує вищу продуктивність відведення дощової води.

Інноваційне рішення водостоків GALECO!

Компанія GALECO перша на ринку виготовляє регулюючий кут, який дозволяє монтажнику відразу отримати потрібний кут для монтажу, при цьому  заощаджуючи час і гроші.

Водостічна система GALECO STAL2Водостічна система GALECO STAL2

Водостоки Galeco STAL2 базується на прямокутньому профілі ринви та водостічної труби, дає можливість створити сучасний естетичний вигляд будинків з карнизами.

У системі водостоку Galeco STAL2 одним із елементів є декоративна планка для софіту, яка кріпиться до універсального кронштейну та закриває лицеву сторону ринви,  створює ефект гладкої поверхні.

Водостічна система GALECO «BEZOKAPOWY»

Водостічна система GALECO «BEZOKAPOWY»

Galeco BEZOKAPOWY – інноваційне рішення, створене для будинків без карнизів. Прямокутна форма ринви дозволяє вбудувати її у фасад, призначена для монтажу у слої утеплення фасаду, та в будівлях які не мають звичайного карнизу. Інноваційність системи  BEZOKAPOWY полягає в тому, що кронштейн і декоративну планку скріплюють на замок.

Пластикова водостічна система Galeco PVС

Квадратний ПВХ водосток GALECO PVС2

Система GALECO DECOR

СИСТЕМА GALECO DECOR

Декораційна система забудови карнизу типу «сайдинг» забезпечує і покращує естетичний вигляд будинку. Декоративний софіт типу сайдинг призначений для забудови навісу зовні будівлі. Невелика вага дозволяє встановлювати навіть на делікатних спорудах. Стійкий до атмосферних впливів та не потребує постійної обробки.

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!