Головна » Водостічні системи Івано-Франківськ » Пластикові водостічні системи

Пластиковий водостік

Пластикові водостоки – це сучасний варіант водостічних систем, який стрімко витісняє з ринку попереднього лідера продажу – труби та ринви з оцинкованого металу з полімерним покриттям. По всій Україні, зокрема й в Івано-Франківську, на пластикові водостічні системи зростає попит, бо вони мають чимало переваг перед металевими аналогами.

5 причин купити пластикові водостоки:

  • Низька ціна. Пластикові водостічні системи коштують на 10–20 відсотків менше за металеві оцинковані труби з полімерним захистом. Економія здається незначною, але навіть у масштабі одного приватного будинку вона дає змогу заощадити чималу суму.
  • Довговічність. Термін експлуатації труб і жолобів з якісного ПВХ становить понад 25 років. Виробники додають у пластик спеціальні добавки (пластифікатори, антиоксиданти та УФ-стабілізатори), завдяки яким ПВХ не боїться високих (до +50oС) та низьких (до -50oС) температур, прямих сонячних променів і ультрафіолету.
  • Антикорозійна стійкість. Навіть найякісніші оцинковані металеві труби з полімерним покриттям з часом потребуватимуть ремонту. Кожна подряпина, викликана необережним ставленням, випадковими ударами чи рухом води з піском по трубах, незабаром призведе до появи корозії. Пластикові водостоки, на відміну від сталевих, ніколи не іржавіють.
  • Міцність. Пластикові ринви не поступаються за міцністю металевим. Їх роблять з міцного товстого пластику, здатного витримати значні навантаження від ваги дощових потоків чи снігових мас. На відміну від сталевих жолобів, які під значними навантаженнями сильно деформуються, пластикові водостоки самостійно відновлюють первісну форму після того, як навантаження буде знято.
  • Чистота та тиша. Пластикові водостічні системи рідше потребують обслуговування. Вони менше засмічуються завдяки низькому коефіцієнту тертя між пластиком і водою чи брудом. Крім того, пластик краще поглинає звуки, тому незабаром ви забудете, наскільки голосно дзюрчать потоки дощової води у трубах зі сталі.

Оберіть пластиковий водостік ІДЕАЛЬНий ДЛЯ ВАШОГО БУДИНКУ

Продаж пластикових водостічних систем у Івано-Франківську

Компанія «Еліт-Дах» є дилером провідних європейських виробників пластикових водостічних систем: Galeco, Struga та ін. Ми пропонуємо ефективні рішення, які надовго позбавлять вас від проблем, пов’язаних із необхідністю відводити дощову та талу воду з покрівлі будинку.

Щоб придбати якісну водостічну систему в Івано-Франківську, зверніться до компанії «Еліт-Дах». Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант, враховуючи площу та конфігурацію даху, ваші смаки та фінансові можливості.

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме матеріал та компоненти Вам підійдуть. Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!