Мінеральна вата


Що таке мінеральна вата Rockwool?

Основною сировиною в процесі виробництва кам’яної вати є, перш за все, базальт і габбро. Розплавлені при температурі 1400oC гірські породи піддаються процесу поділу на волокна, утворюючи кам’яну вату, що володіє волокнистою структурою. Завдяки такій структурі продукти з кам’яної вати ROCKWOOL володіють безліччю цінних властивостей, що дозволяють застосовувати їх в якості багатостороннього ізоляційного матеріалу.

Мінеральна вата Rockwool
Мінеральна вата Rockwool

Властивості мінеральної (кам’яної) вати Rockwool

rockwool, утеплитель rockwool, плиты rockwool, вата rockwool, кам'яна вата Rockwool, камяна вата, кам'яна вата На протязі багатьох роки зберігає міцність

Вироблена з базальтових гірських порід кам’яна вата ROCKWOOL має виняткову міцність, а її ізоляційні властивості не змінюються з часом. При правильному застосуванні вона зберігає стабільність розмірів і не деформується в процесі експлуатації, навіть в умовах змінної температури та вологості. Плюс до всього, кам’яна вата ROCKWOOL стійка до біологічної корозії та впливу хімічних засобів.

Утворює міцну теплоізоляцію

Кам’яна вата ROCKWOOL в зимовий період зберігає тепло в будівлі, а в літній – захищає від спеки (низький коефіцієнт теплопровідності і відповідна товщина використовуваного шару вати дозволяє отримати високий теплове опір R). Пружність і стабільність, з точки зору розмірів продукції ROCKWOOL, забезпечує щільне прилягання, запобігаючи утворенню теплових містків, щілин, крізь які виходить тепло. Завдяки застосуванню кам’яної вати ROCKWOOL, можна уникнути встановлення дорогих систем кондиціонування.

Негорюча і захищає від вогню

Кам’яна вата є негорючою – продукти ROCKWOOL відносяться до найвищого класу реакції на вогонь A1 – вони не горять, не виділяють диму і палаючих крапель. Крім цього, кам’яна вата володіє вогнезахисними властивостями – вона стійка до впливу вогню і пожежонебезпечної температури, завдяки чому дає захист від вогню. Продукція ROCKWOOL підвищує вогнестійкість ізольованих конструкцій, надаючи додаткові цінні хвилини в процесі рятувальних операцій.

Володіє звукопоглинальними властивостями

Кам’яна вата виконує роль чудової акустичної ізоляції, вона поглинає шум, ефективно знижуючи шумовий фон в приміщенні. Продукція ROCKWOOL підвищує акустичну ізоляційну здатність перегородок відносно звуків, що розходяться в повітрі, а також виникають у результаті удару.

Паропроникна

Завдяки волокнистій структурі, кам’яна вата ROCKWOOL вільно пропускає водяну пару. В результаті, при її застосуванні у зовнішніх перегородках, ми можемо уникнути вогкості і отримати здоровий і приємний мікроклімат в приміщеннях.

Стійка до впливу вологи

Кам’яна вата ROCKWOOL насилу вбирає вологу, тобто, є гідрофобною (вода стікає по поверхні вати – не проникаючи всередину) і крім того не поглинає вологу з повітря (володіє мінімальною сорбційною вологістю).
Каталоги виробів ROCKWOOL
Щоб знайти застосування потрібного виробу, необхідно вибрати посилання для загальнобудівельної термічної, звуковий і протипожежної ізоляції або Технічної ізоляції.

Мінеральна вата Rockwool загальнобудівельна ізоляція:

Мінеральна вата Rockwool мокрі фасади:

Мінеральна вата Rockwool плоскі покрівлі:

 

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!
    Читати також: