Акустичний комфорт Мінвата ROCKWOOLМінвата ROCKWOOL через свою волокнисту будову має прекрасні акустичні властивості. Вона покращує повітряну звукоізоляцію та ізоляцію звуків ударного походження.

Мільйони людей потерпають від надмірного шуму. Надмірний шум є фактором, що викликає зростання напруги, проблеми з концентрацією, негативно впливає продуктивність та загальний станом здоров’я людей. Шум порушує комунікацію та навчальний процес. У найгірших випадках шум може призвести до втрати слуху та серцевих захворювань, пов’язаних із стресом.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, порушення слуху, викликані шумом, є найчастішою, невідворотною небезпекою на робочому місці. За оціночними даними, приблизно 120 мільйонів людей у світі потерпають від проблем, пов’язаних з повною або частковою втратою слуху.

Але перевищення рівня шуму – це не тільки проблема на робочому місці. У ЄС майже 40% населення страждають в день від дії вуличного шуму, що перевищує 55 дБ (А). Більше 30% відчувають цю проблему і вночі. Рівень шуму 30 дБ (А) негативно впливає на сон. Перевищення рівня шуму представляє серйозну проблему також в урбанізованих регіонах країн, що розвиваються.

Сприятливе акустичне оточення – що ж це таке?

Оскільки рівень тиску, що викликається звуками звичайної розмови, становить близько 50 дБ (А), рівень шуму 35 дБ (А) і вище не дає можливості зрозуміти розмову в невеликому приміщенні. В оточенні особливо чутливих до шуму людей необхідно знизити рівень фонового шуму, а також час відбиття звуку до менше 0,6 секунд навіть в тихому оточенні. Неможливість зрозуміти розмову у багатьох випадках сприяє відсталості та іншим змінам в поведінці. До цього особливо схильні люди з поганим слухом, літні люди та діти в період розвитку мови та вміння читання.
Боротьба з перевищенням рівня шуму.

Використання твердих матеріалів в сучасному будівництві посилює проблему з перенесенням шуму всередину приміщень.

Мінеральна вата ROCKWOOL має звукопоглинальні і звукоізоляційні властивості. І тому виготовлені із неї вироби використовуються там, де треба приглушити надмірний шум обладнання, а також у місцях, де повинні забезпечуватися сприятливі умови для розмов. В асортименті продукції ROCKWOOL: акустична ізоляція стін, дахів та підлоги, що обмежує поширення шуму з сусідніх приміщень, акустичні стелі, звукові бар’єри, антивібраційні прокладки і корпуси пристроїв з підвищеним рівнем шуму.