Сланець Samaca


Покрівля Samaca

Покрівельний сланець Samaca – це натуральний камінь, матеріал перевірений століттями. Термін служби покрівельного сланцю Samaca більше 100 років.

Переваги покрівлі із сланцю Samaca:

  • незмінний упродовж тривалого часу;
  • легкий в обробці;
  • водонепроникний і вогнетривкий;
  • стійкий до екстремальних погодних умов;
  • офіційна гарантія;
  • може розбиратися і збиратися знову;
  • екологічно безпечний;
  • великий вибір способів укладання;
  • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
  • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca:

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca

RECTANGULAR SAMACA

Укладання сланцю на покрівлю або фасад будинку вироблена прямокутним подвійним методом. Одна з найпопулярніших і найстаріших видів, підходить як для старовинних, так і сучасних будівель, часто використовується при реконструкції.

SCHUPPEN SAMACA

Старонімецьке укладання сланцю отримала свою назву через широке застосування в Німеччині. Привабливий зовнішній вигляд і схожість з риб’ячою лускою максимальна натуральність. Це вид укладання сланцю вимагає максимальних знань і майстерності.

REDONDA SAMACA

Бобровий хвіст – це один з історичних видів укладання сланцю. Монтаж сланцю цим методом здавна проводився на старовинних будівлях надає їм аристократичності. Сланець з заокругленою формою укладається з подвійним перекриттям на покрівлю.

WILDE DECKUNG SAMACA

Монтаж сланцю дикуном – це оригінальний і неповторний стиль, який вимагає великого досвіду і вміння. Сланець покладений на покрівлю цим способом перетворює будинок на витвір мистецтва і відображає світогляд власника, а також гармонує з природою.

SPITZWINKEL SAMACA

Гострокутне укладання сланцю – цей метод використовувався в середньовіччя.Такий сланець дуже часто зустрічається на старовинних будинках. Гострокутне уклалання відноситься до декоративних покриттів і нагадує всім про статус будівлі.

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca фото

ROMBO SAMACA

Укладання сланцю ромбовидними плитками – імітує візерунок риб’ячої луски, надає оригінальність і природність покрівлі. Такі види укладання сланцю надають неповторність натурального каменю, створюючи живе зображення на покрівлі або фасаді.

RECTANGULAR DECOR SAMACA

Прямокутна сланцева плитка з декоративною видимою частиною на покрівлі, одна з різновидів подвійний кладки сланцю. Цей віт сланцю популярний в країнах Середземномор’я, він однаково підходить як для покрівель, так і для фасадів сучасних будівель.

MORAVIAN SAMACA

Укладання сланцю таким методом широко поширено в Чехії, для такого укладання сланцю необхідна покрівля з гострим кутом нахилу, так як монтаж сланцю відбувається з невеликим перетином. Цей метод укладання сланцю дуже давній і економічний.

SCHINDEL SAMACA

Сланцевий гонт – один з різновидів укладання сланцю на дах, іметує дерев’яний гонт і створює унікальний візерунок, який надає об’ємність покрівлі. Натуральний сланець покладений цим способом перетворить не тільки покрівлю, а й фасад будь-якої будівлі.

UNI SAMACA

Універсальний метод укладання натурального сланцю – гармонує з будь-яким стилем і поверхнею. Цей вид укладання сланцю отримав таку назву через легкість монтажу і можливості укладатися, як з ліва на право, так і на оборот, а також зрізом вниз.

 
Моделі сланцю Samaca
Моделі сланцю Samaca
Гарантія на сланець Samaca

Ідеї використання сланцю Samaca для покрівлі будинку