Сланець Samaca


Покрівля Samaca

Покрівельний сланець Samaca – це натуральний камінь, матеріал перевірений століттями. Термін служби покрівельного сланцю Samaca більше 100 років.

Переваги покрівлі із сланцю Samaca:

  • незмінний упродовж тривалого часу;
  • легкий в обробці;
  • водонепроникний і вогнетривкий;
  • стійкий до екстремальних погодних умов;
  • офіційна гарантія;
  • може розбиратися і збиратися знову;
  • екологічно безпечний;
  • великий вибір способів укладання;
  • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
  • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca:

RECTANGULAR SAMACA Укладання сланцю на покрівлю або фасад будинку вироблена прямокутним подвійним методом - одна з найпопулярніших і найстаріших видів, підходить як для старовинних, так і сучасних будівель, часто використовується при реконструкції.
RECTANGULAR SAMACA
Укладання сланцю на покрівлю або фасад будинку вироблена прямокутним подвійним методом – одна з найпопулярніших і найстаріших видів, підходить як для старовинних, так і сучасних будівель, часто використовується при реконструкції.
SCHUPPEN SAMACA Старонімецьке укладання сланцю отримала свою назву через широке застосування в Німеччині. Привабливий зовнішній вигляд і схожість з риб'ячою лускою максимально говорить про її натуральність. Це вид укладання сланцю вимагає максимальних знань і майстерності
SCHUPPEN SAMACA
Старонімецьке укладання сланцю отримала свою назву через широке застосування в Німеччині. Привабливий зовнішній вигляд і схожість з риб’ячою лускою максимально говорить про її натуральність. Це вид укладання сланцю вимагає максимальних знань і майстерності
REDONDA SAMACA Бобровий хвіст - це один з історичних видів укладання сланцю. Монтаж сланцю цим методом здавна проводився на старовинних будівлях надаючи їм аристократичності. Сланець з заокругленою формою укладається з подвійним перекриттям надійно захищаючи покрівлю.
REDONDA SAMACA Бобровий хвіст – це один з історичних видів укладання сланцю. Монтаж сланцю цим методом здавна проводився на старовинних будівлях надаючи їм аристократичності. Сланець з заокругленою формою укладається з подвійним перекриттям надійно захищаючи покрівлю.
WILDE DECKUNG SAMACA Монтаж сланцю дикуном - це оригінальний і неповторний стиль, який вимагає великого досвіду і вміння. Сланець покладений на покрівлю цим способом перетворює будинок на витвір мистецтва і відображає світогляд власника, а також гармонує з природою.
WILDE DECKUNG SAMACA
Монтаж сланцю дикуном – це оригінальний і неповторний стиль, який вимагає великого досвіду і вміння. Сланець покладений на покрівлю цим способом перетворює будинок на витвір мистецтва і відображає світогляд власника, а також гармонує з природою.
SPITZWINKEL SAMACA Гострокутна укладання сланцю - цей метод використовувався в середньовіччя. Сланець з гострими кутами дуже часто зустрічається на старовинних будинках і садибах. Цей вид укладання сланцю відноситься до декоративних покриттів і нагадує всім про статус будівлі
SPITZWINKEL SAMACA
Гострокутна укладання сланцю – цей метод використовувався в середньовіччя. Сланець з гострими кутами дуже часто зустрічається на старовинних будинках і садибах. Цей вид укладання сланцю відноситься до декоративних покриттів і нагадує всім про статус будівлі.
ROMBO SAMACA Укладання сланцю ромбовидними плитками - імітує візерунок риб'ячої луски, надає оригінальність і природність покрівлі. Декоративні види укладання сланцю надають красу і неповторність натурального каменю, створюючи живе зображення на покрівлі або фасаді.
ROMBO SAMACA
Укладання сланцю ромбовидними плитками – імітує візерунок риб’ячої луски, надає оригінальність і природність покрівлі. Декоративні види укладання сланцю надають красу і неповторність натурального каменю, створюючи живе зображення на покрівлі або фасаді.
RECTANGULAR DECOR SAMACA Прямокутна сланцева плитка з декоративною видимою частиною на покрівлі, одна з різновидів подвійний кладки сланцю. Цей віт сланцю популярний в країнах Середземномор'я, він однаково підходить як для покрівель, так і для фасадів сучасних будівель.
RECTANGULAR DECOR SAMACA
Прямокутна сланцева плитка з декоративною видимою частиною на покрівлі, одна з різновидів подвійний кладки сланцю. Цей віт сланцю популярний в країнах Середземномор’я, він однаково підходить як для покрівель, так і для фасадів сучасних будівель.
MORAVIAN SAMACA Укладання сланцю Моравійскім методом широко поширена в Чехії, для цього методу укладання сланцю необхідна покрівля з гострим кутом нахилу, так як монтаж сланцю відбувається з невеликим перетином. Цей метод укладання сланцю дуже давній і економічний.
MORAVIAN SAMACA
Укладання сланцю Моравійскім методом широко поширена в Чехії, для цього методу укладання сланцю необхідна покрівля з гострим кутом нахилу, так як монтаж сланцю відбувається з невеликим перетином. Цей метод укладання сланцю дуже давній і економічний.
SCHINDEL SAMACA Сланцевий гонт - один з різновидів укладання сланцю на дах, іметує дерев'яний гонт і створює унікальний візерунок, який надає об'ємність покрівлі. Натуральний сланець покладений цим способом перетворить не тільки покрівлю, а й фасад будь-якої будівлі.
SCHINDEL SAMACA
Сланцевий гонт – один з різновидів укладання сланцю на дах, іметує дерев’яний гонт і створює унікальний візерунок, який надає об’ємність покрівлі. Натуральний сланець покладений цим способом перетворить не тільки покрівлю, а й фасад будь-якої будівлі.
UNI SAMACA Універсальний метод укладання натурального сланцю - гармонує з будь-яким стилем і поверхнею. Цей вид укладання сланцю отримав таку назву через легкість монтажу і можливості укладатися, як з ліва на право, так і на оборот, а також зрізом вниз.
UNI SAMACA
Універсальний метод укладання натурального сланцю – гармонує з будь-яким стилем і поверхнею. Цей вид укладання сланцю отримав таку назву через легкість монтажу і можливості укладатися, як з ліва на право, так і на оборот, а також зрізом вниз.
Моделі сланцю Samaca
Моделі сланцю Samaca
Гарантія на сланець Samaca