Сланець Samaca


Покрівля Samaca

Покрівельний сланець Samaca – це натуральний камінь, матеріал перевірений століттями. Термін служби покрівельного сланцю Samaca більше 100 років.

Переваги покрівлі із сланцю Samaca:

 • незмінний упродовж тривалого часу;
 • легкий в обробці;
 • водонепроникний і вогнетривкий;
 • стійкий до екстремальних погодних умов;
 • офіційна гарантія;
 • може розбиратися і збиратися знову;
 • екологічно безпечний;
 • великий вибір способів укладання;
 • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
 • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca:

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca

RECTANGULAR SAMACA

Укладання сланцю на покрівлю або фасад будинку вироблена прямокутним подвійним методом. Одна з найпопулярніших і найстаріших видів, підходить як для старовинних, так і сучасних будівель, часто використовується при реконструкції.

SCHUPPEN SAMACA

Старонімецьке укладання сланцю отримала свою назву через широке застосування в Німеччині. Привабливий зовнішній вигляд і схожість з риб’ячою лускою максимальна натуральність. Це вид укладання сланцю вимагає максимальних знань і майстерності.

REDONDA SAMACA

Бобровий хвіст – це один з історичних видів укладання сланцю. Монтаж сланцю цим методом здавна проводився на старовинних будівлях надає їм аристократичності. Сланець з заокругленою формою укладається з подвійним перекриттям на покрівлю.

WILDE DECKUNG SAMACA

Монтаж сланцю дикуном – це оригінальний і неповторний стиль, який вимагає великого досвіду і вміння. Сланець покладений на покрівлю цим способом перетворює будинок на витвір мистецтва і відображає світогляд власника, а також гармонує з природою.

SPITZWINKEL SAMACA

Гострокутне укладання сланцю – цей метод використовувався в середньовіччя.Такий сланець дуже часто зустрічається на старовинних будинках. Гострокутне уклалання відноситься до декоративних покриттів і нагадує всім про статус будівлі.

Способи укладання покрівлі сланцем Samaca фото

ROMBO SAMACA

Укладання сланцю ромбовидними плитками – імітує візерунок риб’ячої луски, надає оригінальність і природність покрівлі. Такі види укладання сланцю надають неповторність натурального каменю, створюючи живе зображення на покрівлі або фасаді.

RECTANGULAR DECOR SAMACA

Прямокутна сланцева плитка з декоративною видимою частиною на покрівлі, одна з різновидів подвійний кладки сланцю. Цей віт сланцю популярний в країнах Середземномор’я, він однаково підходить як для покрівель, так і для фасадів сучасних будівель.

MORAVIAN SAMACA

Укладання сланцю таким методом широко поширено в Чехії, для такого укладання сланцю необхідна покрівля з гострим кутом нахилу, так як монтаж сланцю відбувається з невеликим перетином. Цей метод укладання сланцю дуже давній і економічний.

SCHINDEL SAMACA

Сланцевий гонт – один з різновидів укладання сланцю на дах, іметує дерев’яний гонт і створює унікальний візерунок, який надає об’ємність покрівлі. Натуральний сланець покладений цим способом перетворить не тільки покрівлю, а й фасад будь-якої будівлі.

UNI SAMACA

Універсальний метод укладання натурального сланцю – гармонує з будь-яким стилем і поверхнею. Цей вид укладання сланцю отримав таку назву через легкість монтажу і можливості укладатися, як з ліва на право, так і на оборот, а також зрізом вниз.

 
Моделі сланцю Samaca
Моделі сланцю Samaca
Гарантія на сланець Samaca

Ідеї використання сланцю Samaca для покрівлі будинку

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть. Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!