Сланець Samaca


Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

 • незмінний упродовж тривалого часу;
 • легкий в обробці;
 • водонепроникний і вогнетривкий;
 • стійкий до екстремальних погодних умов;
 • офіційна гарантія;
 • може розбиратися і збиратися знову;
 • екологічно безпечний;
 • великий вибір способів укладання;
 • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
 • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca:

Іспанський сланець SAMACA

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: динамічна, старонімецька, дика, кладка напівмісяць

ДИНАМІЧНА КЛАДКА SAMACA

Динамічне покриття – розроблене спеціально для сучасної архітектури, її нерегулярне зображення нагадує зовнішній вигляд багатошарової кладки, прекрасно розкриває природну силу сланцю.

СТАРОНІМЕЦЬКА КЛАДКА SAMACA

Старонімецька кладка – з’єднує культурні та історичні будівлі минулих епох з престижною архітектурою нашого часу.

ДИКА КЛАДКА SAMACA

Дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.

КЛАДКА НАПІВМІСЯЦЬ SAMACA

Кладка напівмісяць – сучасна архітектура, створює захоплюючий контраст між живим дизайном обкладинки і простим дизайном, повним чарівності і витонченості.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: гострокутна, універсальна, прямокутне подвійне покриття, кладка бобровий хвіст

ГОСТРОКУТНА КЛАДКА SAMACA

Гострокутна кладка – створена з чарівності середньовічної сланцевої традиції для престижних будівель, декоративні покриття пропонують позачасову елегантність і створюють незалежну і характерну обкладинку.

УНІВЕРСАЛЬНА КЛАДКА SAMACA

Універсальна кладка – гармонує з кожним архітектурним стилем, ефективна, гармонійна і дивно універсальна. Залежно від бажаного напрямку покриття, камінь можна легко повертати.

ПРЯМОКУТНА ПОДВІЙНА КЛАДКА SAMACA

Прямокутне подвійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.

КЛАДКА БОБРОВИЙ ХВІСТ SAMACA

Кладка бобровий хвіст – природний шарм з індивідуальним дотиком, характерна криволінійна лінія надає будинку індивідуальність і впізнаваність.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: декоративна дика, октогон, покриття сотами, риб'яча луска

ДЕКОРАТИВНА ДИКА КЛАДКА SAMACA

Декоративна дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.

КЛАДКА ОКТОГОНАМИ SAMACA

Кладка октогон – пропонує позачасову елегантність для будинків мрії, численні варіанти дизайну можуть бути реалізовані з гострими кутами і принести природний характер сланцевої покрівлі в повній мірі завдяки розумним і індивідуальним можливостям.

КЛАДКА СОТАМИ SAMACA

Покриття сотами – фасадні поверхні здаються гармонійними і рівномірними, через квадратну основну форми сланцю з обрізаним кутом. Цей тип покриття можна укладати як на ліву, так і на праву сторону.

КЛАДКА РИБ’ЯЧА ЛУСКА SAMACA

Кладка риб’яча луска – імітує поверхню риби, особливо великі фасадні площі отримують індивідуальний характер і всю красу натурального каменю.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: вертикальна витягнута, прямокутна,  горизонтальна, декоративна кладка

КЛАДКА ВЕРТИКАЛЬНА ВИТЯГНУТА SAMACA

Вертикальна витягнута кладка – створює яскраві геометричні структури на фасаді, може бути виконана з будь-яким прямокутним форматом і може бути адаптована до геометрії будівлі.

ПРЯМОКУТНА КЛАДКА SAMACA

Прямокутне лінійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.

ГОРИЗОНТАЛЬНА КЛАДКА SAMACA

Горизонтальна кладка – дуже економічне рішення для проектування сучасних фасадів в прямолінійному стилі, сланцеві плитки перекриваються виключно по висоті і фіксуються спеціальними гачками.

ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA

Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.

ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 1 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 1
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 2 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 2
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 3 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 3
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -4 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -4
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -5 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -5
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -6 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -6

 

Гарантія на сланець Samaca

Ідеї використання сланцю Samaca для декорування карнизу будинку

 
Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть. Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!