Сланець Samaca


Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

Сланець від SAMACA — нове рішення для фасаду Вашого будинку

Переваги фасаду із сланцю Samaca:

  • незмінний упродовж тривалого часу;
  • легкий в обробці;
  • водонепроникний і вогнетривкий;
  • стійкий до екстремальних погодних умов;
  • офіційна гарантія;
  • може розбиратися і збиратися знову;
  • екологічно безпечний;
  • великий вибір способів укладання;
  • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд;
  • використовується на покрівлях, фасадах і в дизайні інтер’єрів.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca:

Іспанський сланець SAMACA

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: динамічна, старонімецька, дика, кладка напівмісяць

ДИНАМІЧНА КЛАДКА SAMACA

Динамічне покриття – розроблене спеціально для сучасної архітектури, її нерегулярне зображення нагадує зовнішній вигляд багатошарової кладки, прекрасно розкриває природну силу сланцю.

СТАРОНІМЕЦЬКА КЛАДКА SAMACA

Старонімецька кладка – з’єднує культурні та історичні будівлі минулих епох з престижною архітектурою нашого часу.

ДИКА КЛАДКА SAMACA

Дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.

КЛАДКА НАПІВМІСЯЦЬ SAMACA

Кладка напівмісяць – сучасна архітектура, створює захоплюючий контраст між живим дизайном обкладинки і простим дизайном, повним чарівності і витонченості.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: гострокутна, універсальна, прямокутне подвійне покриття, кладка бобровий хвіст

ГОСТРОКУТНА КЛАДКА SAMACA

Гострокутна кладка – створена з чарівності середньовічної сланцевої традиції для престижних будівель, декоративні покриття пропонують позачасову елегантність і створюють незалежну і характерну обкладинку.

УНІВЕРСАЛЬНА КЛАДКА SAMACA

Універсальна кладка – гармонує з кожним архітектурним стилем, ефективна, гармонійна і дивно універсальна. Залежно від бажаного напрямку покриття, камінь можна легко повертати.

ПРЯМОКУТНА ПОДВІЙНА КЛАДКА SAMACA

Прямокутне подвійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.

КЛАДКА БОБРОВИЙ ХВІСТ SAMACA

Кладка бобровий хвіст – природний шарм з індивідуальним дотиком, характерна криволінійна лінія надає будинку індивідуальність і впізнаваність.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: декоративна дика, октогон, покриття сотами, риб'яча луска

ДЕКОРАТИВНА ДИКА КЛАДКА SAMACA

Декоративна дика кладка – завжди неповторний витвір мистецтва оригінальної і природної краси, перетворює будівлю в унікальний витвір.

КЛАДКА ОКТОГОНАМИ SAMACA

Кладка октогон – пропонує позачасову елегантність для будинків мрії, численні варіанти дизайну можуть бути реалізовані з гострими кутами і принести природний характер сланцевої покрівлі в повній мірі завдяки розумним і індивідуальним можливостям.

КЛАДКА СОТАМИ SAMACA

Покриття сотами – фасадні поверхні здаються гармонійними і рівномірними, через квадратну основну форми сланцю з обрізаним кутом. Цей тип покриття можна укладати як на ліву, так і на праву сторону.

КЛАДКА РИБ’ЯЧА ЛУСКА SAMACA

Кладка риб’яча луска – імітує поверхню риби, особливо великі фасадні площі отримують індивідуальний характер і всю красу натурального каменю.

Способи укладання фасаду сланцем Samaca: вертикальна витягнута, прямокутна,  горизонтальна, декоративна кладка

КЛАДКА ВЕРТИКАЛЬНА ВИТЯГНУТА SAMACA

Вертикальна витягнута кладка – створює яскраві геометричні структури на фасаді, може бути виконана з будь-яким прямокутним форматом і може бути адаптована до геометрії будівлі.

ПРЯМОКУТНА КЛАДКА SAMACA

Прямокутне лінійне покриття – один з найпопулярніших видів кладки, підкреслює сучасну архітектуру, її стриманий вигляд гармонує з кожним архітектурним стилем.

ГОРИЗОНТАЛЬНА КЛАДКА SAMACA

Горизонтальна кладка – дуже економічне рішення для проектування сучасних фасадів в прямолінійному стилі, сланцеві плитки перекриваються виключно по висоті і фіксуються спеціальними гачками.

ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA

Декоративна кладка – робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.

ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 1 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 1
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 2 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 2
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA - 3 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA – 3
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -4 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -4
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -5 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -5
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -6 Декоративна кладка - робить сланцеві фасади особливо видовищними, чарівними і різноманітними.
ДЕКОРАТИВНА КЛАДКА SAMACA -6

 

Гарантія на сланець Samaca

Ідеї використання сланцю Samaca для декорування карнизу будинку