Продукція VELUX


Мансардне вікно GLL 1061/GLU 0061 – дійсно тепле мансардне вікно

Мансардне вікно VELUX Стандарт Плюс з двокамерним склопакетом за доступною ціною – безкомпромісна захист Вашого будинку від тепловтрат. У поєднанні з технологією ThermoTechnology ™ і спеціальними ущільнювачами конструкція вікна досягає найвищих показників опору теплопередачі.

Мансардне вікно GLL 1061/GLU 0061 - дійсно тепле мансардне вікно

Завдяки унікальній верхньої ручки в поєднанні з клапаном для провітрювання під мансардним вікном зручно розташувати меблі або облаштувати зону відпочинку.

GLL 1061 – двокамерне вікно виконано в дереві з покриттям лаком на водній основі.

GLU 0061 – вологостійке дерев’яне двокамерне вікно в поліуретанової капсулі спеціально для приміщень з підвищеною вологістю. Унікальна безшовна конструкція в білому кольорі не вимагає додаткового особливого догляду.

GLU 0061 – тепла та практична конструкція вікна для Вашої мансарди.

Переваги мансардного вікна VELUX PREMIUM стандарт з двокамерним склопакетом, ручка зверху – GLL 1061/GLU 0061:

  • енергоефективний двокамерний склопакет R вікна = 1,23 м2С/Вт, Ug=0,6;
  • товщина рами – 38 мм;
  • ThermoTechnology™;
  • додаткова звукоізоляція;
  • додатковий ущільнювач.

Переваги мансардного вікна VELUX PREMIUM стандарт з двокамерним склопакетом, ручка зверху - GLL 106

 1. Доступний двокамерний склопакет. Новий доступний двокамерний склопакет для енергоефективної мансарди. Тепла мансарда тепер ще доступніше.
 2. Мансардне вікно з двокамерним склопакетом оснащено ThermoTechnology ™. Унікальна система утеплення додатково захищає конструкцію вікна від появи містка холоду, що сприяє ще більш теплою мансардою.
 3. Додаткова звукоізоляція. Додатковий ущільнювач в комбінації з двокамерним склопакетом захищає від зовнішнього шуму, сприяє додатковому комфорту в приміщенні.
 4. Надійність конструкції. Конструкція мансардного вікна тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.
 5. Провітрювання навіть при закритому вікні. Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна. Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.
 6. Легко мити. Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.
 7. Швидке встановлення штор. Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & Click! ™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішню захисту вікна від зайвої спеки.
 8. Матеріал. Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі. Дерев’яне мансардне вікно для приміщень з підвищеною вологістю. Дерево в поліуретановій капсулі – вологостійке мансардне вікно, яке не вимагає додаткового догляду.
 9. Набір для обслуговування. Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!

  Дивитись також:

  Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux