Мансардні вікна VELUX

Мансардні вікна VELUX

Всі хочуть, щоб їх будинок був не тільки красивим та просторим, але й комфортним. Комфортність будинку залежить від сотень дрібниць. Однією з таких «дрібниць» є планування мансарди.  Чи буде зручною мансарда, можна зрозуміти ще тоді, коли будинок існує лише у кресленнях, якщо ще на етапі проектування будинку передбачити похилі мансардні вікна.

Вони не обмежують потік денного світла вертикальними площинами, завдяки чому приміщення освітлюється більш рівномірно, без тіньових провалів, які властиві «голуб’ятникам». Розраховано, що мансардне вікно дає на 50 відсотків більше світла, ніж вертикальне. Головне – правильно підібрати розміри вікон, їх кількість, і оптимальну висоту розміщення, яка має складати 90 см від рівня підлоги до нижнього ребра вікна. Мансардне вікно чи ефективна комбінація вікон освітить бажану для вас частину мансарди, буквально підлаштується до ваших потреб. Ви не тільки освітлите те місце, де буде стояти ваше улюблене крісло, ліжко чи стіл, але і зможете милуватися садом, розфарбованим барвами світанку чи заходу сонця, чи просто мрійливо спостерігати за зірками та хмаринками. А біля вертикальної торцевої стіни тепер знайдеться місце для необхідних меблів.

Не варто забувати і про вентиляцію та свіже повітря. Вентиляційні пристрої мансардних вікон дозволяють провітрювати приміщення і при зачиненому вікні. Це дуже зручно, особливо, коли на вулиці негода. А при відкриванні мансардного вікна поворотна рама, обертаючись навколо горизонтальної осі, створює два повітряні потоки: вхідний та вихідний. Завдяки розділенню ці потоки не змішуються, тому провітрювання стає набагато ефективнішим. З вертикальними вікнами такого ефекту можна досягти лише влаштувавши гарний протяг. До того ж ніші слухових вікон самі по собі ускладнюють рух повітря, помітно погіршуючи його циркуляцію.

На встановлення мансардного вікна витрачається набагато менше часу та матеріалів, аніж при спорудженні вертикальної «голуб’ятні». Якщо ж зважити, що при комплексному облаштуванні горища площа вікон вираховується із загальної площі даху, то, зважаючи на високу тепло- та гідроізоляцію мансардних вікон, можна суттєво зекономити на ізоляційних та покрівельних матеріалах.

І, врешті, похиле вікно набагато надійніше, ніж вертикальне. Адже вся конструкція мансардного вікна розрахована на те, щоб за будь-якої негоди: дощ, сніг чи вітер — людина могла лише іронічно спостерігати за стихією, знаючи: у мансарді буде світло, тепло і затишно.

В асортименті VELUX більше 20 моделей вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки.

Інструкція з встановлення дахових вікон Velux

VELUX Planner

За допомогою VELUX Planner ви можете створити модель вашого будинку і побачити, як вікна VELUX змінять його вигляд, незалежно від того, який тип покрівлі у вашому домі.

VELUX Planner зробить за вас всю складну роботу – залишається лише фантазувати і насолоджуватися результатом:

//velux.ua/private/get_inspired/velux_planner/application

Якщо Вам потрібно придбати мансардні вікна, то Вам у нагоді стане керівництво з вибору мансардних вікон, сонцезахисних аксесуарів та іншої продукції VELUX знаходиться тут.

Читати також:

Переваги мансардних вікон VELUX


Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

Ідеї для натхнення. Як може виглядати Ваша мансарда.
Ідеї для натхнення. Як може виглядати Ваша мансарда.
Ролета з ручним керуванням. Проста у встановленні. Проста у керуванні. Доступна ціна.
Ролета з ручним керуванням.
Проста у встановленні.
Проста у керуванні. Доступна ціна.
Зенітні вікна. Все про вікна для пласкої покрівлі.
Зенітні вікна.
Все про вікна для пласкої покрівлі.
Каталог продукції 2019 року. Мансардні вікна. Все для встановлення. Аксесуари.
Каталог продукції 2019 року. Мансардні вікна. Все для встановлення. Аксесуари.
Плануєте мансарду? Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX
Плануєте мансарду? Створіть приміщення Вашої мрії з мансардними вікнами VELUX
Барометр здорового житла. Дослідження, проведене компанією VELUX, про те, що насправді важливе для європейців в їх домівках.
Барометр здорового житла. Дослідження, проведене компанією VELUX.
Барометр здорових домівок 2016! Дослідження Групи VELUX факторів, які впливають на комфортне та здорове житло.
Барометр здорових домівок 2016! Дослідження Групи VELUX факторів, які впливають на комфортне та здорове житло.
Каталог OptimaHouse. Оптимальний баланс комфорту, енергоефективності та бережливого ставлення до природних ресурсів.
Каталог OptimaHouse.
Прайс-лист цін VELUX від 15.01.20
Прайс-лист цін VELUX від 15.01.20