Мансардні вікна VELUXВсі хочуть, щоб їх будинок був не тільки красивим та просторим, але й комфортним. Комфортність будинку залежить від сотень дрібниць. Однією з таких «дрібниць» є планування мансарди.  Чи буде зручною мансарда, можна зрозуміти ще тоді, коли будинок існує лише у кресленнях, якщо ще на етапі проектування будинку передбачити похилі мансардні вікна.

Вони не обмежують потік денного світла вертикальними площинами, завдяки чому приміщення освітлюється більш рівномірно, без тіньових провалів, які властиві «голуб’ятникам». Розраховано, що мансардне вікно дає на 50 відсотків більше світла, ніж вертикальне. Головне – правильно підібрати розміри вікон, їх кількість, і оптимальну висоту розміщення, яка має складати 90 см від рівня підлоги до нижнього ребра вікна. Мансардне вікно чи ефективна комбінація вікон освітить бажану для вас частину мансарди, буквально підлаштується до ваших потреб. Ви не тільки освітлите те місце, де буде стояти ваше улюблене крісло, ліжко чи стіл, але і зможете милуватися садом, розфарбованим барвами світанку чи заходу сонця, чи просто мрійливо спостерігати за зірками та хмаринками. А біля вертикальної торцевої стіни тепер знайдеться місце для необхідних меблів.

Не варто забувати і про вентиляцію та свіже повітря. Вентиляційні пристрої мансардних вікон дозволяють провітрювати приміщення і при зачиненому вікні. Це дуже зручно, особливо, коли на вулиці негода. А при відкриванні мансардного вікна поворотна рама, обертаючись навколо горизонтальної осі, створює два повітряні потоки: вхідний та вихідний. Завдяки розділенню ці потоки не змішуються, тому провітрювання стає набагато ефективнішим. З вертикальними вікнами такого ефекту можна досягти лише влаштувавши гарний протяг. До того ж ніші слухових вікон самі по собі ускладнюють рух повітря, помітно погіршуючи його циркуляцію.

На встановлення мансардного вікна витрачається набагато менше часу та матеріалів, аніж при спорудженні вертикальної «голуб’ятні». Якщо ж зважити, що при комплексному облаштуванні горища площа вікон вираховується із загальної площі даху, то, зважаючи на високу тепло- та гідроізоляцію мансардних вікон, можна суттєво зекономити на ізоляційних та покрівельних матеріалах.

І, врешті, похиле вікно набагато надійніше, ніж вертикальне. Адже вся конструкція мансардного вікна розрахована на те, щоб за будь-якої негоди: дощ, сніг чи вітер — людина могла лише іронічно спостерігати за стихією, знаючи: у мансарді буде світло, тепло і затишно.

Практичні та функціональні мансардні вікна VELUX, доступні кожному

Практичні та функціональні мансардні вікна VELUX, доступні кожному.
Мансардні вікна VELUX

В асортименті VELUX більше 20 моделей мансардних вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки.

Склопакети дахових вікон Velux
Склопакети дахових вікон Velux
Продукція Velux для встановлення
Продукція Velux для встановлення
Декор та контроль освітлення
Декор та контроль освітлення

Інструкція з встановлення дахових вікон Velux

VELUX Planner

За допомогою VELUX Planner ви можете створити модель вашого будинку і побачити, як вікна VELUX змінять його вигляд, незалежно від того, який тип покрівлі у вашому домі.

VELUX Planner зробить за вас всю складну роботу – залишається лише фантазувати і насолоджуватися результатом:

//velux.ua/private/get_inspired/velux_planner/application


Якщо Вам потрібно придбати мансардні вікна, то Вам у нагоді стане керівництво з вибору мансардних вікон, сонцезахисних аксесуарів та іншої продукції VELUX знаходиться тут.

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

Посібник з вибору Velux 2022 року
Посібник з вибору Velux 2022 року
Штори та ролети Velux
Штори та ролети Velux
Зенітні вікна. Все про вікна для пласкої покрівлі.
Зенітні вікна. Все про вікна для пласкої покрівлі.
Плануєте мансарду? Використовуйте простір на 100%
Плануєте мансарду? Використовуйте простір на 100%
Розширений каталог Velux. Як облаштувати мансарду
Розширений каталог Velux. Як облаштувати мансарду
Прейскурант цін Velux 2022 року
Прейскурант цін Velux 2022 року. Мансардні вікна. Все для встановлення. Аксесуари.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX

    Залишились питання?


    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!
    Читати також: