Мансардні вікна VELUX


Штори та ролети VELUX

Аксесуари VELUX для захисту від спеки – прохолода у Вашій кімнаті

Оптимальний комфорт – це насправді питання вибору оптимальної комбінації:

 • контролю кількості денного світла та яскравого сонячного блиску для отримання приємного та функціонального внутрішнього освітлення або взагалі повністю блокувати потрапляння світла;
 • захистити дім від сонячного перегрівання.

Ми радимо поєднати внутрішні штори із зовнішніми сонцезахисними аксесуарами.

Аксесуари VELUX для захисту від спеки

Літнє тепло та сонце – чудові, але прямі сонячні промені можуть створити у Вашій оселі на нестерпну спеку. Для максимального захисту від спеки необхідно перешкодити попаданню сонячного світла на віконне скло. Аксесуари VELUX для захисту від спеки встановлюються з зовнішньої сторони вікна для ефективного запобігання перегріванню Вашого будинку.


Аксесуари VELUX для захисту від спеки, для затемнення та регулювання всітла

Аксесуари Velux для затемнення:

Аксесуари VELUX для регулювання світла:

Римські штори
Москітні сітки – свіже повітря без комах


Ролети VELUX:

Ролети VELUX - захист від спеки, повне затемнення, теплоізоляція та захист від шуму

 • захист від спеки;
 • повне затемнення;
 • теплоізоляція та захист від шуму.

Ролети VELUX – бездоганний вибір для будь-якого клімату та пори року.

Вони захистять Вашу кімнату від перегрівання влітку, зберігають тепло взимку та надають Вам можливості повністю блокувати світло у кімнаті, коли Ви цього забажаєте.

Маркізет VELUX:

Маркізет Velux - захист від спеки, прозора тканина, встановлюється зсередини

 • захист від спеки;
 • прозора тканина;
 • встановлюється зсередини.

Маркізет VELUX блокує сонячні промені до того, як вони попадають на Ваше віконне скло та зменшує пасивне нагрівання до 72%.

Він дозволяє підтримувати комфортний мікроклімат у Вашій кімнаті спекотними сонячними днями Маркізети – прозорі, тому Ви можете, як і раніше насолоджуватись краєвидом.

Аксесуари Velux для затемнення – чудовий відпочинок

Схід сонця рано вранці, ліхтарі на вулиці, світло повного місяця може заважати заснути, навіть якщо Ви дуже стомлені. Оскільки темрява – основа міцного нічного сну або короткого сну вдень, рішення VELUX для затемнення та приглушення світла – ідеальний вибір:

Штора з ефектом затемнення:

Штора з ефектом затемнення

 • ефект легкого затемнення;
 • фіксація на гачках;
 • 2 базові кольори;
 • Pick&Click!®.

Штора VELUX з ефектом легкого затемнення поєднує затемнюючу тканину та зручну систему фіксації на гачках у 3-х положеннях. Це – максимально доступне рішення для затемнення кімнати і створення комфортної атмосфери для відпочинку та сну.

Затемнюючі штори

Затемнюючі штори

 • повне затемнення;
 • фіксація у будь-якому положенні;
 • 36 різноманітних кольорових та дизайнерських рішень;
 • 12 веселих та захоплюючих варіантів дизайну з казкової колекції VELUX & Disney.

Затемнююча штора VELUX не пропускає світла та забезпечує повне затемнення у будь-який час.

Вона бездоганно підходить для встановлення у спальні, де Вам потрібно повністю контролювати світло, щоб повноцінно виспатись вночі або відпочити протягом дня.

Затемнюючі штори Duo

Затемнюючі штори Duo Velux

 • дві штори в одній;
 • повне затемнення, коли Ви забажаєте;
 • м’яко розсіює зовнішнє світло.

Затемнююча штора VELUX Duo поєднує в собі затемнюючу штору та штору-плісе. Дозволяє насолоджуватись перевагами обох режимів: Повне затемнення, коли Ви забажаєте та м’яке розсіяне природне світло впродовж дня. Затемнююча штора доступна у 24 кольорах у поєднанні зі шторою-плісе білого кольору.

Енергозберігаючі штори

Енергозберігаючі штори Velux
Тепло та затишок холодними ночами завдяки енергоефективній шторі плісе. Рекомендовано для встановлення:

 • ефект затемнення;
 • покращена теплоізоляція;
 • фіксація у будь-якому положенні.

Енергозберігаючі штори VELUX мають подвійну затемнюючу тканину з алюмінієвою вставкою всередині, завдяки якій теплоізоляція покращується на 34%. Штори не закріплюються ані знизу, ані зверху і тому їх можна зафіксувати у будь-якому положенні на вікні, щоб повністю регулювати затемнення, контролювати світло та створити атмосферу приватності.

Аксесуари VELUX для регулювання світла – ідеальне світло для будь-якої нагоди

Чудово ніжитися у повному денному світлі, але досить часто Вам треба його трохи менше, щоб закінчити роботу, насолодитися їжею або подивитися новини. Ідеальне денне світло – це світло, яким можна управляти. Саме тому ми пропонуємо Вам різноманітний вибір штор, щоб допомогти Вам регулювати світло відповідно до Ваших потреб та отримати необхідне усамітнення.

Рулонні штори на гачках:

Рулонні штори на гачках Velux

 • розсіює сонячне світло, що потрапляє ззовні;
 • керування та фіксація на гачках у 3 положеннях;
 • 4 стандартні кольори;
 • Pick&Click! TM.

Штора VELUX з ефектом легкого затемнення – максимально доступне рішення для створення комфортної атмосфери для відпочинку та сну.

Рулонні штори VELUX

Штори VELUX поєднують кращі розробки технології та дизайну. Вони створені для максимального задоволення потреб клієнтів. Майже кожна деталь – інноваційна, починаючи з непомітних шнурів і дизайну «slim line» до чорних бокових направляючих для штор з ефектом затемнення та екологічних тканин, підтверджених міжнародним сертифікатом Oeko-tex. Обравши штору VELUX, Ви зробили вибір на користь надійної якості та функціональності.

Рулонні штори рекомендовано для встановлення:
 • захист від відблисків;
 • фіксація в будь-якому положенні;
 • 15 різноманітних кольорових і дизайнерських рішень.

Кольори рулонних шторів Velux

Рулонна штора VELUX на гачках – економне рішення для пом’якшення потрапляючого денного світла і створення атмосфери приватності.

Рулонна штора VELUX пом’якшує світло, що проникає до кімнати. Ступень пом’якшення світла залежить від кольору штори.

Штори VELUX виготовляються з поліестеру, або бавовни та льону, а рухаються по направляючим з анодованого алюмінію. Рулонна штора на гачках постачається без верхніх та бокових направляючих.

Рулонні штори встановлюються завдяки системі VELUX Pick&Click!™

Рулонні штори легко встановлюються завдяки системі VELUX Pick&Click!™
Кожне мансардне вікно VELUX має попередньо встановлені кронштейни, в які встановлюється будь-яка штора VELUX, гарантуючи безпроблемний монтаж. При покупці штори Ви отримуєте інструкцію з встановлення. У PDF інструкціях докладно і наочно розглядається кожний крок процесу встановлення.

Уся продукція VELUX виготовлена з матеріалів найвищого ґатунку і відповідає вимогливим стандартам. Усі штори створені для довготривалого безтурботного використання. Усі штори та ролети мають 1 рік гарантії.

Способи керування рулонними шторами VELUX
Ручне керування ручкою-планкою, фіксація в будь-якому положенні
Дистанційне керування з живленням від електромережі
Дистанційне керування з живленням від сонячної енергії

Для вибору правильного варіанту управління Вашої штори VELUX, зважте два основних фактори: місце розташування Ваших мансардних вікон та частоту регулювання положення.

Електрокеровані та штори на сонячній енергії з дистанційним керуванням – вибір для високорозташованих мансардних вікон VELUX або якщо Ви бажаєте додати інноваційного комфорту у Ваше приміщення.

Штори VELUX ідеально підійдуть до Вашого мансардного вікна VELUX

Velux cпеціально створює штори для бездоганного поєднання з Вашими вікнами. Можете бути впевнені, що вони нададуть Вашій кімнаті оптимальне затемнення, можливість регулювати світло, тепловий контроль.

При замовленні штори VELUX оберіть модель Вашого вікна (вказана на рамі вікна) та Ви завжди гарантовано отримаєте досконало сумісні продукти.

Римська штора:

  • ефект м’якого приглушення світла;
  • фіксація в будь-якому положенні;
  • змінні тканини;
  • змінна тканина легко знімається для чищення;
  • управління без шнурів для максимальної безпеки дітей.

Ознайомтесь з безмежними можливостями чудових тканин та надихайтесь ефектом плавних драпірувань, що робить цю колекцію по-справжньому витонченою та неповторною. Завдяки спеціальній конструкції римських штор, Ви можете легко змінювати тканину за лічені хвилини. Просто зробіть свій вибір!

Москітні сітки – насолоджуйтесь свіжим повітрям без комах:

 • 100% захист від комах;
 • зносостійка, прозора тканина;
 • не затуляє вид з вікна.

Москітна сітка VELUX дозволяє Вам насолоджуватись свіжим повітрям – без комах. Вона дуже проста у користуванні та підходить до будь-якого мансардного вікна VELUX. Коли москітною сіткою не користуються, її ховають у тонкий алюмінієвий короб над вікном.

Москітна сітка VELUX управляється вручну ручкою-планкою. Просто візьміться за ручку та потягніть її вверх або вниз. Москітна сітка інтегрована у короб над вікном та пересувається за допомогою направляючих, що забезпечують плавний хід. Коли сіткою не користуються, вона ховається у короб над вікном.
Москітні сітки VELUX виготовляються з прозорого скловолокна. Бокові направляючі та верхній короб з анодованого алюмінію.

Уся продукція VELUX виготовлена з матеріалів найвищого ґатунку і відповідає вимогливим стандартам. Усі штори створені для довготривалого безтурботного використання. Усі штори та ролети VELUX підтримуються трирічною гарантію.
Гарантія VELUX жодним чином не обмежує Ваших законних прав.