Листова металочерепиця


Листова металочерепиця Прушиньскі

Металочерепиця Прушиньскі – це сучасний і популярний покрівельний матеріал. Її використовують при будівництві та реконструкції приватних і багатоквартирних будинків, офісних центрів.

металочерепиця, металочерепиця фото, Металочерепиця Blachy Pruszynski Івано-Франківськ Успіх металочерепиці криється в її відмінних характеристиках, доступній ціні і легкому монтажі.

ТОВ «Прушиньскі» виготовляє металочерепицю декількох видів: традиційну, під натуральну керамічну черепицю в середземноморському та романському стилі. А з 2014 року можна купити металочерепицю двох нових формах: модульну металочерепицю KARPATIA (Карпатія), зовні яка нагадує покрівлі з дерев’яного гонту і модульна металочерепиця MODUS (МОДУС), зовні вигляд якої нагадує модульну металочерепицю ARAD, але має меншу висоту модуля.

Довговічність і витривалість металочерепиці забезпечує їй багатошарове захисне покриття, яке включає в себе цинковий шар. Захисне покриття носиться на обидві сторони, і є багатошаровим полімерним покриття яке наноситься на сталеву основу у заводських умовах. Гарантія на полімерне покриття металочерепиці «Прушиньскі» становить від 10 до 30 років в залежності від типу покриття. Адже, якщо полімерне покриття в доброму стані, то і сталева основа металочерепиці не піддаватиметься впливам навколишнього середовища.

Листова металочерепиця – красивий і довговічний покрівельний матеріал для похилих дахів

Крім того – це один з найлегших матеріалів 1м2 важить приблизно 4,7 кг. Завдяки чому значно знижується навантаження на кроквяну систему, стіни та фундамент, добре підходить як для нового будівництва, так і для застосування при реконструкції.

Гарантія на металочерепицю Прушиньскі поширюється також на верхній – декоративний шар – так як і в Європі, і становить від 10 до 30 років. Придбавши металочерепицю Прушиньскі Ви може бути повністю впевненими за збереження вигляду даху будинку.

Суттєвий вплив на термін служби металочерепиці має шар цинку, нанесений на сталеву серцевину для її захисту від навколишнього середовища. Декоративне покриття впливає на зовнішній вигляд металочерепиці. Воно можуть бути гладеньким, фактурним або матовим.

Металочерепиця Blachy Pruszynski Гама кольорів полімерного покриття

Кольори металочерепиці і покрівельного профнастилу можуть відрізнятися для різних покриттів і товщиною металу, з якого вона виготовляється. Завдяки великій кількості кольорів і форм металочерепицю можна підібрати під вигляд і стиль фасаду будівлі.


Польська листова металочерепиця Pruszynski:

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть. Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!