Листова металочерепиця Прушиньскі


Листова металочерепиця Крон (Kron) Прушиньскі

Крон – це профіль метало черепиці в романському стилі, розроблений та запатентований ТОВ «Прушиньскі». Металочерепиця Крон – покрівельний матеріал високої якості, легкий та міцний. Вона об’єднує в собі переваги метало черепиці з красивим зовнішнім виглядом натуральної черепиці. Ви отримуєте отримати виразне архітектурне рішення за доступну ціну. Будинки покриті таким матеріалом мають елегантний та затишний вигляд.

Металочерепиця Крон (Kron) Прушиньскі

Металочерепиця Крон завдяки своїм властивостям прекрасно підходить для реконструкції дахів пам’яток архітектури. Вона може використовуватися на всіх типах похилих дахів нахил яких більше 14°. Великий асортимент кольорів дає можливість обрати колір ідеальний для Вашого дизайну. Велика кількість покриттів металочерепиці дають можливість точно підібрати покрівлю під Ваші вимоги до довговічності та міцності.

Виготовляється металочерепиця Крон в наступних полімерних покриттях:

Поліестер (РЕ) – товщина захисного покриття складає 25 мкм. Для виробництва використовується сталевий лист виключно товщиною 0,5 мм європейського виробництва і з 1-м класом цинкування.

На металочерепицю Крон в цьому покритті надається 10-річна гарантія.

Матовий поліестер (РЕМА) – товщина захисного покриття складає 35 мкм. Для виробництва використовується сталевий лист товщиною 0,45 мм і 0,5 мм європейського виробництва і з 1-м класом цинкування.

На металочерепицю в такому покритті надається 10-річна гарантія.

Поліуретан матовий (PURMAT) – товщина захисного шару складає 50 мкм. Для виробництва використовується сталевий лист товщиною 0,5 мм європейського виробництва з 1-м класом цинкування.

На металочерепицю в цьому покритті надається 30-річна гарантія.

Металочерепиця Крон (Kron) Прушиньскі фото листТОВ «Прушиньскі» пропонує два види металочерепиці Крон: з довжиною тайла 350 мм і 400 мм. Глибина штампування для кожного виду складає відповідно 15 і 20 мм. Крон 400 виглядає особливо привабливо на покрівлях з великими розмірами скатів.

Металочерепиця Крон виготовляється для українського ринку на українському заводі групи Прушиньскі, розташованому в смт. Згурівка Київської області, а також на польському заводі у Варшаві. Всі замовлення виготовляються за індивідуальними розмірами і в індивідуальній упаковці. З метою мінімізації відходів довжина листів може бути проведена з точністю до 1 см. Для захисту полімерного покриття від механічних пошкоджень при транспортуванні, зберіганні та монтажі, металочерепиця Крон може покриватися спеціальною захисною плівкою.

Металочерепиця Крон на відміну від натуральної керамічної черепиці монтується набагато легше.

Характеристики металочерепиці Крон (Kron) Прушиньскі

Повна / ефективна ширина 1180/1100 мм
Максимальна / мінімальна довжина металочерепиці Крон – 350 5,37 / 0,47 м
Максимальна / мінімальна довжина металочерепиці Крон – 400 5,32 / 0,52 м
Стандартна довжина тайла 350/400мм
Стандартна висота тайла 20мм
Стандартна довжина листів металочерепиці Крон – 350 від 820 до 5370
Стандартна довжина листів металочерепиці Крон – 400 від 920 до 5320
Захисно-декоративний шар Поліестер, крупнозернистий поліестер, пурмат
Захисно-декоративний шар металочерепиці Шафір для товщини 0,45мм Поліестер, крупнозернистий поліестер

* Не рекомендується виробляти листи більшої довжини, тому що це може призвести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю.

** Може бути проведена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см.


Ви можете замовити металочерепицю або зробити розрахунок ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі у наших менеджерів.