Листова металочерепиця Прушиньскі


Металочерепиця AРАД Класик (ARAD Classic) Прушиньскі

Це металочерепиця в середземноморському стилі, яка виглядає на даху як натуральна керамічна черепиця. Такий ефект створюється завдяки збільшеній глибині штампування. Покрівля з такої металочерепиці виглядає стильно, об’ємно та виразно. Великий вибір кольорів та покриттів дозволяє задовольнити найвибагливіші смаки.

Так як металочерепиця AРАД Класик (ARAD Classic) має збільшену висоту штампа, вона має невеликий нахлест при поздовжньої стикуванні листів. Це також допомагає зробити менш помітними саморізи на покрівлі та відходи при монтажі зведені до мінімуму. Вона має спеціально спроектований поздовжній замок, який разом із збільшеною висотою штампа сприяє отриманню ефекту безшовної покрівлі.

Виготовлення металочерепиці AРАД Класик (ARAD Classic)

Металочерепиця виробляється з європейського металу товщиною 0,5 мм з цинковим захисним шаром 275 г/м 2 і у всіх популярних декоративних покриттях для покрівлі: поліестер, матовий поліестер, Purmat®. Довжина тайлу металочерепиці Арад Класик складає 350 мм.

Найбільш сучасним та високоякісним покриттям є Purmat ®. Це суперстійке полімерне покриття товщиною 50 мк, яке виробляється спеціально для групи компаній «Прушиньскі» і володіє унікальними властивостями. Покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також, Purmat® характеризується дуже високим опором до хімічної корозії в агресивних середовищах, завдяки чому його рекомендують до застосування поблизу моря та береговій зоні.

На металочерепицю з покриттям Purmat® підтримується гарантія 30 років.

Металочерепиця AРАД Класик

Металочерепиця Арад Класик має симетричні замки та може укладатися як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це дозволяє розміщувати замки «від входу» і зменшує ймовірність того, що поздовжній стик стане помітним на даху під час експлуатації.

Металочерепиця AРАД Класик (ARAD Classic) виготовляється на польському заводі компанії «Прушиньскі» у Варшаві в листах з довжинами від 0,765 до 5,315 м за індивідуальними розмірами замовника. Вона постачається в захисній плівці, що дозволяє зменшити ризик її пошкодження при транспортуванні, розвантаженні або подачі на покрівлю і монтажі. Захисна плівка має зніматися під час монтажу металочерепиці.

Монтаж металочерепиці Арад Класик проводиться так само, як монтаж традиційної металочерепиці. При цьому симетричність листів дозволяє укладати листи Арад Класик на покрівлі в будь-якому напрямку.

Характеристики металочерепиці AРАД Класик (ARAD Classic) Прушиньскі

Загальна висота профілювання метало черепиці 55 мм
Повна / ефективна ширина метало черепиці 1180/1080 мм
Максимальна / мінімальна довжина метало черепиці 5315/765 мм
Стандартна довжина тайла метало черепиці 350 мм
Стандартна висота тайла метало черепиці 55 мм
Стандартна довжина листів метало черепиці Від 765 до 5315м
Захисно-декоративний шар метало черепиці Поліестер, крупнозернистий поліестер, пурмат

* Не рекомендується виробляти листи металочерепиці більшої довжини, тому що це може призвести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю.

** Може бути проведена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см.


Ви можете замовити металочерепицю або зробити розрахунок ціни на покрівельні матеріали, аксесуари, необхідні для правильного монтажу та експлуатації покрівлі у наших менеджерів.