Продукція Доркен DELTA®


Продукція DELTA® для стін та фасадів

Фасадні мембрани DELTA® забезпечують оптимальний захист утеплених фасадних конструкцій з відкритими та закритими фасадними покриттями. Вони гарантують, що дощ чи сніг не пошкодять теплоізоляцію. Зсередини залишкова волога від фасадної конструкції може виходити безпосередньо через мембрани. Фасадні мембрани DELTA® зберігають комфортні умови проживання і знижують витрати на експлуатацію.

Фасади з відкритим облицюванням

DELTA®-FASSADE COLOR Вітрозахисні кольорові мембрани
DELTA®-FASSADE COLOR Вітрозахисні кольорові мембрани з високою УФ-стабільністю для відкритих фасадів при ширині зазорів до 50 мм. Сім кольорів.
DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів
DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів з планки при ширині зазорів до 20 мм. DELTA®-FASSADE без клейкої стрічки.
DELTA®-FASSADE S PLUS / DELTA®-FASSADE S Вітрозахисна мембрана з високою УФ-стабільністю
DELTA®-FASSADE S PLUS / DELTA®-FASSADE S Вітрозахисна мембрана з високою УФ-стабільністю для відкритих фасадів з планки при ширині зазорів до 50 мм.

Класичні вентильовані фасади

DELTA®-MAXX PLUS
DELTA®-MAXX PLUS Дифузійна мембрана преміум-класу з інтегрованою самоклейкою стрічкою. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв.
DELTA®-MAXX
DELTA®-MAXX Дифузійна мембрана з адсорбційним шаром. Застосовується для дахів з повним утепленням крокв і вентильованих фасадів.
DELTA®-PENTAXX PLUS
DELTA®-PENTAXX PLUS Диффузійна мембрана з високою УФ-стабільністю
DELTA®-PENTAXX S PLUS Армована диффузійна мембрана з високою УФ-стабільністю
DELTA®-PENTAXX S PLUS Армована диффузійна мембрана з високою УФ-стабільністю
DELTA®-VENT S PLUS/DELTA®-VENT S
DELTA®-VENT S PLUS/DELTA®-VENT S Дифузійні мембрани підвищеної міцності для укладання на утеплювач або суцільний настил. Інноваційна технологія BiCo при виробництві нетканої основи.
DELTA®-VENT N PLUS/DELTA®-VENT N
DELTA®-VENT N PLUS/DELTA®-VENT N Дифузійні плівки для утеплених дахів. Допускається укладання тільки на утеплювач. Інноваційна технологія BiCo при виробництві нетканої основи. DELTA®-VENT N PLUS має дві вбудовані зони проклейки по краю рулону.
DELTA®-NEO VENT PLUS
DELTA®-NEO VENT PLUS універсальна дифузійна мембрана нового покоління для монтажу на утеплювач і суцільний настил. Інноваційна технологія BiCo при виробництві нетканої основи.

Аксесуари

DELTA®-TAPE FAS 60/100
DELTA®-TAPE FAS 60/100 – одностороння клеюча стрічка для мембран
DELTA®-FAS BAND CLEAR
DELTA®-FAS BAND CLEAR – прозора двостороння клеюча стрічка для роботи з мембранами DELTA®-FASSADE COLOR в зоні нахлестів, примикань і деталей.
DELTA®-FAS CORNER
DELTA®-FAS CORNER – гнучка фасонна деталь для герметизації кутів віконних і дверних прорізів каркасних будинків.