Продукція Доркен DELTA®
Продукція DELTA® для стін та фасадів

DELTA®-FASSADE S / DELTA®-FASSADE S PLUS

Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів з планки при ширині зазорів до 50 мм. DELTA®-FASSADE S без клейкої стрічки.


DELTA®-FASSADE S / DELTA®-FASSADE S PLUS Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів з планки при ширині зазорів до 50 мм.

Одна з сучасних тенденцій пристрою фасадів – застосування матеріалів із щілинами в облицюванні – дерев’яні ламелі (планки з модрини або сосни), керамічні панелі, цементно-волокнистий сайдинг, перфоровані металеві листи або сітки, світлопрозорі покриття, керамограніт. У цих випадках вітрозахисний шар повинен володіти підвищеною стійкістю до УФ-випромінювання, вітрових навантажень та зовнішніх опадів. При цьому дифузійна здатність плівки повинна бути достатньою, щоб безперешкодно видалити вологу з утеплювача. Звичайні вітрозахисні мембрани не будуть забезпечувати надійність і довговічність, тому ми розробили спеціальні матеріали для подібних конструкцій: вони поєднують високу міцність при розтягуванні і надриві, пластичність, стійкість до УФ-опромінення, і при цьому мають відмінну дифузійну здатність (Sd = 0.02 м).

DELTA®-FASSADE S PLUS / DELTA®-FASSADE S є вітрозахисними мембранами для вентильованих фасадів з відкритими швами між зовнішнім облицюванням шириною до 50 мм (загальна площа відкритих щілин не повинна перевищувати 40% від площі всього фасаду). Плівки мають матову поверхню чорного кольору без написів і маркування. Висока міцність і велика маса плівок запобігають їх акустичним коливанням в вентильованому каналі фасаду. Мембрана має екстремально високу для полімерних матеріалів термічну стабільністю +150 ° С.

DELTA®-FASSADE S PLUS має дві інтегровані зони проклейки по краях рулону.

DELTA®-FASSADE S / DELTA®-FASSADE S PLUS Використання:

Мембрана кріпиться на несучому каркасі за допомогою скоб або покрівельних цвяхів. Накладання рулонів становить 10 см і проклеюється на DELTA®-FASSADE S за допомогою стрічки DELTA®-TAPE FAS. Примикання, проходки, ремонтні накладки також приклеюються стрічкою DELTA®-TAPE FAS або клеєм DELTA®-THAN. Кути віконних і дверних прорізів герметизуються фасонною деталлю DELTA®-FAS CORNER.

Технічні дані DELTA®-FASSADE S / DELTA®-FASSADE S PLUS:

Матеріал: двошарова диффузійна плівка з нетканого поліестеру з водонепроникним дисперсійним покриттям з акрілата і додаванням УФ-стабілізаторів. Первинна сировина.
Міцність на розрив: ок. 370/270 Н / 5 см в поздовжньому / поперечному напрямку, випробування згідно EN 12311-2.
Відносне подовження: > 10%.
Клас водонепроникності: Клас W 1, EN 13859-1 + 2.
Sd еквівалентна товщина опору дифузії: ок. 0,02 м.
Опір паропроніцанію Rп: ок. 0,028 м² • год • Па / мг.
Температурна стабільність: від -40 ° C до +80 ° C.
Температурна стабільність при короткочасному нагріванні: +150 ° C.
Вогнестійкість: Клас B-s1, d0 згідно EN 13501-1.
Маса: біля 270 г / м².
Маса рулону: біля20 кг.
Довжина рулону: 50 м.
Ширина рулону: 1,5 м.

DELTA®-FASSADE S / DELTA®-FASSADE S PLUS – використовується з:

DELTA®-THAN – клей.
DELTA®-FAS CORNER – фасонна деталь для віконних прорізів.
DELTA®-TAPE FAS – одностороння стрічка для нахлестов.