Продукція Доркен DELTA®
Продукція DELTA® для стін та фасадів

DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS

Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів з планки при ширині зазорів до 20 мм. DELTA®-FASSADE без клейкої стрічки.


DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS Дифузійні мембрани з високою УФ-стабільністю для фасадів

Одна з сучасних тенденцій фасадів – застосування матеріалів із щілинами в облицюванні. Фасадні покриття з відкритими стиками з дерева або металевих перфорованих панелей / сіток створюють привабливі варіанти дизайну. Однак вони означають велику кількість бруду і вологи для нижчого шару теплоізоляції. У цих випадках вітрозахисний шар повинен володіти підвищеною стійкістю до УФ-випромінювання, вітрових навантажень та зовнішніх опадів. При цьому дифузійна здатність плівки повинна бути достатньою, щоб безперешкодно видалити вологу з утеплювача. Звичайні вітрозахисні мембрани не будуть забезпечувати надійність і довговічність, тому ми розробили спеціальні матеріали для подібних конструкцій: вони поєднують високу міцність при розтягуванні і надриві, пластичність, стійкість до УФ-опромінення, і при цьому мають відмінну дифузійну здатність (Sd = 0.02 м).

Неткані основи для фасадних плівок виготовляються з використанням технології DELTA®-BiCo. На відміну від класичних нетканих матеріалів, волокна BiCo складаються з двох компонентів сировини, один в серцевині і один в оболонці. Це дозволяє підвищити міцність, термічну і УФ-стабільність волокон. Результатом є продукт з неперевершеними характеристиками за рахунок використання спеціальних добавок в серцевину і оболонку.

DELTA®-FASSADE PLUS / DELTA®-FASSADE є вітрозахисними мембранами для вентильованих фасадів з відкритими швами в зовнішнім облицюванні шириною до 20 мм (загальна площа відкритих щілин не повинна перевищувати 20% від площі всього фасаду). Плівки мають матову поверхню чорного кольору без написів і маркування. Висока міцність і велика маса плівок запобігають їх акустичному коливанню в вентильованому каналі фасаду.

DELTA®-FASSADE PLUS має дві інтегровані зони проклейки по краях рулону. Завдяки високій і постійній термічній стабільності та повнійї відмові від додавання природних смол, клейове з’єднання підпокрівельного шару є довговічним і екстремально надійним навіть при тиску талої води і значних перепадах річної температури.

Використання DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS:

Мембрана кріпиться на несучому каркасі за допомогою скоб або покрівельних цвяхів. Накладання рулонів становить 10 см і проклеюється на DELTA®-FASSADE за допомогою стрічки DELTA®-TAPE FAS. Примикання, проходки, ремонтні накладки також приклеюються стрічкою DELTA®-TAPE FAS або клеєм DELTA®-THAN. Кути віконних і дверних прорізів герметизуються фасонною деталлю DELTA®-FAS CORNER.

Технічні дані DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS:

Матеріал: міцна основа з нетканого поліестеру, водонепроникне і УФ-стійке покриття з полімеру. Первинна сировина.
DELTA®-FASSADE без клейких стрічок.
Міцність на розрив: ок. 270/230 Н / 5 см в поздовжньому / поперечному напрямку, EN 12311-2.
Відносне подовження:> 10%.
Клас водонепроникності: W1, випробування згідно EN 13859-2.
Опір паропроникненню Rп: ок. 0,028 м² • год • Па / мг.
Sd еквівалентна товщина опору дифузії: ок. 0,02 м.
Температурний діапазон застосування: від -40 ° C до +80 ° C.
Температурна стабільність при короткочасному нагріванні: +150 ° C.
Вогнестійкість: Клас B-s1, d0 згідно EN 13501-1.
Маса: біля 210 г / м²
Маса рулону: біля 16 кг.
Довжина рулону: 50 м.
Ширина рулону: 1,5 м.

DELTA®-FASSADE / DELTA®-FASSADE PLUS використовується з мембранами:

DELTA®-THAN – клей.
DELTA®-FAS CORNER – фасонна деталь для віконних прорізів.
DELTA®-TAPE FAS – одностороння стрічка для нахлестов.