Композитна черепиця – кращі якості покрівельних матеріалів

Композитна черепиця – увібрала в себе всі кращі якості таких матеріалів, як металочерепиця, бітумна, керамічна та полімернопіщана черепиця.

Композитна черепиця

Склад композитної черепиці

Композитна черепиця складається з декількох шарів різних матеріалів, нанесених на сталевий лист. Вона характеризується тільки позитивними характеристиками.

Сталевий лист товщиною 0,45-0,5 мм має кілька шарів спеціального покриття з обох сторін. Спочатку він покривається спеціальним алюмінієвим сплавом — алюмоцинком (товщина покриву — 20 мікрон). Алюмоцинк містить 55% алюмінію, 43% цинку та 2% кремнію і зарекомендував себе як надзвичайно ефективний покрив, що забезпечує металу високу антикорозійну стійкість. Далі кожен лист обробляється акриловою грунтовкою (товщина покриву — приблизно 5 мікрон) для додаткового захисту від жиру і акриловим праймером, що є зв’язуючою речовиною між сталлю та базальтовою крихтою. Гранули натурального базальтового каменю фарбуються у різний колір і не вигорають на сонці, що забезпечеє композитній черепиці чудові естетичні характеристики.

Ми пропонуємо нашим клієнтам композитну металочерепицю таких брендів:

Композитна черепиця Tilcor
Композитна черепиця Tilcor
Композитна черепиця MetroTile
Композитна черепиця MetroTile
Композитна черепиця Gerard
Композитна черепиця Gerard

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!