Композитна черепиця


Композитна черепиця компанії Metrotile – один з лідерів серед сучасних покрівельних матеріалів!

Компанія Metrotile рахується світовим лідером з виготовлення композитної черепиці, використовує найсучасніші технології при виробництві. Що дає можливість не змінювати якість продукції протягом багатьох років і створювати нові продукти. Виробництво знаходитися тільки в Бельгії, а поставляється в усі країни світу.

Більше інформації про композитну черепицю MetroTile можна знайти за посиланням: //metrotile.com.ua/catalog/kompozitnaya-cherepitsa

Склад композитної черепиці Metrotile

Склад композитної черепиці Metrotile є унікальним. В її основі лежить сталевий лист оброблений спеціальним складом – Magnelis (93,5% цинку, 3,5% алюмінію, 3% магнію, товщина покриття 22,5 мкм), що робить метал стійким до корозії при будь-яких зовнішніх впливах. Далі лист покритий акриловим шаром «Метротайл», який розроблений фахівцями компанії Метротайл. Потім лист з верхнього боку покриваю гранулятом природного каменю необхідної колірної гами. Далі лист покривають шаром прозорої акрилової глазурі, яка забезпечує захист від ультрафіолету та зовнішніх впливів. Такий склад дає гарантію якості використання композитної черепиці Metrotile впродовж 50 років.


МЕТРОТАЙЛ (Metrotile) - композитна металочерепиця, основною особливістю якої є ефект традиційної черепичної покрівлі. МЕТРОТАЙЛ (Metrotile)

Композитна металочерепиця, основною особливістю якої є ефект традиційної черепичної покрівлі.

Її надійність перевірена не одним тестом.

Кам’яне посипання на металочерепиці МЕТРОТАЙЛ (Metrotile) дозволяє зменшити шум дощу, а унікальна технологія фарбування не дає каменю вигоряти під сонячними променями.

В Європі такий вид композитної черепиці відомий як Metrobond.


РОМАН (ROMAN) - рельєфний профіль зі збільшеною висотою хвилі, для створення покрівлі в середземноморському стилі.РОМАН (ROMAN)

Рельєфний профіль зі збільшеною висотою хвилі, для створення покрівлі в середземноморському стилі.

Має найбільш простий дизайн з усього модельного ряду композитної черепиці Metrotile.

Її романський стиль надасть Вашому будинку витончений європейський вигляд.

Цей дизайн черепиці є найбільш популярною в Європі.


ШЕЙК (SHAKE) - покрівельний матеріал який нагадує покрівлю з натурального дерева.ШЕЙК (SHAKE)

Покрівельний матеріал який нагадує покрівлю з натурального дерева.

Її структура максимального передає вигляд старовинної європейської покрівлі.

Така черепиця найбільше використовується при будівництві альпійських будиночків.


КЛАСИК (CLASSIC) - профіль, що дозволяє створити зовнішній вигляд черепичної покрівлі з чітко вираженими гранями.КЛАСИК (CLASSIC)

Профіль композитної черепиці, що дозволяє створити зовнішній вигляд черепичної покрівлі з чітко вираженими гранями.

Він став справжньою класикою серед архітекторів і власників будинків в Новій Зеландії.

Композитна черепиця Сlassic дозволяє створити найсміливіші проекти покрівлі.


ВУД (WOOD) - новий профіль MetroWood, один із самий вишуканих профілів композитної черепиці Metrotile, через свою формі і дизайн. Його особливістю є рельєфність поверхні, що імітує яскраво виражені оригінальні борозни дерев'яної дранки.ВУД (WOOD)

Новий профіль MetroWood, один із самий вишуканих профілів композитної черепиці Metrotile, через свою формі і дизайн.

Його особливістю є рельєфність поверхні, що імітує яскраво виражені оригінальні борозни дерев’яної дранки.

Додасть оригінальність дому і підкреслить вишуканий смак власника.

Різноманітна гамма відтінків дозволить створити унікальний колір.


Шінгл (SHINGLE) - композитна металочерепиця, що відтворює шляхетну фактуру старовинної дерев'яної дранки. Шінгл (SHINGLE)

Композитна металочерепиця, що відтворює шляхетну фактуру старовинної дерев’яної дранки.

(Шингл) – покрівельний матеріал, який аналогічний за структурою, складом і якістю покрівлі MetroTile (Метротайл).


ВІКСЕН (VIKSEN) Нагадує стиль древніх будівель вікінгів. Новий профіль має більш плоску та оригінальну хаотичною структурою, на даху матеріал виглядатиме як єдине суцільне полотно.ВІКСЕН (VIKSEN)

Нагадує стиль древніх будівель вікінгів.

Новий профіль має більш плоску та оригінальну хаотичною структурою, на даху матеріал виглядатиме як єдине суцільне полотно.


РОМАНА (ROMANA) Представляє собою композитну металочерепицю з найбільшою хвилею. При створенні цього виду використовувався архітектурний стиль середземномор'я. Вона має унікальну особливість - товщина стали в ній становить 0,55 мм, що робить її найбільш витривалою до зовнішніх факторів.

РОМАНА (ROMANA)

Представляє собою композитну металочерепицю з найбільшою хвилею. При створенні цього виду використовувався архітектурний стиль середземномор’я.

Вона має унікальну особливість – товщина стали в ній становить 0,55 мм, що робить її найбільш витривалою до зовнішніх факторів.


Галло (GALLO) Завдяки м'яким, середземноморським лініях профіль надає стильний образ і зовнішній вигляд даху вищого класу з додатковими перевагами сталевої покрівлі. Створить неповторний шарм вашої покрівлі.Галло (GALLO)

Завдяки м’яким, середземноморським лініях профіль надає стильний образ і зовнішній вигляд даху вищого класу з додатковими перевагами сталевої покрівлі.

Створить неповторний шарм вашої покрівлі.


Містрал (MISTRAL)Містрал (MISTRAL) Являє собою класичну європейську форму, яка складається з семи рівних хвиль. Дана форма додасть покрівлі геометрично правильний вигляд, а широка кольорова гамма дозволить зробити її унікальною.

Являє собою класичну європейську форму, яка складається з семи рівних хвиль.

Дана форма додасть покрівлі геометрично правильний вигляд, а широка кольорова гамма дозволить зробити її унікальною.


Мідна черепиця (COPPER) Втілення краси і довговічності міді, помножене на сучасні європейські технології виробництва. Мідна черепиця відрізняється винятковою якістю мідного листа, в поєднанні з товщиною міді 0,6 мм.
Мідна черепиця (COPPER)

Втілення краси і довговічності міді, помножене на сучасні європейські технології виробництва.

Мідна черепиця відрізняється винятковою якістю мідного листа, в поєднанні з товщиною міді 0,6 мм.


Сонячні батареї Metrotile
Сонячні батареї Metrotile Ми можемо використовувати енергію сонця для різних цілей. Одна з них - це вироблення електричної енергії. При використанні сонячних батарей енергія сонця перетворюється в електричну.

Ми можемо використовувати енергію сонця для різних цілей. Одна з них – це вироблення електричної енергії. При використанні сонячних батарей енергія сонця перетворюється в електричну.


Переваги композитної черепиці

Композитна черепиця вже довгий час є одним з лідерів серед покрівельних матеріалів. На українському ринку композитна металочерепиця з’явилася приблизно 10 років тому і за цей час встигла добре себе зарекомендувала як сучасний, надійний, якісний матеріал для покрівлі.

Секрет успіху композитної черепиці криється в тому, що вона містить в собі найкраще від існуючих видів покрівлі. Усі види черепиці, металочерепиці, різні види м’якої покрівлі досвід і напрацювання по інших матеріалах внесли щось своє в склад, спосіб виробництва та методи монтажу композитної черепиці.

Крім того покрівля із композитної черепиці володіє естетичним і благородним зовнішнім виглядом, а також відмінно пасує до безлічі архітектурних стилів фасаду будівлі.

Композитна черепиця також володіє рядом особливостей, які є її переваги як покрівельного матеріалу. За рахунок багатошаровості покриття з використання високоякісних міцних матеріалів вона має зовсім невелику вагу (близько 6,5 кг/м2), що дозволяє монтувати її на даху зі слабкими конструкціями фундаменту, стін або системи крокв.

Через використання як основи сталевого листа з застосуванням захисного покриття (ZAM Magnelis) і акрилової ґрунтовки властивості черепиці набувають кращих якостей.

Зовнішній шар покривають посипанням з натурального каменю. Черепиця з посипанням виглядає дуже естетично і красиво. Вибір кольорів величезний, і підібрати матеріал саме під фасад будинку дуже просто.

Серед переваг композитної черепиці варто відзначити, що вона не схильна до дії атмосферних опадів, не вигорає під сонячними променями, має відмінну звукоізоляцію. Також варто відзначити хорошу гідроізоляцію, значний термін служби і пожежостійкість. Крім того, композитна черепиці може монтуватися поверх старого покриття без демонтажу. Вона легко гнеться і ріжеться.

Однією з найголовніших переваг є простий монтаж композитної черепиці. За рахунок легкості листа і нескладності кріплення укладка матеріалу може бути здійснена за дуже короткі терміни.

Що стосується догляду за композитної черепицею, він не відрізняється чимось особливим. Виключають тільки контакти матеріалу з міддю.

Ознайомитись з інструкцією по монтажу композитної черепиці.