Композитна черепиця


AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці (GERARD), і входить в Промислову Групу Fletcher Building.  Щоб залишатися лідером галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічною покрівельної продукції преміум-класу.

Компанія підтримує сувору програму контролю зразків покрівлі в різних екстремальних кліматичних умовах. Якість черепиці GERARD® перевірено в різноманітних кліматичних умовах. Почавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже скоро почала продавати її по всьому світу.

Переваги композитної черепиці Gerard:

 • 60-річна історія;
 • 50-річна гарантія на продукцію;
 • світовий лідер з виробництва композитної черепиці;
 • перший виробник, який випустив композитну металочерепицю з використанням крихти з каменю (натурального);
 • використовується сталь з покриттям Zincalume;
 • реалізація продукції в більш ніж 120 країнах;
 • 4 власних виробничих підприємства (Нова Зеландія, США, Угорщина, Малайзія);
 • 2 ліцензованих виробництва (Бельгія, Чилі);
 • головні регіональні офіси: Нова Зеландія, Малайзія, Австралія, Японія, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Словенія, Польща, Франція, Канада, Чилі, Аргентина;
 • продукція виробляється з дотриманням стандарту ISO 9001, а також у відповідності до європейських стандартів EN 14782 і EN 508-1;
 • накрито більше мільйона будинків в світі.

Композитна черепиця Gerard

Чому обирають композитну черепицю Gerard?

Легка та стійка до землетрусу

Композитна черепиця Gerard до 10 разів легша, ніж деякі інші покрівельні покриття, тому вона витримує будь-які екстремальні умови. При цьому з GERARD Ви також економите час і гроші внаслідок малих витрат на кроквяну систему. Це відмінне рішення як для нової покрівлі, так і для реруфінга.

Витримує сильні вітри та бурі

Бурі та сильні вітри змітають все на своєму шляху, але з GERARD немає причин для занепокоєння. Навіть якщо ураган наближається на швидкості 200 км / год, наші покрівлі – це витримають.

Затримує сніг та лід

Шорстка текстура верхнього шару композитної черепиці GERARD утримує сніг на покрівлі до тих пір, поки той не розтане. Покрівлі GERARD витримують велику вагу снігу без шкоди для покриття навіть в сильний мороз.

Не горить

При пожежі будинок може обвалитися під вагою покрівлі. Але тільки не з легкою композитною черепицею GERARD. Покрівельна система GERARD стійка до займання, оскільки сталева підстава не запалюється і запобігає поширенню полум’я.

Ізолює шум

Покрівлі з черпиці GERARD володіють прекрасними показниками шумоізоляції, в порівнянні з іншими покриттями. Рівень шуму знижується завдяки покриттю з гранул базальтового каменю, яке мінімізує передачу звуку.

Не можна проби градом

Серйозні зміни в кліматі часто викликають град великого розміру, який може пошкодити покрівельне покриття. Але тільки не черепицю GERARD! Навіть великий град до 90 мм не може пробити черепицю наскрізь.

Технічні дані композитної черепиці GERARD:

Сталь – серце черепиці, вона забезпечує профільованим листам силу, жорсткість і невагомість. Марки стали, які ми використовуємо, досить еластичні для формування покрівельного листа без тріщин і в той же час досить жорсткі, щоб витримувати навантаження без деформації.

Алюмоцинк (Zincalume®) Основний захист сталі – покриття алюмоцинк, яке містить близько 55% алюмінію і 43,5% цинку. Алюмоцинковим покриття поєднує в собі захист від корозії алюмінію з протекторним захистом цинку, даючи сталевому листу захисні переваги обох металів. Значна перевага цинку в тому, що він має властивість затягування не покритих областей металу цінкалюмом, напр. зрізів, отворів, подряпин і т.д. Все це забезпечує тривалий термін служби.

Захисний шар акрилової смоли – це покриття наноситься на обидві сторони алюмоцинка і створює ефект тонованої акрилової плівки 1-2 мікрон. Це забезпечує єдину конструкцію, що підвищує зєднання базового покриття.

Базовий слой  являє собою спеціально розроблену акрилову смолу високої якості. Базове покриття виконує дві функції. По-перше, утримує кам’яну крихту, яка формує декоративний шар черепиці. По-друге, захищає основу листа від впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання. Базове покриття також містить альгицид, який пригнічує ріст цвілі і лишайників на даху. Альгицид є ефективним не тільки для уповільнення зростання цих організмів, а  вода, зібрана з даху, може використовуватися для побутових цілей.

Шар базальтової крихти застосовується для забезпечення привабливості покрівлі та підвищення стійкість до УФ-випромінювання. Крихітка застосовується таким чином, щоб на всі 100% покрити базовий шар. Випробування показали 30-річну експлуатацію без зміни кольору. Якщо для виробництва черепиці необхідні кольори, які не входять в обмежений діапазон природних кольорів, то для додання потрібного відтінку використовуються натуральні пігменти, стійкі до термічних навантажень і ультрафіолету.

Декорування глазурью – останній фінішний шар також є акрилова глазур, що надає поверхні листа блиск і збільшує стійкість до механічних пошкоджень.

Виробничий процес – повітряні і водяні викиди відповідають всім нормам Нової Зеландії з охорони навколишнього середовища. Наші пакувальні матеріали складаються з картонної обгортки, а піддони з стійкою деревини, і можуть бути перероблені для подальшого використання. Пластмасові упаковки отримані з нафтохімічних джерел також можуть бути перероблені. Процес укладання не передбачає процеси, які випромінюють тепло або випаровування, і більшість процесів ручні.

Профілі композитної черепиці Gerard:

Профіль композитної черепиці Gerard Classic
Classic
Профіль композитної черепиці Gerard Diamant
Diamant
Профіль композитної черепиці Gerard Heritage
Heritage
Профіль композитної черепиці Gerard Milano
Milano
Профіль композитної черепиці Gerard Shake
Shake
Профіль композитної черепиці Gerard Shingle
Shingle
Профіль композитної черепиці Gerard Slate
Slate

Гарантія на композитну черепицю до Gerard 50 років.

Гарантія на композитну черепицю до Gerard 50 років.


Композитна черепиця Gerard профіль Classic – надихаюча, особлива, елегантна

Профілі CLASSIC, є розробкою компанії AHI ROOFING. Сама назва “Classic” має на увазі, що ця черепиця – символ одвічного досконалості та класики.

Це найбільш міцний та практичний профіль, що відрізняється не тільки красою ліній, але і підвищеною просторової жорсткістю.

Фото профілю композитної черепиці Gerard Classic

Характеристики композитної черепиці Gerard Classic

Довжина листа – 1320 мм.;
Довжина покриття – 1265 мм.;
Ширина покриття – 369 мм.;
К-ть листів / м² – 2.14 / м2.;
Мінімальний нахил – 12 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 3.05 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Classic:

Кольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль ClassicКольори композитної черепиці Gerard профіль Classic


Композитна черепиця Gerard профіль Diamant – на 10% більше покриття, на 10% менше витрат

Профіль DIAMANT – натхненний найміцнішим матеріалом, відомим людству.
Профіль DIAMANT не тільки прослужить довго, захищаючи Вас і Ваші майбутні покоління, а й дозволить скоротити витрати на придбання та установку покрівлі, завдяки збільшенню площі на 10%. Крім того, універсальність і легкість DIAMANT дозволяє покласти її поверх існуючої покрівлі, і гарантує стійкість до непогод, навіть в самому складному дизайні даху.

Композитна черепиця Gerard Diamant

Характеристики композитної черепиці Gerard Diamant

Довжина листа – 1335 мм.;
Довжина покриття – 1270 мм.;
Ширина покриття – 398 мм.;
К-ть листів / м² – 1.98 / м2;
Мінімальний нахил – 14 (25%);
Вага нетто – 1 шт. 3,03 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Diamant:

Кольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard DiamantКольори композитної черепиці Gerard Diamant


Композитна черепиця Gerard профіль Heritage – досліджуємо минуле, зберігаючи його для майбутнього

Натхненні спадщиною, яка передається з покоління в покоління, архітектори XXI століття заново відкривають традиційні цінності минулих епох. Це історична спадщина видатних архітекторів і їх стилі побудови дахів продовжують надихати сучасних дизайнерів. Поєднуючи минуле з сьогоденням, компанія AHI Roofing створила неповторний дизайн легкої композитної черепиці ХХI століття.

Композитна черепиця Gerard Heritage

Характеристики композитної черепиці Gerard Heritage

Довжина листа – 1320 мм.;
Довжина покриття – 1250 мм.;
Ширина покриття – 367 мм.;
К-ть листів / м² – 2.18 / м2.;
Мінімальний нахил – 12 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 3.01 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Heritage:

Кольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard HeritageКольори композитної черепиці Gerard Heritage


Композитна черепиця Gerard профіль Milano

Абсолютно оригінальною є  остання розробка AHI ROOFING – профіль MILANO в якому також можна легко впізнати традиції середземноморської покрівлі.
Натхненна традиційним римським дизайном черепиця, профілю MILANO виглядає гладкою, чистою і елегантною. Профіль справляє сильне враження, особливо на крутих скатних дахах. Мінімальний нахил даху: 12 °.

Композитна черепиця Gerard Milano

Характеристики композитної черепиці Gerard Milano

Довжина листа – 1335 мм.;
Довжина покриття – 1215 мм.;
Ширина покриття – 369 мм.;
К-ть листів / м² – 2.23 / м2.;
Мінімальний нахил – 12 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 2 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Milano:

Кольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль MilanoКольори композитної черепиці Gerard профіль Milano


Композитна черепиця Gerard профіль Shake – спадщина традицій і майстерності

Справжньою перлиною в колекції профілів GERARD є профіль SHAKE, який відображає в собі чарівність колоніальних часів. Малюнок дерев’яної покрівлі був знайдений настільки вдало, що навіть з невеликої відстані створюється повне враження, що перед вами дорога, чудово зроблена дерев’яна покрівля. Цим профілем часто криють дерев’яні церкви та інші пам’ятки архітектури. В Україні вже є вдалі приклади такого роду. У той же час, SHAKE відмінно виглядає і на суперсучасних нових будинках. Мінімальний ухил даху -15 °.

Композитна черепиця Gerard Shake

Характеристики композитної черепиці Gerard Shake

Довжина листа – 1310 мм.;
Довжина покриття – 1250 мм.;
Ширина покриття – 371 мм.;
К-ть листів / м² – 2.16 / м2.;
Мінімальний нахил – 15 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 3,13 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Shake:

Кольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль ShakeКольори композитної черепиці Gerard профіль Shake


Композитна черепиця Gerard профіль Shingle – характер, елегантність і простота

У профілі SHINGLE, втілений тривимірний вигляд дерев’яної дранки (на початку 20 століття пластини виготовлялися з кедра або глини і викладалися внахлест).

Це унікальний профіль, який змінює свій настрій з кутом сонця, і створює дах, який повторює елегантність кращих будівель минулого. Мінімальний ухил даху -20 °.

Композитна черепиця Gerard Shingle

Характеристики композитної черепиці Gerard Shingle:

Довжина листа – 1320 мм.;
Довжина покриття – 1260 мм.;
Ширина покриття – 369 мм.;
К-ть листів / м² – 2.15 / м2.;
Мінімальний нахил – 15 (20%);
Вага нетто – 1 шт. 3.11 кг.

Основні кольори композитної черепиці Gerard профіль Shingle:

Основні кольори композитної черепиці Gerard профіль ShingleОсновні кольори композитної черепиці Gerard профіль ShingleОсновні кольори композитної черепиці Gerard профіль ShingleОсновні кольори композитної черепиці Gerard профіль ShingleОсновні кольори композитної черепиці Gerard профіль ShingleОсновні кольори композитної черепиці Gerard профіль Shingle


Композитна черепиця Gerard профіль Slate

Новий профіль, розроблений в Новій Зеландії, натхненний красою природного сланцю, типового для дахів в альпійському регіоні. Slate – це поєднання автентичного природного вигляду, незрівнянної механічної міцності і довговічності композитної черепиці Gerard.

Композитна черепиця Gerard Slate

Характеристики композитної черепиці Gerard Slate

Довжина листа – 1335 мм;
Довжина покриття – 1250 мм;
Ширина покриття – 368 мм;
К-ть листів / м² – 2.18 / м2;
Мінімальний нахил – 15 (21%);
Вага нетто – 1 шт. 2.9 кг.

Кольори композитної черепиці Gerard профіль Slate:

Кольори композитної черепиці Gerard профіль SlateКольори композитної черепиці Gerard профіль SlateКольори композитної черепиці Gerard профіль Slate


Галерея композитна черепиця Gerard

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!