Композитна черепиця


AHI Roofing є світовим лідером у виробництві композитної черепиці (GERARD),
і входить в Промислову Групу Fletcher Building.  Щоб залишатися лідером галузі, AHI Roofing продовжує утримувати фокус на дослідженнях, розробках і конструкторських інноваціях, щоб відповідати потребам ринку в довговічною покрівельної продукції преміум-класу.

Компанія підтримує сувору програму контролю зразків покрівлі в різних екстремальних кліматичних умовах. Якість черепиці GERARD® перевірено в різноманітних кліматичних умовах. Почавши з виробництва композитної черепиці для потреб Нової Зеландії, AHI Roofing дуже скоро почала продавати її по всьому світу.

Композитна черепиця Gerard

Переваги композитної черепиці Gerard

 • 60-річна історія;
 • 50-річна гарантія на продукцію;
 • світовий лідер з виробництва композитної черепиці;
 • перший виробник, який випустив композитну металочерепицю з використанням крихти з каменю (натурального);
 • використовується сталь з покриттям Zincalume;
 • реалізація продукції в більш ніж 120 країнах;
 • 4 власних виробничих підприємства (Нова Зеландія, США, Угорщина, Малайзія);
 • 2 ліцензованих виробництва (Бельгія, Чилі);
 • головні регіональні офіси: Нова Зеландія, Малайзія, Австралія, Японія, Китай, Об’єднані Арабські Емірати, Словенія, Польща, Франція, Канада, Чилі, Аргентина;
 • продукція виробляється з дотриманням стандарту ISO 9001, а також у відповідності до європейських стандартів EN 14782 і EN 508-1;
 • накрито більше мільйона будинків в світі.

Технічні дані композитної черепиці GERARD:

Сталь – серце черепиці, вона забезпечує профільованим листам силу, жорсткість і невагомість. Марки стали, які ми використовуємо, досить еластичні для формування покрівельного листа без тріщин і в той же час досить жорсткі, щоб витримувати навантаження без деформації.

Алюмоцинк (Zincalume®) Основний захист сталі – покриття алюмоцинк, яке містить близько 55% алюмінію і 43,5% цинку. Алюмоцинковим покриття поєднує в собі захист від корозії алюмінію з протекторним захистом цинку, даючи сталевому листу захисні переваги обох металів. Значна перевага цинку в тому, що він має властивість затягування не покритих областей металу цінкалюмом, напр. зрізів, отворів, подряпин і т.д. Все це забезпечує тривалий термін служби.

Захисний шар акрилової смоли – це покриття наноситься на обидві сторони алюмоцинка і створює ефект тонованої акрилової плівки 1-2 мікрон. Це забезпечує єдину конструкцію, що підвищує зєднання базового покриття.

Базовий слой  являє собою спеціально розроблену акрилову смолу високої якості. Базове покриття виконує дві функції. По-перше, утримує кам’яну крихту, яка формує декоративний шар черепиці. По-друге, захищає основу листа від впливу вологи і ультрафіолетового випромінювання. Базове покриття також містить альгицид, який пригнічує ріст цвілі і лишайників на даху. Альгицид є ефективним не тільки для уповільнення зростання цих організмів, а  вода, зібрана з даху, може використовуватися для побутових цілей.

Шар базальтової крихти застосовується для забезпечення привабливості покрівлі та підвищення стійкість до УФ-випромінювання. Крихітка застосовується таким чином, щоб на всі 100% покрити базовий шар. Випробування показали 30-річну експлуатацію без зміни кольору. Якщо для виробництва черепиці необхідні кольори, які не входять в обмежений діапазон природних кольорів, то для додання потрібного відтінку використовуються натуральні пігменти, стійкі до термічних навантажень і ультрафіолету.

Декорування глазурью – останній фінішний шар також є акрилова глазур, що надає поверхні листа блиск і збільшує стійкість до механічних пошкоджень.

Виробничий процес – повітряні і водяні викиди відповідають всім нормам Нової Зеландії з охорони навколишнього середовища. Наші пакувальні матеріали складаються з картонної обгортки, а піддони з стійкою деревини, і можуть бути перероблені для подальшого використання. Пластмасові упаковки отримані з нафтохімічних джерел також можуть бути перероблені. Процес укладання не передбачає процеси, які випромінюють тепло або випаровування, і більшість процесів ручні.

Гарантія на композитну черепицю до Gerard 50 років.

Галерея композитна черепиця Gerard

Профілі композитної черепиці Gerard

Classic
Classic
Композитна черепиця Gerard Shingle
Shingle
Shake
Shake
Diamant
Diamant
Slate
Slate
Milano
Milano
Heritage
Heritage