Листова металочерепиця


Листова металочерепиця Тайл

Листова металочерепиця ТайлЛьвівська компанія “Тайл” є одним з виробників добротної листової металочерепиці в Україні, що уже багато років реалізує свою продукцію на ринку покрівельних матеріалів.

ТзОВ “Тайл” виготовляє металочерепицю з високоякісної сталі таких відомих у Європі фірм-партнерів, як ThyssenKrupp, U.S.Steel та ArcelorMittal на власному заводі з сучасним комплексним обладнанням.

Система контролю якості тут на найвищому рівні, тому важливими перевагами металочерепиці “Тайл” є екологічність, практична безвідходність виробництва, стійкість до зовнішніх впливів та високих температур, багаторічний термін експлуатації. Сталевий профіль має оцинкування з обох сторін та спеціальне кількашарове лакове покриття. Асортимент металочерепиці “Тайл” включає в себе широку кольорову гаму та різні варіанти профілів, що дає можливість обрати найбільш відповідний варіант для будинків будь-якого архітектурного оформлення.

Підприємство “Еліт-Дах” пишається тим, що уже багато років є партнером компанії “Тайл” та пропонує Вам такі різновиди металочерепиці цього виробника:

Металочерепиця ТІГЛА кольори фото
Листова металочерепиця ТІГЛА
Металочерепиця ТАЙЛ кольори фото
Листова металочерепиця ТАЙЛ
Металочерепиця ПРЕМІУМ кольори фото
Листова металочерепиця ПРЕМІУМ
Листова металочерепиця Модерн
Листова металочерепиця Модерн
Листова металочерепиця Статус
Листова металочерепиця Статус