Металочерепиця – якісний покрівельний матеріал для дахів в Івано-Франківську


Металочерепиця – це покрівельний матеріал з листової сталі, якій надано складну форму, що нагадує класичну керамічну черепицю.

Фото будинку з покриттям металочерепицею Крон (Kron) Прушиньскі

Переваги металочерепиці:

  • естетичний зовнішній вигляд – поверхня металу має кольорове декоративно-захисне покриття завтовшки до 50 мкм, яке захищає сталь від корозії та надає покрівлі охайного вигляду;
  • високу надійність – шар цинку щільністю 200-350 мг/м² запобігає руйнуванню металу внаслідок впливу опадів та високої вологості;
  • невелику вагу – вага металочерепиці досягає лише 5 кг/м² (для порівняння: вага натуральної черепиці становить 40 кг/м², бітумної – 15 кг/м², а рулонних покрівельних матеріалів – 7-12 кг/м²), що значно зменшує навантаження на крокви, стіни та фундамент.

Через свої переваги та доступну ціну в Івано-Франківську металочерепиця має найбільший попит порівняно з іншими покрівельними матеріалами. Продаж металочерепиці в Івано-Франківську.  Щоб замовити якісну польську, шведську чи німецьку металочерепицю в Івано-Франківську, залиште заявку онлайн чи зателефонуйте за номерами, вказаними на сайті. Розрахунок покрівлі зробимо безкоштовно.

Купити металочерепицю в Івано-Франківську

Наша компанія – надійний постачальник якісних покрівельних матеріалів за оптимальними цінами. У нашому асортименті: листова, модульна та гібридна металочерепиця, що дозволить зменшити витрати матеріалу. Ціна залежить від технічних та експлуатаційних характеристик профільованого листа.

Наша компанія пропонує:

можливість купити металочерепицю в найширшому асортименті;
надаємо консультації щодо технологій та матеріалів виробництва металочерепиці;
ми підкажемо Вам, яку металочерепицю обрати, щоб отримати оптимальне покриття в кожному випадку;
придбати покрівельні матеріали у нас – отримати якісне, швидке виконання замовлень.

Широка кольорова гама та різноманіття профілів дозволяють втілити Ваші мрії, а якість пропонованих нами матеріалів забезпечить довговічність конструкцій покрівлі.

В компанії «Еліт-Дах» можна недорого купити якісну металочерепицю в Івано-Франківську:

Листова металочерепиця
Листова металочерепиця
Модульна металочерепиця
Модульна металочерепиця
Гібридна металочерепиця
Гібридна металочерепиця

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!