Мансардні вікна VELUX


Зенітні вікна Velux

В будівлях з пласких дахом дуже мало природного світла проникає до таких важливих житлових просторів, як кухня, вітальня та кабінети. З зенітним вікном VELUX Ви можете перетворити та вдосконалити за допомогою денного світла майже будь-який простір.

Зенітні вікна Velux
Зенітне вікно VELUX трансформує Ваш дім: додасть природного світла, збільшить кількість свіжого повітря та освіжить весь інтер’єр. Є моделі вікон з відкриванням та модель глухого вікна. Обидва типи вікон можна встановлювати як нові джерела освітлення, або замінювати ними існуючий купол.

Глухе зенітне вікно VELUX
Глухе зенітне вікно VELUX
Глухе (не відкривається) зенітне вікно VELUX моделі CFP ідеально підходить, якщо необхідно наповнити приміщення денним світлом, але відсутня потреба у додатковій вентиляції.
Зенітне вікно VELUX INTEGRA®
Зенітне вікно VELUX INTEGRA®
Зенітне вікно CVPVELUX INTEGRA® з дистанційним керуванням надає можливість вентиляції приміщення.
Вікно-вихід VELUX для пласкої покрівлі
Вікно-вихід VELUX для пласкої покрівлі
Зенітне вікно-вихід VELUX відкривається вручну на 60°, забезпечуючи зручний вихід на дах. Зенітні вікна-виходи гармонійно поєднуються з групою зенітних вікон моделей CFP/CVP, не псуючи екстер’єр будинку.
Димовидалення
У багатьох випадках законом передбачено встановлення системи димовидалення у промислових будівлях, офісах, приміром, над сходовими клітинами. Зенітне вікно VELUX CSP ефективно видаляє жар і дим з приміщень.