Продукція VELUX


Зенітні вікна Velux

В будівлях з пласких дахом дуже мало природного світла проникає до таких важливих житлових просторів, як кухня, вітальня та кабінети. З зенітним вікном VELUX Ви можете перетворити та вдосконалити за допомогою денного світла майже будь-який простір.

Зенітні вікна Velux

Зенітне вікно VELUX трансформує Ваш дім: додасть природного світла, збільшить кількість свіжого повітря та освіжить весь інтер’єр. Є моделі вікон з відкриванням та модель глухого вікна. Обидва типи вікон можна встановлювати як нові джерела освітлення, або замінювати ними існуючий купол.

Моделі зенітних вікон Velux

Глухе зенітне вікно VELUX

Глухі зенітні вікна VELUX  (вікно не відкривається) моделі CFP наповнять Вашу кімнату природним світлом, якого так не вистачало.

Глухе (не відкривається) зенітне вікно VELUX моделі CFP ідеально підходить, якщо необхідно наповнити приміщення денним світлом, але відсутня потреба у додатковій вентиляції.

Для безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату розроблено для захисту склопакета від дощу та снігу. Доступна ця модель вікна у дев’яти розмірах.

Усі зенітні вікна  Velux суттєво зменшують шум дощу. Спеціальна конструкція захисного куполу відображає шуми, а зовнішній купол, однокамерний енергозберігаючий склопакет та ізоляційний короб значно зменшують сторонні звуки. Разом ці елементи вікна забезпечують захист від шуму дощу, граду, а також гуркоту літаків, шуму від вуличного руху та ін.

Переваги глухого зенітного вікна VELUX

Зенітне вікно VELUX INTEGRA®

Зенітне вікно CVP VELUX INTEGRA® з дистанційним керуванням дозволяє Вам провітрювати кімнату, коли Ви забажаєте. Це – ідеальний вибір приміщень, де важливо забезпечити денне світло та свіже повітря.

Ви досягнете оптимального поєднання денного світла та свіжого повітря, додавши зенітне вікно VELUX INTEGRA® до групи глухих зенітних вікон.

Для додаткової безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату створено для захисту склопакета від дощу та снігу.

Зенітне вікно CVPVELUX INTEGRA® з дистанційним керуванням надає можливість вентиляції приміщення.

Дане зенітне вікно доступне у дев’яти розмірах.

Зенітне вікно CVPVELUX INTEGRA® з дистанційним керуванням надає можливість вентиляції приміщення.

Переваги зенітного вікна VELUX INTEGRA®

Вікно-вихід VELUX для пласкої покрівлі

Зенітне вікно-вихід VELUX відкривається вручну на 60°, забезпечуючи зручний вихід на дах. Зенітні вікна-виходи гармонійно поєднуються з групою зенітних вікон моделей CFP/CVP, не псуючи екстер’єр будинку.

На відміну від більшості вікон-виходів на дах, вікна VELUX моделі CXP так само привабливо виглядають, як і решта зенітних вікон. Їх можна гарно поєднати з групою зенітних вікон моделей CFP/CVP. Вікно відкривається вручну на 60°, забезпечуючи зручний вихід на дах.

Для додаткової безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату створено для захисту склопакета від дощу та снігу. Доступне вікно-вихід у трьох розмірах.

Переваги вікна-виходу VELUX

Зенітне вікно VELUX з системою димовидалення

У багатьох випадках законом передбачено встановлення системи димовидалення у промислових будівлях, офісах, приміром, над сходовими клітинами. Зенітне вікно VELUX CSP ефективно видаляє жар і дим з приміщень.

Вікна VELUX з системою димовидалення для пласких дахів забезпечують вільний доступ до шляхів евакуації та пожежних сходів, видаляючи дим і жар з палаючого будинку. З ними будівлі довше зберігають свої вогнетривкі властивості і таким чином мінімізується шкода цінному майну.

Зенітне вікно VELUX також можна використовувати для щоденної вентиляції приміщення свіжим повітрям, що створює комфортну атмосферу для мешканців.

Система димовидалення VELUX – повноцінний вентиляційний пристрій природного димо- та тепловидалення, що відповідає будівничим нормам з димовидалення.

Такі вікна зазвичай встановлюються у зонах загального доступу, наприклад, над сходовими клітинами та переходами між корпусами, а також у будівлях промислового призначення та офісах.

Переваги зенітного вікна VELUX з системою димовидалення

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!
    Читати також:

    Переваги мансардних вікон VELUX

    Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux