Водостічні системи /Пластикові водостічні системи


Пластикова продукція Nicoll для будівництва

Nicoll - пластикова продукція для будівництва, сантехніки, інфраструктури
Компанія Nicoll заснована в 1956 році в місті Шоле на заході Франції.

Nicoll входить до складу концерну Aliaxis і позиціонує себе як перший європейський виробник пластикових матеріалів для будівельних робіт.

Nicoll пропонує широкий асортимент продукції трьох основних напрямків:

Будівництво (водостічні системи, системи дренажу, підшивка карнизних звисів);
Сантехніка (санітарно-технічне обладнання, трапи та канали для душових кімнат, системи інсталяцій для підвісних унітазів);
Інфраструктура (системи промислового дренажу, системи інфільтрації дощової води).

Системи поверхневого водовідводу Nicoll

А-15 Клас навантаження А-15 (1500 кг)

А-15 Клас навантаження А-15 (1500 кг)

Пішохідні зони призначені для пішоходів та велосипедистів.

 


В-125 Клас навантаження B-125 (12500 кг) В-125 Клас навантаження B-125 (12500 кг)

Тротуари, пішохідні зони, приватні гаражі, паркування легкових автомобілів.

 


С-250 Клас навантаження С-250 (25000 кг)С-250 Клас навантаження С-250 (25000 кг)

Узбіччя доріг, стоянки автомобілів, дороги з неінтенсивним трафіком.

 


D-400 Клас навантаження D-400 (40000 кг)D-400 Клас навантаження D-400 (40000 кг)

Автодороги, АЗС, автомийки, промислові зони, транспортні термінали.

 


E - 600 Клас навантаження Е - 600 (60000 кг)E – 600 Клас навантаження Е – 600 (60000 кг)

Транспортні термінали, порти, причали, склади, промислові підприємства.

 


F-900 Клас навантаження F-900 (90000 кг)F-900 Клас навантаження F-900 (90000 кг)

Території з особливо сильними навантаженнями наприклад аеропорти та інші об’єкти з підвищеними вимогами до навантажень на покриття.

 


Система наземного водовідведення компанії Nicoll призначена для збору та відводу талої і дощової води з поверхні присадибної ділянки в систему каналізацій.  Nicoll представляє два типи систем наземного водовідведення – лінійного та точкового.

Система лінійного водовідведення Nicoll – це система водозбірних каналів різних розмірів та з різними типами решіток. Дренажне водовідведення Nicoll  застосовується не тільки в будівництві приватних будинків, але і при спорудженні паркінгів, автотрас, пішохідних зон та басейнів.

Дренажні канали Connecto – це серія каналів для приватного будівництва, яка з легкістю витримує навантаження легкового автомобіля. Дренажне водовідведення володіє високою надійністю та довговічністю, стійке як до низьких, так і до високих температур, що характерно для нашого кліматичного поясу. Завдяки додаванню до складу каналів високоякісних компонентів і пігментів дренажні системи мають підвищену стійкість до ультрафіолету та дії агресивного навколишнього середовища (сіль, луг і т. д).

Лінійний водовідвід Connecto зберігає вірність традиціям  Nicoll: широка гама кольорів та типів решіток, довговічність, зручність монтажу та експлуатації – залишаються незмінними атрибутами бренду NICOLL.

Система лінійного водовідведення Connecto-130

Система лінійного водовідведення Connecto-130 – це система дренажних каналів різних типорозмірів і великою гамою решіток.

Дренажні канали Connecto має Європейський стандарт EN-1433 який визначає клас навантаження для даної системи дренажів А15-В125. Лінійний водовідвід застосовується для відводу і збору дощової води при будівництві пішохідних зон, басейнів, автостоянок, паркінгів, перед гаражними під’їздами, пішохідні зони з допуском легкових автомобілів.

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!