Продукція KERABIT плоска покрівля

Рулонні матеріали KERABIT

Резинобітумні матеріали зберігають свою еластичність навіть при -40 °C морозу.Рулонні матеріали KERABIT

Для того, щоб вода не затримувалася на покрівлі, необхідний мінімальний нахил плоскої покрівлі 0,7°. Основні галузі застосування сучасних гідроізоляційних матеріалів – це зовнішня і внутрішня гідроізоляція наземних і підземних споруд.

Сучасні гідроізоляційні матеріали не тільки оберігають поверхню, що захищається від контакту з водою, але і забезпечують парогідроізоляцію, підвищують стійкість будівельної конструкції проти корозії.

Всі рулонні матеріали KERABIT для плоскої покрівлі мають знак СЕ і призначені для професійного використання.

Опис Застосування
Kerabit 2200 U  Резинобітумний підкладковий килим, армуючою основою якого є скловолокно. На нижню і верхню поверхні нанесене кварцове посипання. В якості підкладкового килима для м’якої черепиці, а також в багатошарових покрівлях в якості нижнього килима.
Kerabit 2200 UB Резинобітумний самоклеючий підкладковий килим, армуючою основою якого є скловолокно. В якості підкладкового килима для м’якої черепиці, а також в багатошарових покрівлях в якості нижнього килима.
Kerabit 3000 U Резинобітумний килим, армуючою основою якого є поліестер. На верхню і нижню поверхню килима нанесене кварцове посипання. В багатошарових покрівлях в якості нижнього килима, а також для гідроізоляційних робіт. Широко застосовується в якості пароізоляції. Укладається методом приклеювання.
Kerabit 4100 UT Резинобітумний килим, армуючою основою якого є поліестер. На нижню поверхню килима нанесений наплавляємий бітум, а на верхню кварцове посипання. В багатошарових покрівлях в якості нижнього килима, а також для гідроізоляційних робіт. Метод укладання – наплавлення.
Kerabit 4000 Резинобітумний килим, армуючою основою якого є поліестер. На нижню поверхню килима нанесена кварцове посипання, а на верхню мінеральне. В багатошарових покрівлях в якості верхнього килима. Укладається методом приклеювання.
Kerabit 5000 Резинобітумний килим, армуючою основою якого є посилений поліестер. На нижню поверхню килима нанесена кварцове посипання, а на верхню мінеральне. В одношарових покрівельних конструкціях. Метод укладання – приклеювання.
Kerabit 5100 T Резинобітумний килим, армуючою основою якого є поліестер. На нижню поверхню килима нанесено наплавляємий бітум, а на верхню мінеральна крихта. В двошарових покрівлях в якості верхнього килима. Метод укладання – наплавлення.
Kerabit 5200 T Наплавляємий бітумний килим, армуючою основою якого є посилений поліестер. На нижню поверхню килима нанесено наплавляємий бітум, а на верхню мінеральна крихта. В двошарових покрівельних конструкціях в якості верхнього килима, в т.ч. при гідроізоляції мостів. Метод укладання – наплавлення.
Kerabit 5500 T Резинобітумний килим, армуючою основою якого є поліестер з фольгою. На нижню поверхню килима нанесено наплавляємий бітум, а на верхню мінеральна посипка В одношарових покрівлях, а також як верхній килим у двошарових конструкціях. Метод укладання – наплавлення.
Kerabit 6000 T Наплавляючий бітумний килим, армуючою основою якого є посилений поліестер. На нижню поверхню килима нанесено наплавляємий бітум, а на верхню мінеральна крихта. В одношарових покрівлях, а також як верхній килим у двошарових конструкціях. Метод укладання – наплавлення.
Kerabit Dual Абсолютно новий гідроізоляційний матеріал для індивідуальних забудовників. Kerabit Dual можна використовувати як на дерев’яних покриттях так і на бетонних.