Kerabit Dual – абсолютно новий гідроізоляційний матеріал для індивідуальних забудовників

Kerabit Dual - абсолютно новий гідроізоляційний матеріал для індивідуальних забудовників. За допомогою Kerabit Dual досягається двошарова гідроізоляція без застосування вогню. Нахлест 55 см, таким чином одна половина рулону виконує функцію підкладкового килима, а друга половина є верхнім килимом. З одного рулону виходить 4 м² готової гідроізоляції.

За допомогою Kerabit Dual досягається двошарова гідроізоляція без застосування вогню. Нахлест 55 см, таким чином одна половина рулону виконує функцію підкладкового килима, а друга половина є верхнім килимом. З одного рулону виходить 4 м² готової гідроізоляції.

Характеристики Kerabit Dual

Позначення K-TPMS 180/4700 самоклеючий
Завод м. Лохья, Фінляндія
Знак відповідності СЕ-маркування
Перевірка якості Центр якості VTT
Колір сірий Сірий
Розмір рулона 1,1 м x 8 м
Кількість рулонів на палеті 27 рулонів
Вага рулону 41,3 кг
Армована основа Поліестер
Поверхня Мінеральна крихта
Бітум СБС-бітум
Клейкий бітум СБС-бітум

Складування:

Резинобітумні килими зберігають у сухому і прохолодному місці на піддонах. Їх додатково накривають поліетиленом або захисним покриттям. При температурі вище +40 °C рулони мають зберігатися в захищеному від сонця місці.

Використання Kerabit Dual:

Kerabit Dual можна використовувати на дерев’яних покриттях і на бетонних. Бетонна основа обробляється праймером Kerabit BIL 20/85 до монтажу килима. На край балкона встановлюється капельник. Біля стіни монтується тригранна рейка і Kerabit Dual заводиться як мінімум на 300 мм на стіну.

Під час монтажу Kerabit Dual температура повітря має бути як мінімум +10 ˚C.