Фальцева покрівля


Bratex Snap Lock® фальцева панель – елегантний і позачасовий вибір

Bratex Snap Lock® фальцева панель

Цей тип панелі є ідеальним вибором для дахів з невеликим кутом нахилу.

Виробництво фальца Snap Lock покривається комплексною системою контролю напруги матеріалу. Він дозволяє підтримувати очікувану плоску форму профілю після замикання на даху, виключаючи ризик появи хвилястої поверхні. Це один з ключових чинників в прямолінійності профілю.

Переваги фальцевої панелі Bratex Snap Lock

Початок з обох сторін

Кожен лист має вільний початок довжиною 30 мм по обидва боки. Один з виступів листа, в залежності від способу розташування листа, загинається для обробки T-профілю жолоба F21.

Заокруглені кути

Безпечний продукт є основою для приємної роботи на будівельному майданчику і подальшого використання. Всі кути аркуша розрізаються на радіус, виключаючи ризик отримання травм і подряпин інших елементів даху з листового металу.

Товщина листа 0,6 мм

Фальцева панель доступна в стандартному варіанті – матеріал SSAB Ceramic Matt® товщиною 0,6 мм. Листи характеризуються надзвичайною жорсткістю як при перенесенні, так і при експлуатації на поверхні.

Естетика

Панелі забезпечені заводською вбудованою кришкою Bratex Seam-Lock з кожного боку, яка закриває отвір фальца після замикання листа. Ми поставляємо безкоштовний інструмент для правильного закриття кришки.

Помітний високий фальц

Ефективна висота фальца до 32 мм, розрахована з найвищого рівня поверхні листа.  Фальц створює відмінну форму даху, яка чітко відрізняється від виробів з більш низькою висотою профілю.

Сучасна монтажна планка

Прихована монтажна планка спроектована з урахуванням теплового розширення алюмінієвих листів завдовжки до 12 м. Відмінною особливістю є найбільші отвори для гвинтів діаметром 25 мм.

Варіанти профілювання гладких поверхонь Bratex Snap Lock

Bratex пропонує додаткові варіанти профілювання гладких поверхонь, що покращують акустичні властивості, жорсткість і надають листам індивідуальний стиль.

Варіанти профілювання гладких поверхонь фальцевої панелі Bratex Snap Lock Варіанти профілювання гладких поверхонь фальцевої панелі Bratex Snap LockВаріанти профілювання гладких поверхонь фальцевої панелі Bratex Snap LockВаріанти профілювання гладких поверхонь фальцевої панелі Bratex Snap Lock

Технічні характеристики фальцевої панелі Bratex Snap Lock

Листи Bratex Snap Lock® можуть бути додатково оснащені флизелином SoundControl масою 200 г / м²  зменшення шумового навантаження, який зменшує шум дощу на аркуші на 6 дБ. Застосовуємо флізелін в процесі виробництва автоматичним способом, приклеюючи його на нижньому боці аркуша між бічними скатами – інноваційно на відстані 15 см від краю заводського загину і на кожному типі обробки поверхні.

Технічні характеристики фальцевої панелі Bratex Snap Lock

Товщина металу:

  • сталь 0,5 мм;
  • сталь 0,6 мм – рекомендуємо;
  • алюміній 0,6 мм.

Повна ширина: 524 мм.

Корисна ширина: 484 мм.

Діапазон довжини (вважається по кромці): 0,5 – 12 м.п.

Висота профілю: ефективна висота 32 мм.

Мін. скат даху: 8 градусів.

Вага сталь 0,5 мм: 2,29 кг/м (4,37 кг/м²)
Вага сталь 0,6 мм: 2,77 кг/м (5,29 кг/м²)
Вага алюмінію 0,6 мм: 0,99 кг/м (1,89 кг/м²)

Заводська оздоблення краю листа: по 30 мм на кожну сторону, входить в ціну виробу.

Dekielek Bratex Seam-Lock® для закриття фальца: по обидва боки, входить в ціну виробу.

Нова палітра кольорів SSAB Ceramic Matt Pro BT для дизайну житлових будинків

Оригінальна палітра з характеристиками приглушеної насиченості кольору. Це дозволяє по-новому поглянути на архітектуру житлових та громадських будівель.

Забезпечує повну диференціацію кольору на фоні навколишнього середовища.

Листи SSAB GreenCoat у варіанті Ceramic Matt Pro BT виробляються в Швеції.

Товщина декоративного покриття 36 мкм.

палітра кольорів SSAB Ceramic Matt Pro BT для дизайну житлових будинків

Галерея фальцевої панелі Bratex Snap Lock

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!