Фальцева покрівля: надійний захист та естетична вишуканість

Фальцева покрівля – це покриття для дахів, виготовлене з листів або рулонів металу (таких як мідь, алюміній, титан-цинк, сталь з цинковим та полімерним покриттям). З’єднання металевих компонентів виконується за допомогою спеціального методу створення шва з металу – фальцювання. Цей метод забезпечує абсолютну герметичність покрівлі.фа

Фальцева покрівля - самофіксуючий фальц
Фальцева покрівля – самофіксуючий фальц

У фальцевих покрівлях відсутні гумові ущільнювачі і клейові з’єднання. Всі елементи добре приховані всередині, декілька разів складені разом, утворюючи ребра міцності з металу. Ці ребра, створені за допомогою фальцювання, надають додаткової стійкості покрівлі та спрямовують стікання води чи снігу вздовж довгих ліній, уникнувши бічного стікання або зсуву снігу.

Слово фальц має німецьке походження та означає шов, за допомогою якого на покрівлі скріплюються між собою листи гладкого металу для створення суцільного металевого покриття. Розрізняють простий або подвійний вертикальний (стоячий) фальц і простий або подвійний горизонтальний (лежачий) фальц.

Фальцеву покрівлю можна змонтувати на дахах будь-якої складності. На скатних покрівлях найбільш поширеним є подвійний вертикальний фальц як найбільш надійний варіант з’єднання.

Переваги фальцевої покрівлі

Серед різноманітних матеріалів для покриття даху особливе місце заслуговує на фальцева покрівля. Цей матеріал відзначається низкою переваг, що поєднують у собі практичність та естетичну привабливість.

Однією з найважливіших переваг фальцевої покрівлі є її довговічність, надійність та можливість монтажу дахів будь-якої складності. Виготовлена з якісного металу, така покрівля стійка до атмосферних впливів, здатна витримувати важкі навантаження снігу та інших опадів, що особливо актуально. Крім того, покрівля з фальцю володіє високою стійкістю до корозії, надійністю та герметичністю стиків, що гарантує її тривале функціонування.

Фальцеві покрівлі мають елегантний вигляд, додають будівлі вишуканості, яка робить її неповторною. Велика різноманітність кольорів відкриває безмежні можливості, дозволяючи створювати унікальні композиції та гармонійно вписувати будівлю в природний ландшафт.

Можливість виготовлення фальцевої покрівлі з металу з покриттям в різних покриттях та колірних рішеннях з терміном служби від 25 до 50 років, а також з ще більш стійких до корозії міді, алюмінію, титан-цинку.

В компанії «Еліт-Дах» можна придбати якісну фальцеву покрівлю в Івано-Франківську таких видів:

Фальцева покрівля Тайл
Фальцева покрівля Тайл
Фальцева засувка Bratex Snap Lock
Фальцева засувка Bratex Snap Lock

Спеціалісти компанії завжди готові надати професійну консультацію, який саме покрівельний матеріал та компоненти Вам підійдуть.

Зателефонувавши нам, Ви зможете дізнатися більш детальну інформацію про товари та послуги, терміни постачання, ціну, замовити безплатний прорахунок необхідних матеріалів.

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!