Фальцева покрівля – сучасний вид металевої покрівлі

Фальцева покрівля – це покрівельне покриття з листів або рулонів металу (міді, алюмінію, титан-цинку, сталі з цинковим і полімерним покриттям). З’єднання  металу виконано за допомогою фальцювання. Вона забезпечує повну герметизацію покрівлі, а прихована під фальцем система кріплення гарантує відсутність протікань та не потребує наскрізних отворів. Тут немає ні гумових ущільнювачів, ні клейового шву, все приховано всередині загорнутого кілька разів, в ребра, металу. Ребра, утворені системою фальцювання забезпечують додаткову жорсткість покриття і напрямок води або снігу по подовжніх лініях, виключаючи бічне стікання або сповзання снігу.  Змонтовувати фальцеву покрівлю можна на дахах будь-якої складності.

Слово фальц має німецьке походження та означає шов, за допомогою якого на покрівлі скріплюються між собою листи гладкого металу для створення суцільного металевого покриття. Розрізняють простий або подвійний вертикальний (стоячий) фальц і простий або подвійний горизонтальний (лежачий) фальц.

Процес створення шва з металу називається фальцюванням. На скатних покрівлях найбільш поширеним є подвійний вертикальний фальц як найнадійніший.

Переваги фальцевої покрівлі:

  • традиційний класичний вид металевої покрівлі;
  • висока надійність, герметичність стику;
  • можливість виготовлення з металу з покриттям в різних покриттях та колірних рішеннях з терміном служби від 25 до 50 років, а також з ще більш стійких до корозії міді, алюмінію, титан-цинку;
  • невелика вага покриття;
  • змонтовувати можна на дахах будь-якої складності.

В компанії «Еліт-Дах» можна придбати якісну фальцеву покрівлю в Івано-Франківську таких видів:

Фальцева покрівля Тайл
Фальцева покрівля Тайл
Фальцева засувка Bratex Snap Lock
Фальцева засувка Bratex Snap Lock