Черепиця — цементно-піщана чи керамічна?

ЧЕРЕПИЦЯ — ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНА ЧИ КЕРАМІЧНА Здійснюючи будівництво нового будинку або ремонтом, з часом перед Вами обов’язково постане питання вибору матеріалу для нового даху. Якщо ж Ви оберете черепицю, тоді наступним завдання, яке доведеться вирішити, що обрати: цементно-піщану чи керамічну черепицю?

На практиці небагато людей знають, у чому полягають відмінності між цементно-піщаною (бетонною) і керамічною (глиняною) черепицею. Крім того, з відстані в 10 метрів і більше, навіть спеціалісти не завжди в змозі розрізнити, якою саме черепицею перекритий дах. Для того, щоб Ви могли зробити правильний вибір ми зібрали декілька цікавих даних та фактів. Сподіваємося, що допоможемо Вам зробити правильний вибір.

Цементно-піщана черепиця Braas склад

ЧЕРЕПИЦЯ ЦЕМЕНТНО-ПІЩАНА

При виготовленні цементно-піщаної черепиці Braas використовує природну сировину, здебільшого з місцевих регіонів. Основними компонентами – є вимитий пісок високої якості, вапняк обпалений до цементу, пігменти окису заліза і вода. Процес виробництва проходить в низькотемпературному режимі (60 º С) – це дозволяє зменшити витрати енергії і паровий ефект.

Цементно-піщана черепиця BRAAS Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці.  

Ознайомитись детально з асортиментом цементно-піщаної черепиці BRAAS..>>

Керамічна черепиця Braas склад

 

КЕРАМІЧНА ЧЕРЕПИЦЯ

При виготовленні ж керамічної черепиці використовується глина високої якості, яка за своїм складом і перевагами прирівнюється до лікувальної. При цьому, незважаючи на додаткові витрати, глиняні кар’єри з яких ми добуваємо сировину, після видобутку рекультивуються. Обпалювання глини проходить при температурі приблизно 1000 ºС.

Керамічна черепиця BRAAS Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці. 

Ознайомитись з асортиментом керамічної черепиці BRAAS..>>