Бітумна черепиця


Фінський концерн LEMMINKAINEN з моменту свого заснування в 1910 році удосконалював технології в будівництві та виробництві матеріалів, виходячи з практики їх застосування на своїх будівельних об’єктах. До 100-річного ювілею виробник вивів на ринок інноваційні продукти преміум класу, що ламають традиційні уявлення про такий покрівельному матеріалі як бітумна черепиця.

Фінська бітумна черепиця KERABIT – інноваційний лідер галузі:

 • повній відсутності в лінійці продукції з окисленого бітуму з 2005 року;
 • всі колекції з бітуму, модифікованого полімерами SBS (вміст SBS-полімеру Kraton D більш 12%). Бітум зберігає еластичність, зчіплюючі і сполучні властивості круглий рік, що забезпечує найбільшу довговічність продукту;
 • на зворотну поверхню бітумної черепиці c 2008 разом кварцового піску вварюється захисна HDPE – плівка. Дане рішення забезпечує:
 • більш високу водонепроникність (HDPE-шар служить додатковою гідроізоляцією);
 • більш високу міцність на розрив;
 • більш високий опір вириванню цвяха;
 • комплектуючі елементи преміум-класу:
 • самоклеящийся ендовний килим шириною 1,1 м, основа – нервучкий поліестер;
 • самоклеящаяся карнизная смуга, основа – нервучкого поліестеру;
 • самоклеящаяся конькова черепиця преміум-формату 0,33х0,33м;
 • використання в черепиці лінійки Premium в якості армуючої основи надміцного поліестеру (замовники – покрівельні компанії США);

Завод з виробництва покрівельних матеріалів TM KERABIT є найсучаснішим. Вся продукція KERABIT виготовляється за стандартами:

 • EN 544 – європейський стандарт якості бітумної черепиці;
 • ISO 14001 – система екологічного менеджменту;
 • ISO 9001 – система менеджменту якості;
 • OHSAS 18001 – система менеджменту здоров’я і безпеки на виробництві;
 • у покрівельних матеріалів KERABIT також мається знак СЕ.

Системна комплектація покрівельного матеріалу та інженерний підхід KERABIT до інсталяції покрівлі забезпечує бездоганну репутацію оригінальному фінському продукту.

З 2011 року покрівельне виробництво KERABIT виділено в окрему компанію Nordic Waterproofing Oy, особливу увагу якої направлено на технологічне вдосконалення продукції відповідно до сучасної екологічної політики країн Європейського союзу.


Бітумна черепиця – абсолютна якість за розумною ціною

kerabit, черепица kerabit, kerabit l, кровля kerabit, kerabit цена, мягкая черепица kerabit, гибкая черепица kerabit, мягкая кровля kerabit, битумная черепица kerabit, мягкая черепица kerabit отзывы, покрівля kerabit, kerabit ціна, м'яка черепиця kerabit, гнучка черепиця kerabit, м'яка покрівля kerabit, бітумна черепиця kerabitНайпопулярнішим і в теж час потрібним покрівельним матеріалом в Україні, як і в багатьох інших країнах Європи як не дивно – є саме бітумна черепиця. До найголовніших переваг такого покрівельного матеріалу як бітумна черепиця – відноситься довговічність використання, надійність, досить низька вартість, а також абсолютна простота її установка.

Бітумна черепиця частіше в народі називається м’якою черепицею, саме з цієї причини бітумна черепиця абсолютно ідеально підходить для здійснення покриття дахів, складних геометричних форм. В тей час бітумна черепиця виготовляється абсолютно різних форм і кольорів.

Що ж представляє із себе цей покрівельний матеріал – бітумна черепиця? Це вискотехнологічний стеклохолст, рясно просочений бітумом. Над високу міцність і еластичність бітумна черепиця отримує завдяки використанню у виробництві особливих полімерних добавок. Верхній шар бітумної черепиці має особливу поверхню поверх якої її посипають кам’яною крихтою – часто це подрібнений сланець або такий натуральний матеріал як базальт. Саме тому, бітумна, або як її називають в народі м’яка черепиця набуває такий характерний колір і відтінок, а також стає міцнішою. На нижній (зворотний) шар бітумної черепиці як правило наносять звичайний пісок і спеціальний клейовий шар, який захищений від ушкоджень легко знімається поліетиленовою плівкою. Так само завдяки цій плівці гонти не злипається в упаковці при транспортуванні.

Бітумна черепиця – має одну з найбільш сильно виражених теплоізоляційних і звукоізолюючих властивостей, до того ж водовідштовхувальні властивості бітумної черепиці – одні з найсильніших у всіх родинах покрівельних матеріалів. Монтаж бітумної черепиці не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь – з цим завданням в силах впоратися будь-якій людині знайомий з будівництвом. Бітумна черепиця має особливо низьку вагу, що дозволяє їй не чинити жодного впливу на несучі елементи покрівлі будь-якої будівлі. До того ж якщо ви при монтажі випадково пошкодили бітумну черепицю – її дрібні частини легко замінюються новими або просто склеюються за допомогою спеціального клею – бітумної мастики.


 прайс-лист на продукцію Kerabit
Завантажити прайс-лист на продукцію Kerabit

Читати також:

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT
Спеціальні елементи для бітумної черепиці KERABIT