Бітумна черепиця


kerabit, черепица kerabit, kerabit цена, мягкая черепица kerabit, битумная черепица kerabit, покрівля kerabit, kerabit ціна, м'яка черепиця kerabit, гнучка черепиця kerabit, бітумна черепиця kerabit

Фінська бітумна черепиця KERABIT – інноваційний лідер галузі:

 • повній відсутності в лінійці продукції з окисленого бітуму з 2005 року;
 • всі колекції з бітуму, модифікованого полімерами SBS (вміст SBS-полімеру Kraton D більш 12%). Бітум зберігає еластичність, зчіплюючі і сполучні властивості круглий рік, що забезпечує найбільшу довговічність продукту;
 • на зворотну поверхню бітумної черепиці c 2008 разом кварцового піску вварюється захисна HDPE – плівка. Дане рішення забезпечує: більш високу водонепроникність;
 • більш високу міцність на розрив;
 • більш високий опір вириванню цвяха;
 • комплектуючі елементи преміум-класу:
 • самоклеящийся ендовний килим шириною 1,1 м, основа – нервучкий поліестер;
 • самоклеящаяся карнизная смуга, основа – нервучкого поліестеру;
 • самоклеящаяся конькова черепиця преміум-формату 0,33х0,33м;
 • використання в черепиці лінійки Premium в якості армуючої основи надміцного поліестеру (замовники – покрівельні компанії США);

Завод з виробництва покрівельних матеріалів TM KERABIT є найсучаснішим. Вся продукція KERABIT виготовляється за стандартами:

 • EN 544 – європейський стандарт якості бітумної черепиці;
 • ISO 14001 – система екологічного менеджменту;
 • ISO 9001 – система менеджменту якості;
 • OHSAS 18001 – система менеджменту здоров’я і безпеки на виробництві;
 • у покрівельних матеріалів KERABIT також мається знак СЕ.

Системна комплектація покрівельного матеріалу та інженерний підхід KERABIT до інсталяції покрівлі забезпечує бездоганну репутацію оригінальному фінському продукту.

З 2011 року покрівельне виробництво KERABIT виділено в окрему компанію Nordic Waterproofing Oy, особливу увагу якої направлено на технологічне вдосконалення продукції відповідно до сучасної екологічної політики країн Європейського союзу.

Бітумна черепиця KERABIT фото


Бітумна черепиця KERABIT – якість за розумною ціною

Найпопулярнішим і в теж час потрібним покрівельним матеріалом в Україні, як і в багатьох інших країнах Європи як не дивно – є саме бітумна черепиця. До найголовніших переваг такого покрівельного матеріалу як бітумна черепиця – відноситься довговічність використання, надійність, досить низька вартість, а також абсолютна простота її установка.

Бітумна черепиця частіше в народі називається м’якою черепицею, саме з цієї причини бітумна черепиця абсолютно ідеально підходить для здійснення покриття дахів, складних геометричних форм. В тей час бітумна черепиця виготовляється абсолютно різних форм і кольорів.

Бітумна черепиця – має одну з найбільш сильно виражених теплоізоляційних і звукоізолюючих властивостей, до того ж водовідштовхувальні властивості бітумної черепиці – одні з найсильніших у всіх родинах покрівельних матеріалів. Монтаж бітумної черепиці не вимагає ніяких спеціальних навичок і умінь – з цим завданням в силах впоратися будь-якій людині знайомий з будівництвом. Бітумна черепиця має особливо низьку вагу, що дозволяє їй не чинити жодного впливу на несучі елементи покрівлі будь-якої будівлі. До того ж якщо ви при монтажі випадково пошкодили бітумну черепицю – її дрібні частини легко замінюються новими або просто склеюються за допомогою спеціального клею – бітумної мастики.


Полімерно-бітумна черепиця KERABIT

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT – інноваційний вид гнучкої черепиці, розроблена в 2008 році корпорацією Lemminkainen (Фінляндія). Черепиця KERABIT – міцний та гнучкий матеріал, що має властивості полімеру, а не бітуму, на відміну від бітумної черепиці, яка є популярна в США та Канаді. В якості модифікуючого агента застосований SBS-полімер Kraton D. Він еластичний та стійкий до впливу УФ спектру сонячного випромінювання. Kraton D виробляється науково-виробничою корпорацією Kraton Performance Polymers (США), яка є лідером в розробці інноваційних полімерів.

В результаті виходить довговічний покрівельний матеріал – еластобітум, який успішно застосовують в суворих кліматичних умовах. Використання на дахах довело, що полімерно-бітумна черепиця, модифікована штучним каучуком, служить в 3 рази довше традиційної бітумної черепиці. Вона краще зберігає зовнішній вигляд та захищає дах від протікання. Полімерно-бітумні матеріали вже стали стандартом в Північній Америці і Європі.

У полімерно-бітумній черепиці KERABIT замість кварцового піску на зворотному боці гонту використовують дві спеціальні плівки. У верхній частині плитки вварена підсилююча незйомна спеціальна HDPE-плівка, а шар клею з резінобітума захищений зйомкою силіконовою плівкою. Це інноваційне рішення, яке дозволяє значно покращити як технічні характеристики матеріалу і можливість застосування. Черепиця стала міцнішою і еластичнішою – це фактично композиційний покрівельний матеріал.

Переваги полімерно-бітумної черепиці KERABIT – це:

 • підвищена водонепроникність (HDPE-шар служить додатковою гідроізоляцією);
 • підвищена міцність на розрив;
 • підвищений опір вириванню цвяха;
 • поліестерна армована основа в самоклеючих ендових килимах і карнизній смузі;
 • конькова черепиця преміум-класу 0,33х0,33 м;
 • всі колекції з бітуму, модифікованого полімерами СБС. Бітум зберігає еластичність, зчіплюючі і сполучні властивості круглий рік;
 • виготовлена на сучасному обладнанні з використанням сировини від провідних світових постачальників;
 • повна відповідність європейському стандарту EN 544.

Будова полімерно-бітумної черепиці KERABIT:

Будова полімерно-бітумної черепиці KERABIT

 • 1. Кам’яні гранули.
 • 2 і 4. Полімерно-бітумний шар, містить більше 12% SBS-полімеру Kraton D ®, має властивості гуми.
 • 3. Склополотно вагою 120г / м2 (у Premium – поліефірне не рвучке волокно).
 • 5. У верхній частині гонту – спеціальна HDPE-плівка, що забезпечує посилення за характеристиками міцності та збільшенню опору водопроникності, в нижній частині гонту – силіконізована знімна плівка, що забезпечує захист резино-бітумного клейового шару до моменту укладання.

Kerabit Premium – ламінована бітумна черепиця

Дана черепиця вироблена з СБС-модифікованого бітуму. Черепиця виготовляється шляхом ламінування двох шарів матеріалу. Тому черепиця Premium товстіша ніж звичайна бітумна черепиця. Кожна черепиця має прямокутну форму, при цьому індивідуальний колір і малюнок. Дана властивість разом з двошаровою структурою створює виразний тривимірний рельєф і живу поверхню черепиці. Черепиця Premium пропонується в двох стильних кольорах – антрацитному і каштановому.

Армуючою основою черепиці є стеклохолст, покритий резино-бітумом (SBS), що забезпечує еластичність і міцність продукції. На верхній стороні черепиці нанесено посипання, що захищає від зовнішніх погодних впливів. На нижньому боці – клейові смуги.

Kerabit Premium підходить для покрівель з нахилом 1: 3 або більше. Матеріал красиво виглядає як на дахах котеджів,  дачних будинків.

Варіанти кольорів Kerabit Premium

Варіанти кольорів Kerabit Premium

Розмір бітумної черепиці Kerabit Premium

Застосування ламінованої бітумної черепиці Kerabit Premium

Під бітумну черепицю Kerabit Premium слід укласти підкладковий килим (наприклад, Kerabit Fiberit, Kerabit 2200 UB або 2500 UB). На нижній карниз монтується Kerabit Карнизна смуга. Для склеювання і герметизації швів використовується Kerabit Клей-герметик. Конькові плитки вирізаються з черепиці Premium. Дивіться окрему інструкцію з монтажу.


 Колекція KERABIT S+ Хвиля

Оригінально заокруглені гонти, що подібні на морські хвилі для тих, хто бажає надати своєму будинку індивідуальності. Але не тільки форма матеріалу, але й забарвлення, запозичені з природних барв дозволяють будинку вдало вписатися в будь-який ландшафт. Дана модель є ексклюзивною формою компанії Nordic Waterproofing Oy.

Колекція KERABIT S +  Колекція KERABIT S Хвиля

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT S кольори

Колекція КERABIT L + Квадро

Зигзагоподібні гонти, що представляють собою різні за величиною прямокутники, створять на будинку свій неповторний стиль. Така черепиця допомагає втілити будь-які сміливі архітектурні проекти. Ця колекція черепиці КERABIT постійно поновлюється новими кольорами.

Колекція КERABIT L Квадро

Полімерно-бітумна черепиця KERABIT L

Доступні нові кольори Квадро, форма L

Нові забарвлення, підібрані на основі натуральної багатокомпонентної посипки, розширюють можливості концептуального використання в будівництві виключно природних кольорів.

нові кольори Квадро, форма L

Колекція КERABIT K + Трійка

Гонти у формі бджолиних сот – це оптимальний варіант, як при новому будівництві, так і при ремонті. Традиційна модель підійде для будь-якого будинку: дерев’яного, кам’яного чи облицьованого панелями. У цій колекції представлені два варіанти колірних рішень: однотонні і з використанням додаткового чорного або білого кольору.

Колекція КERABIT K Трійка

Колекція КERABIT K Трійка

Трійка, форма К, однотонна

Колекція КERABIT K трійка однотонна

Доступна нова серія Румба, форма К
Нова лінійка імітує сланцеві покрівлі в червоно-чорній і сіро-білій гамі.

КERABIT K + Трійка нові кольори

Характеристики:

Завод: м. Лохья, Фінляндія
Знак відповідності: СЕ-маркування
Перевірка якості: Центр якості VTT
Товщина: 3,2 мм
Вага: 3600 – 4100г/м² Вага корисної площі плитки (з урахуванням нахлестов) 6730 – 7700г/м²
Вага основи: 110- 120 г/м²
Армована основа: посилене скловолокно
Верхній шар: мінеральна посипка
Бітум: СБС-бітум
Колір: сірий, червоний, чорний, коричневий, зелений, червоно-чорний, зелено-чорний, коричнево-чорний, синьо-чорний, сіро-білий, мідний, балтика, стиглий каштан, кедр, оливковий.
Самоклеючий шар: СБС-резінобітума
Витрата упаковки: 3 м² корисної площі
Кількість упаковок /піддон 42 штуки
Вага упаковки: одноколірний 20,2 кг, двоколірний 22кг, чорний 23 кг

Застосування:

Поверх підстави, перед укладанням гонту рекомендується настилати підкладковий килим, який служить зміцнюючим шаром і підвищує опірність покрівлі вітровим навантаженням. Мін. нахил даху при використанні підкладкового килима повинен бути 11,3˚. Для карнізів та ін. є свої спеціальні плитки і смуги.

Комплектуючі для м’якої черепиці KERABIT виконують 2 функції:

додаткова гідроізоляція, додання покрівлі завершеності і красивого зовнішнього вигляду.

Асортимент комплектуючих KERABIT дуже різноманітний і включає в себе наступну продукцію:

підкладкові килими, карнизна смуга, конькова плитка, ендові килими, коньковий вентиль, смуга для ковзанярського вентиля, клеї та ін.

Читати також:

Спеціальні елементи для бітумної черепиці KERABIT

Продукція KERABIT плоска покрівля