Продукція VILPE
Продукція VILPE® – це широкий вибір елементів вентиляції і аксесуарів для всіх типів покрівель для забезпечення свіжого повітря в приміщеннях та здоров’я конструкцій. Чисте та здорове повітря в приміщенні не є очевидністю. Кошти, вкладені в забезпечення чистого та свіжого повітря в будинку – це гарантія збереження здоров’я вашої сім’ї та вартості будинку. VILPE® вирішує питання комплексної вентиляції будівлі, попередження виникнення цвілі та видалення шкідливого газу радону.

Вироби серії VILPE® – виходи вентиляційних каналів та стояків каналізації, елементи вентиляції покрівлі, прохідні елементи, вентилятори практично для всіх типів та нахилів покрівлі. Вироби можна підібрати під колір покрівельного матеріалу. Компанія займається розробкою інноваційної покрівельної продукції з 1976 року, має майже 40-річний досвід роботи. Вся продукція відрізняється підвищеною стійкістю до несприятливих погодних умов. Вироби VILPE® сертифіковані та відповідають всім європейським стандартам.

Сьогодні VILPE® є одним з найвідоміших брендів у будівельній галузі Фінляндії. Компанія прагне до якості, надійності та простоти установки її продукції, щорічно поставляє на ринок нові інноваційні рішення. Розробка продукції, орієнтованої на клієнта, означає прояв уваги до потреб клієнтів.

Контроль та управління вентиляцією VILPE® ECO IDEAL

Вентилятори:

Приточна вентиляція

Вентиляційні виходи:

SOLAR прохідні елементи

Прохідні елементи

Вентиляція покрівлі

PIIPPU прохідні елементи

Водостічні воронки

Тиха кухня

Вентиляційні рішення VILPE – RENSON

Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe
Прайс-лист Вентиляція та покрівельні аксесуари Vilpe