Акустичний комфорт Мінвата ROCKWOOL через свою волокнисту будову має прекрасні акустичні властивості. Вона покращує повітряну звукоізоляцію та ізоляцію звуків ударного походження. Мільйони людей потерпають від надмірного шуму. Надмірний шум є фактором, що викликає зростання напруги, проблеми з концентрацією, негативно впливає продуктивність та загальний станом здоров'я людей. Він порушує комунікацію та навчальний процес. У найгірших випадках шум може призвести до втрати слуху та серцевих захворювань, пов'язаних із стресом.

Акустичний комфорт

Мінвата ROCKWOOL через свою волокнисту будову має прекрасні акустичні властивості. Вона покращує повітряну звукоізоляцію та ізоляцію звуків ударного походження.

Мільйони людей потерпають від надмірного шуму. Надмірний шум є фактором, що викликає зростання напруги, проблеми з концентрацією, негативно впливає продуктивність та загальний станом здоров’я людей. Він порушує комунікацію та навчальний процес. У найгірших випадках шум може призвести до втрати слуху та серцевих захворювань, пов’язаних із стресом.