Цементно-піщана черепиця


Цементно-піщана черепиця виключно міцна і стійка. Ви очікуєте від продуктів, щоб вони виготовлялися без шкоди для навколишнього середовища, але не хочеться переплачувати. Тоді цементно-піщана черепиця для Вас.

Сучасні технології виробництва цементно-піщаної черепиці Braas

Цементно-піщана черепиця Braas виробляються за останніми, інноваційними технологіями. Вона характеризуються різноманітними формами, красивими довговічними фарбами, стійкістю до бруду та поганих погодних умов. Перед тим, як черепиця переходить у продаж, вона піддаються суворому контролю якості та випробуванню на довговічність.

Технологія Cisar

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Cisar

Основна мета технології CISAR полягає в наданні трьох найбільш важливих характеристик виготовленій  черепиці: міцності, гладкості поверхні і естетики. Технологія та інновація Cisar допускає використання трьох шарів, кожен з яких гарантує якість цементно-піщаній черепиці.

Несущий шар забезпечує максимальну міцність плитки. Використання дрібнозернистого шару забезпечує черепиці гладкість поверхні і підвищує його стійкість до бруду і проростання моху. Цей шар захищає від води. Черепиця не поглинає воду, що забезпечує підвищену стійкість до морозу, а також захисту від ерозії та дії кислотних дощів.

Крім того, поверхня черепиці в два шари покрита акриловим покриттям Lumino, яке захищає від шкідливого впливу погодних і ультрафіолетових променів, забезпечуючи благородний блиск та інтенсивний і стійкий колір.

Черепиця виготовлена за технологією Cisar, доступна тільки в асортименті продукції марки BRAAS, абсолютно новий стандарт на ринку покрівельних матеріалів.

Технологія Lumino

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Lumino

Покриття Lumino надає черепиці більший блиск, робить її колір більш інтенсивним і стійкішим до забруднень і атмосферних впливів. Черепиця зберігає відмінний зовнішній вигляд протягом багатьох років.
Клієнти, що вибирають черепицю, виготовлену за технологією Lumino отримати високу якість за розумною ціною.

Технологія Aerlox

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Aerlox

Aerlox – це нова, інноваційна технологія виробництва цементно-піщаної черепиці. Завдяки цій унікальній технології вага черепиці стала набагато меншою, але одночасно всі інші характеристики (міцність, довговічність, морозостійкість, зовнішній вигляд, розміри) – все залишилось без змін. Менша вага черепиці – це значно більше можливостей при облаштуванні даху та ще більший комфорт для покрівельника в процесі монтажу.

Виробляється за технологією Aerlox – цементно-піщана черепиця BRAAS Франкфурт.

Технологія Protegon

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Protegon

Технологія Protegon являє собою інноваційні рішення, розроблені та запропоновані тільки марки BRAAS. Чому технологія настільки незвична? Під час виробництва черепиці додаються пігменти, що відбивають інфрачервоне випромінювання сонця*. В результаті температура на нижній стороні плиток до 10 ˚С нижча, що має значний вплив на зниження нагріву всього даху.

Чому BRAAS розробили технологію, яка захищає дах тільки в передній частині інфрачервоного випромінювання?

Сонце випускає випромінювання у всіх діапазонах електромагнітних хвиль. Видиме світло, однак, становить лише близько 38% енергії, що досягає Землі. Довжини хвиль більше, ніж 700 нанометрів, інфрачервоне і ближне інфрачервоне, складають цілих 53%. Це означає, що більша частина енергії, яка нагріває наші дахи, вона не видима (не входить у видимі для людського ока світлові хвилі).

* Навіть до 300% відбиття випромінювання більше, ніж в звичайної черепиці.

Технологія Star

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Star

Star – це технологія виробництва цементно-піщаної черепиці, яка дозволяє створити черепицю з ще більшим блиском. Для виробництва черепиці Classic Star використовує пігмент відбивання інфрацервоного випромінювання, який дозволяє знизити нагрівання даху.

Технологія Protector

Технологія виробництва цементно-піщаної черепиці Braas Protector

Технологія протектор, розроблена фахівцями компанії BRAAS, використовується у виробництві цементно-піщаної черепиці моделей РЕВІВА і ТЕВІВА. Безколірне покриття від забруднення підвищує стійкість до негативних впливів атмосфери. Черепиця зберігає інтенсивний і тривалий колір протягом багатьох років.

Асортимент цементно-піщаної черепиці Braas:

Цементно-піщана черепиця Braas

Черепиця Braas АДРІЯ
АДРІЯ
Черепиця Braas ДАБЛ S
ДАБЛ S
Черепиця BRAAS Франкфурт
ФРАНКФУРТ
Черепиця Braas РЕВІВА
РЕВІВА
Черепиця Braas Таунас
Таунас
Черепиця Braas ТЕГАЛІТ
ТЕГАЛІТ
Черепиця Braas ТЕВІВА
ТЕВІВА
Черепиця Braas ХАРЦЕР
ХАРЦЕР

    Залишились питання?

    Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!