Що ж таке софіти?

Однією з найважливіших частин будь-якого будинку є дах. Він повинен надійно захищати від опадів, вітру та несприятливих природних явищ. Тому, щоб він завжди мав привабливий, естетичний вигляд та служив не один десяток років, потрібно відповідально підбирати не лише матеріал покрівлі, а і її оздоблення. Надати будинку завершеного вигляду допоможуть якісні софіти.

Софіт для підшивки даху

Софіти – це спеціальні панелі, призначені для підшивки різних горизонтальних поверхонь. Вони забезпечують вентиляцію, захищають від зайвої вологи та цвілі підпокріельний простір. З їх допомогою приховують комунікації. Монтуються між краєм покрівлі та фасадом будинку. Виготовляються різноманітних кольорів.

Матеріали софітів

 • алюміній – легкий, стійкий до корозії, під впливом температур не деформується;
 • мідь – пожежобезпечна, гарний вигляд, відбиває сонячне світло;
 • метал – дуже великий термін експлуатації, невибагливий в обслуговуванні;
 • вініл ‒ недорогий, витримує перепади температури без втрати функціональності та кольору.

Переваги софітів

 • міцність, довговічність та легкість конструкції;
 • легкий монтаж та захист даху;
 • сприяє вентиляції підпокрівельного простору;
 • не піддається гниттю, корозії, не вимагає фарбування;
 • привабливий вигляд будинку.

Різноманітність софітів

Поділяється на два різновиди: перфоровані та неперфоровані.

Перфоровані застосовують для підшивки зовнішніх виступаючих частин даху: карнизів, звисів, фронтонів. Перфорація в залежності від її частоти, поділяється на: ентральну – отвори розміщені по середині панелі, повну – отвори розміщені на всій поверхні панелі і поодиноку – застосовуються для підшивки покрівлі веранд, горищ, альтанок.

Неперфоровані – застосовуються для підшивки стель у приміщеннях. З їх допомогою можна заховати вентиляційні труби, електропроводку та інші комунікації.

Чому робити пізшивку софітами вигідно?

Цей будівельний матеріал з’явився не так давно, але завдяки своїм властивостям, він вже встиг стати популярним. Виконати якісний ремонт покрівлі свого будинку легко і просто з використанням софітів.

При будівництві чи ремонті даху будинку завжди важливо отримати максимальний результат за помірну вартість. Використання софітів економить сімейний бюджет. Встановити їх можна й самостійно досить швидко. Зручним та вигідним є те, що їх не потрібно додатково фарбувати чи консервувати, не піддаються цвітінню або гниттю.

Компанія «Еліт-Дах» пропонуємо своїм клієнтам софіти таких брендів:

Сталеві софіти Budmat
Сталеві софіти Budmat
Софіти ПВХ - панелі підвищеної міцності
Софіти ПВХ – панелі підвищеної міцності

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!