VELUX галерея – мансардні вікна та жалюзі вітальня

1. Сонячний комфорт

Для зниження споживання тепла пасивні до 90%, прозорі VELUX Awning жалюзі дозволять вам насолоджуватися сонячним днем без перегрівання вашої кімнати.

2. Штрих

VELUX плісіровані жалюзі можуть бути встановлені в будь-якому місці вікна, щоб забезпечити гнучке налаштування освітленням у вашій вітальні. Вони м’яко розсіюють вхідне денне світло, створюючи елегантний світловий ефект протягом усього дня.

3. На кінчиках ваших пальців

Відкривати та закривати жалюзі не встаючи з дивана за допомогою пульта дистанційного керування зручно, коли ви обираєте наші електрично керовані плісіровані жалюзі.

4. Ідеальне поєднання

Електрично керовані плісіровані жалюзі ідеальне поєднання з мансардними вікнами VELUX INTEGRA®. Вони працюють від зручного пульта управління з сенсорним екраном. Жалюзі просто встановлюються з середини будинку.

5. Розумне рішення

Ідеально підходить для важкодоступних мансардних вікон, електрично керований VELUX INTEGRA® плісіровані жалюзі прості в експлуатації і можуть навіть бути запрограмовані на відкриття і закриття у встановлений час щодня з VELUX INTEGRA® панеллю управління з сенсорним екраном.

6. Приватний оазис

Класичні VELUX рулонні жалюзі є відмінним засобом, щоб забезпечити конфіденційність і базове управління освітленням. Вони мають стриманий, тонкий дизайн, і вони повністю підходять до VELUX мансардних вікон.

7. Налаштування зовнішнього вигляду

Рулонні жалюзі м’яко розсіюють вхідне денне світло, щоб створити у вашій кімнаті затишну атмосферу. Найкращі з усіх, вони доступні в 37 кольорах, щоб доповнити будь-який інтер’єр.

8. Спростіть свій будинок

Простота установки всередині вашого будинку, VELUX INTEGRA® електричні Awning жалюзі на VELUX INTEGRA® дахові вікна – і все можна контролювати за допомогою інтуїтивної панелі з сенсорним екраном.

9. Прохолодний комфорт

Якщо ваша вітальня піддається впливу прямих сонячних променів більшу частину дня, зовнішні Awning жалюзі можуть допомогти вам зберегти температуру комфортною. Їх прозора тканина блокує сильні промені сонця, щоб не пустити тепло в той час як ви насолоджуєтесь денним світлом та свіжим повітрям.

10. Найголовніше безпека

Компанія VELUX, рекомендує використовувати мансардні вікна зі склопакетом з ламінованим внутрішнім склом у тих приміщеннях, де люди відпочивають, працюють, грають безпосередньо під мансардними вікнами. VELUX ламінований склопакет також має додаткове зниження шуму та покриття, що легко очищається, що зводить до мінімуму необхідність очищення та забезпечує більш чіткий огляд.

11. Тримайте свіжість у будинку

Нехай VELUX INTEGRA® панель управління піклуватися про ваш дім. За заздалегідь визначеною програмою вентиляції, вона може керувати автоматично регулярним провітрюванням вашого будинку.

12. Панорамний вигляд

Мансардні вікна відкриваються назовні, що дає панорамний вигляд і відчуття яскравого відкритого простору, навіть коли ви стоятимете під відкритим вікном.

13. Не хвилюйтеся про дощ

Всі наші VELUX INTEGRA® мансардні вікна оснащені вбудованим датчиком дощу, який активує закриття вікна при перший краплях дощу.

14. Всередині / Зовні переваги

Ви можете об’єднати в інтер’єрі VELUX Energy жалюзі з зовнішніми Аwning жалюзями, щоб отримати максимальний комфорт, протягом всього року ізоляцію, тепловий захист, конфіденційність, дизайн та управління освітленням.

15. VELUX оригінальні накладки

Оригінальні накладки VELUX забезпечують ідеальну установку вікна VELUX з максимально природнім освітлення. Виготовлені з водостійкого матеріалу, тому вони можуть застосовуватися навіть у ванних кімнатах та кухнях.

16. Оздоблення на ваш вибір

До мансардного вікна VELUX, ви можете обрати один з трьох унікальних варіантів обробки – масив сосни, покритий прозорим лаком для природного вигляду або класичною білою фарбою для яскравого, сучасного ефекту; або поліуретан – ідеально підходить для вікон у вологих приміщеннях чи у важкодоступних місцях.

17. Звук тиші

VELUX INTEGRA® мансардні вікна оснащені повністю інтегрований мотором, так що його невидно, і навряд чи ви зможете його почути.

18. Збереження прохолоди

Зовнішні VELUX Awning жалюзі та рольставні забезпечують винятковий тепловий захист. Вони доступні у версіях з управлінням від електромережі або на сонячних батареях.

19. Дистанційно керовані жалюзі

Якщо ви шукаєте для створення м’якого розсіяного світла плісировані жалюзі або для ефективного захисту від тепла затіняючі, ми пропонуємо широкий спектр автоматизованих VELUX INTEGRA® жалюзей для плоских покрівельних вікон.

20. Енергетична ефективність

Ми об’єднуємо наш міцний, енергоефективний склопакет в блок з атмосферостійким акриловим або полікарбонатним куполом, щоб забезпечити мінімальну втрату тепла. Наші плоскі мансардні вікна також оснащені ізоляційним бордюром, щоб забезпечити відмінну звукоізоляцію.

21. Співають під дощем

Хочете провітрювати ваш будинок, не турбуючись, що може початися раптово дощ? Вентильовані VELUX INTEGRA® вікна для плоского даху поставляються з датчиком дощу, який закриє вікно при перший краплях.