Вікна з відчиненням по центральній осі

Піклуючись про простір

Мансардне вікно VELUX з центральною віссю відчинення практичні та ергономні. Ми розмістили ручку згори, що забезпечує Вам багато місця для оперування вікном та дозволяє ставити меблі прямо під ним.

Простота

Зручна ручка-перекладина дозволяє легко відчиняти, зачиняти вікно та встановлювати його у режим провітрювання. Обернувши вікно навколо центральної вісі та закріпивши його у такій позиції Ви матимете обидві руки вільними для миття зовнішньої поверхні скла.

Безпека для дітей

Ваші діти знаходитимуться у безпеці, оскільки ручка верхнього відкривання для них недосяжна. У той самий час, для дорослих оперування нею надзвичайно просте та зручне.

Обирайте!

Дерев’яні вікна з центральною віссю відчинення вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані. Електрично керовані вікна INTEGRA® вкриті трьома шарами лаку або у поліуретані приносять до оселі комфорт від натиску кнопки.

GGU - поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення
GGU – поліуретанове мансардне вікно з центральною віссю відчинення.
Біле вікно, що не потребує догляду. Ідеальне для кімнат з високим рівнем вологості, таких як кухні та ванні.
GGL - дерев'яні вікна Velux
GGL – дерев’яні вікна.
Високоякісне дерево забезпечує комфорт та задає стиль будь-якій кімнаті.
INTEGRA® - радіокеровані вікна Velux
INTEGRA® – радіокеровані вікна. Максимально зручні у використанні. Наша радіокерована система використовує передові технології, що відповідають стандарту io-homecontrol.

 

VELUX Planner

За допомогою VELUX Planner ви можете створити модель вашого будинку і побачити, як вікна VELUX змінять його вигляд, незалежно від того, який тип покрівлі у вашому домі.

VELUX Planner зробить за вас всю складну роботу – залишається лише фантазувати і насолоджуватися результатом:

//velux.ua/private/get_inspired/velux_planner/application