1. Геть пар

Потрібно позбутися пару після гарячого душу? Нова зручна VELUX INTEGRA® панель управління дозволяє керувати своїм вікно на даху – або його інтегрованим вентиляційним клапаном, який може відкриватися через регулярні проміжки часу або у певний час кожен день.

2. Необслуговувані вікна

Для приміщень з високою вологість (кухонь чи ванних кімнат), ми рекомендуємо не обслуговувані вікна з поліуретану на даху. Їх легко очистити серветкою. Вони будуть служити протягом багатьох років незважаючи на пару, дим і вологість.

3. Якщо ви бажаєте усамітнення

VELUX мансардні вікна, також доступні з напівпрозорими склопакетами для додаткового приватного життя без шкоди для вхідного денного світла.

4. Посилення денного світла

Світловий тунель VELUX простягається до шести метрів, щоб направити денне світло або навіть місячне світло – від даху до вашого темного приміщенні.

5. Проста установка

Світловий тунель VELUX простий в установці і може навіть бути оснащений вентиляцією, так що ваш світловий тунель може працювати як джерело свіжого повітря, коли ви додаєте вентилятор.

6. Правильний тунель для вашого будинку

VELUX cвітловий тунель доступний в жорсткій або гнучкому версії – залежно від вашого даху. Вони також можуть бути встановлені як на плоский так і профільований покрівельний матеріал.

7. Штори для будь-якого випадку

Автоматичні VELUX INTEGRA® внутрішні жалюзі створені для прикраси, недоторканність приватного життя і управління освітленням. Для ефективного захисту від тепла у жаркий, сонячний день, VELUX INTEGRA® awning штори на сонячних батареях можуть бути встановлені між вікном та куполом.

8. Впустіть свіже повітря

З автоматизованими VELUX INTEGRA® вікнами для плоскої покрівлі, ви можете відкрити вікно і впустити свіже повітря в будь-який момент одним натисненням кнопки. І не хвилюйтеся вони мають датчик дощу, який закриває вікно, коли з’являться першій краплі дощу.

9. Чудова якість

Для відмінною звукоізоляції з мінімальними втратами тепла, вікна VELUX для плоских дахів мають ізольований бордюр та міцний, енергоефективний склопакет блок в поєднанні з атмосферостійким акриловим або полікарбонатним куполом.

10. Вентиляційний клапан

Унікальний інтегрований вентиляційний клапан в мансардному вікні дозволяє циркулювати свіжому повітрю, навіть якщо ваше вікно закрите.

11. Водонепроникні, класичні венеціанські жалюзі

Вологостійкі, класичні венеціанські жалюзі є ідеальним вибором для ванної кімнати. Їхня бездротова унікальна конструкція усуває непривабливі підвісні кабелі і дозволяє легко нахиляти планки в будь-якому напрямку для правильного керування освітленням.

12. Ефективний захист від тепла

Зовнішній VELUX (awning blinds) тентові жалюзі блокують сонячні промені, перш ніж вони потрапляють на ваше віконне скло, щоб зменшити пасивне нагрівання до 90%. Прозора чиста тканина пропускає світло в кімнату і зберігає освітлення.

13. Оптимальна циркуляція повітря

Гаряче повітря піднімається вгору. Це означає, що тепле, вологе повітря і пар легко виходять через відкриті вікна на даху. І коли ви відкриваєте ваші фасадні вікна, повітря, яке виходить через дах швидко наповнюється свіжим повітрям ззовні.

14. Комфорт в ваших руках

VELUX INTEGRA® мансардні вікна оснащені зручним сенсорним екраном контрольної панелі з функцією swipe, що дозволяє відкривати і закривати вікна – в будь-якому місці вашого будинку.

15. Захист від сторонніх очей

Не діліться своїм часом у ванній: нахиліть ламелі на VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзях в будь-якому напрямку, щоб ви отримали потрібну кількість світла і були захищені від сторонніх очей.

16. Бездротовий дизайн

При відсутності непривабливих підвісних кабелів, VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі мають відкритий і рівномірний огляд та простоті в експлуатації. Простий нахил ламелей в будь-якому напрямку з VELUX запатентованим повзунком для оптимальної настройки світла та комфорту.

17. Захист, де це необхідно

Тому, що вони не є фіксованими у верхньому або нижньому положенні, VELUX плісировані жалюзі можуть бути встановлені у будь-якому місці вікна. Це означає, що ви можете насолоджуватися виглядом з вікна, але ваші сусіди не зможуть вас бачити.

18. Комфорт у ваших руках

Особливо зручно, якщо ваші вікна знаходяться поза досяжністю, ви можете об’єднати VELUX INTEGRA® моторизовані вікна з електрично керованими (Venetian) Венеціанськими жалюзями. Всі продукти VELUX INTEGRA® працюють зі зручною панель управління із сенсорним екраном.

19. Забезпечення приватності

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі впустять світло, забезпечуючи при цьому ваше особисте життя, так що ви зможете відпочити та розслабитись.

20. Міцна класика

Прості в очищенні VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі є вологостійкими – так, що ви можете приймати гарячий душ будь-коли.

21. Управління світлом протягом усього день

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі дозволяють нахиляти планки для регулювання кількості та кута падіння світла. При повному закриті, вони створять ефективне затемнення навіть від найсильніших прямих сонячних променів.

22. Ідеально підходять

VELUX (Venetian) Венеціанські жалюзі ідеально поєднується з VELUX мансардним вікном. Вони прості в установці завдяки унікальній Pick&Click!® системі!.