VELUX галерея – мансардні вікна та жалюзі спальня

1. Затемнююча штора VELUX

Підходить для спалень, дитячих кімнат, домашніх кінотеатрів. Незалежно від того, який колір або візерунок штори VELUX, ви оберете, вона допоможе створити повну темряву в будь-який час дня і ночі – навіть при полуденному сонці. Зовнішня сторона цієї штори має покриття, що відбиває тепло, завдяки чому у мансарді прохолодніше навіть спекотного літа. Штора рухається вздовж направляючих.

2. Cпокійний нічний сон

Спеціальне вікно зменшує шум дощу та звук опадів на 50%, так що ви і ваша сім’я можете насолоджуватися сном при будь-якій погоді.

3. Більш енергоефективний будинок

VELUX Energy жалюзі ефективно затемняють кімнату та економлять енергію завдяки їх ізоляційним ефектам.

4. Ви управляєте

Енергетичні жалюзі мають безступінчасте позиціонування. Можливе гнучке налаштування світла протягом усього дня – ідеально підходить для читання або перегляду телевізора. Доступні в дев’ятьох кольорів, щоб задовольнити будь-який інтер’єр.

5. Краще з обох сторін VELUX Duo затемнююча штора

Регульоване затемнення для комфортного сну і легке розсіяне денне світло весь день. Це 2-в-1 рішення для 24-годинного комфорту та керування освітленням.

6. Легка установка

Штори Duo Blackout мають тонкі бічні рейки і обмежувальну верхню кришку. Вони легко встановлюються завдяки запатентованій Pick & Click!® – системі.

7. Сплеск кольору

VELUX затемнюючі штори доступні в 40 колірних відтінків і візерунках підійдуть до будь-якого інтер’єру.

8. Ідеальна пара

Для м’якого розсіяного денного світла і гнучкого управління світлом.

9. Так сонце, ні нагрів

Тепер ви можете мати гарне освітлення без перегрівання вашої спальні. Прозорі штори VELUX Awning – простий спосіб, щоб тримати вашу спальню в комфорті в спекотний літній день.

10. Виграшна комбінація

Awning штори відхиляють сильні промені сонця. Щоб насолоджуватися комфортом протягом усього дня і отримати повну темряву в будь-який час, об’єднайте Awning штори з VELUX затемнюючими шторами.

11. Переваги всесезонності

Для повного комфорту протягом року, Roller shutters VELUX забезпечують винятковий теплозахист протягом літа та додаткове утеплення в зимовий період, а також загальне затемнення, коли вам це потрібно.

12. Свіже повітря в тіні

З VELUX Roller shutters розширення затвора рукою, ви можете відкрити вікно в різних положеннях, для отримання денного світла і свіжого повітря, уберігаючись при цьому від тепла.

13. Розумний будинок

Якщо ви маєте моторизовані Roller shutters , ви можете підключити до них VELUX INTEGRA активну систему. Ця інноваційна сенсорна система автоматично керує вашими ролетами у відповідь на зміни в погоді і температурі зовнішнього повітря.

14. Вентиляційний клапан

Унікальний інтегрований вентиляційний клапан в мансардному вікні дозволяє циркуляцію свіжого повітря, навіть при закритому вікні.

15. VELUX Energy – енергетичні жалюзі

VELUX Energy жалюзі мають додаткові ізоляційні властивості завдяки своїй подвійний плісированій стільниковій структурі з внутрішнім алюмінієвим покриттям.

16. Прихований двигун

З VELUX INTEGRA® електричним приводом і вікном для плоскої покрівлі ви зможете наповнити вашу спальню світлом і свіжим повітрям. Вікно виглядає так само, як наші стандартні вікна для плоскої покрівлі, але воно відкривається від натиснення кнопки. У випадку початку дощу плоскі вікна на даху автоматично закриються завдяки датчику дощу.

17. Жалюзі для плоских покрівельних вікон

Для спальні рекомендовано з електричним приводом VELUX INTEGRA® Energy жалюзі. Вони забезпечують хорошу яскравість вхідного світла і додаткову ізоляцію. Дивіться повний спектр жалюзей для плоских покрівельних вікон.

18. Виняткова якість

Для відмінною звукоізоляції і для мінімальних втрати тепла, VELUX вікна для плоских дахів мають ізольований край і міцний, енергоефективний склопакет блок в поєднанні з атмосферостійким акриловим або полікарбонатним куполом.

19. Отримайте відчуття яскравого відкритого простору

VELUX CABRIO® дає панорамний вигляд і відчуття яскравого відкритого простору. Ця унікальна система вікно пропускає природне світло, має відмінний вигляд у інтер’єрі.

20. VELUX оригінальні накладки

Оригінальні накладки VELUX забезпечують ідеальну установку вікна VELUX з максимально природнім освітлення. Виготовлені з водостійкого матеріалу, тому вони можуть застосовуватися навіть у ванних кімнатах і кухнях.

21. Конфіденційність і управління світлом

Конфіденційність і управління освітленням, VELUX duo blackout жалюзі для створення м’якого розсіяного денного світла і гарного краєвиду протягом всього дня.