Мансардні вікна VELUX

VELUX Стандарт Вологостійке мансардне вікно GLU Ручка зверху GZL 1051/ GLU 0051

Дахове вологостійке вікно VELUX Стандарт GLU

Мансардне вікно з верхньою ручкою відкривання VELUX GZL 1051 виготовлено з деревини з лаковим покриттям на водній основі. Верхня ручка поєднана з вентиляційним клапаном для зручного провітрювання навіть при закритому вікні. Керувати вікном з такою ручкою легко та зручно, а під вікном можна розмістити меблі чи облаштувати зону відпочинку чи гри.

Вологостійке вікно для приміщень з підвищеною вологістю – дерев’яне вікно, покрито поліуретоном VELUX GLU 1051 практичне рішення для ванної кімнати, кухні, басейну, тощо. Мансардне вікно не потребує додаткового особливого догляду, зручне у користуванні.

Переваги моделі вологостійкого мансардного вікна GLU

Переваги моделі вологостійкого мансардного вікна GLU

 1. Надійність конструкції. Конструкція мансардного вікна тестується для повної впевненості в стійкості до погодних умов.
 2. Можливість провітрювання навіть при закритому вікні не залежно від погоди або часу доби. Відкривши ручку в один клік, Ви відкриєте режим провітрювання, не відкриваючи при цьому вікна. Фільтр, який легко обслуговувати, затримує пил, комах. Він легко виймається і чиститься звичайною водою.
 3. Легко мити. Для того, щоб помити вікно, переверніть його на 180◦, зафіксуйте раму в такому положенні. Ви зможете легко помити вікно з приміщення.
 4. Швидке встановлення штор. Доповніть Ваше мансардне вікно оригінальними шторами VELUX. На всіх моделях мансардних вікон встановлені монтажні елементи для легкої і швидкої установки штор – система Pick & Click! ™. Вибираючи аксесуари для мансардних вікон варто подбати і про зовнішню захисту вікна від зайвої спеки.
 5. Матеріал вікна. Дерев’яні мансардні вікна покриті лаком на водній основі. Вологостійке мансардне вікно: термооброблена деревина, покрита поліуретаном.
 6. Набір для обслуговування. Хочете продовжити термін експлуатації мансардного вікна, скористайтеся нашим набором для обслуговування вікна. Деталі уточнюйте в офісі ВЕЛЮКС.
 7. Гарантія 10 років на конструкцію вікна при встановленні з комплектом теплогідроізоляції BDX 2000.

Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна GLU

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux

  Залишились питання?

  Зв'яжіться з нами для отримання технічної консультації або з питань придбання. Дякуємо!