Мансардні вікна VELUX
Монтаж мансардних вікон, аксесуарів Velux


Вікна з додатковим захистом Velux

Протизламне мансардне вікно з відкриванням зверху, моделі GGL/GGU 70Q

Вдосконалений дизайн мансардних вікон гарантує безпеку Вашої оселі
Віконні зломи досить рідкі, і Вам не варто втрачати через це сон. Тільки якщо кут нахилу покрівлі та розташування мансардного вікна дозволяють злодіям легко поникнути непомітними, слід подумати про встановлення елементів безпеки.

Мансардне вікно VELUX з відкриванням зверху моделей GGL/GGU 70Q має найвищий клас стійкості від злому на ринку мансардних вікон (клас 2 згідно вимогам стійкості до злому та класифікаційного стандарту EN 1627) і низку функцій захисту, що завадять розбити або розібрати мансардне вікно. Вікна моделей GGL/GGU 70Q – оптимальний вибір серед протизламних мансардних вікон.

Переваги протизламного мансардного вікна з відкриванням зверху, моделі GGL/GGU 70Q

  • завдяки надзвичайно міцній конструкції з надійними прихованими замками у коробці та на обертальній рамі, вікна GGL/GGU 70Q стійкі до злому та мають приємний естетичний вигляд;
  • на відміну від стандартних вікон GGU, модель GGU 70Q має каркас з термічно обробленої деревини підвищеної міцності під безшовним поліуретановим покриттям;
  • конструкція варіанту моделі GGU 70Q, що не потребує додаткового догляду, зміцнюється гвинтами на шарнірах.

Переваги протизламного мансардного вікна з відкриванням зверху, моделі GGL/GGU 70Q

  • для Вашої зручності ключ розміщується на ручці;
  • склопакет вже міцно закріплено в обертальній рамі, і тому неможливо розібрати увесь комплект вікна та потрапити у дім;
  • дерев’яний варіант вікна GGU 70Q білого кольору або з безбарвним лаковим покриттям зміцнюється гвинтами на шарнірах та довгими протизламними болтами на обертальній рамі та коробці.

Рішення VELUX для підвищеної безпеки

Рішення VELUX для підвищеної безпекиОсновна мета системи безпеки – ускладнити грабіжнику доступ до Вашого будинку. Достатньо високий рівень безпеки завадить злочинцю потрапити до будинку і він піде ні з чим.

За статистикою віконні зломи досить рідкі. Звісно, якщо попасти на покрівлю легко, і в неї низький кут нахилу або ви живете у небезпечному районі, у такому разі рекомендуємо встановити один з продуктів для безпеки VELUX, наприклад, протизламне мансардне вікно.

Клас 2 згідно вимогам стійкості до злому та класифікаційного стандарту EN 1627

Клас 2 згідно вимогам стійкості до злому та класифікаційного стандарту EN 1627

Відповідно до Європейського стандарту EN 1627, клас 2 гарантує найвищу стійкість до злому на ринку мансардних вікон. Velux досяг цього, втіливши численні функції забезпечення захисту, завдяки яким уся віконна система є максимально стійкою до найбільш поширених спробів злому.

Одна з характеристик – використання ламінованого захисного скла, що відповідає вимогам європейського стандарту EN 356, клас Р4А – випробування та класифікація по стійкості проти ручного злому. Клас Р4А означає, що склопакет витримує триразове падіння сталевої кулі вагою 4,1 кг. з висоти дев’ять метрів безпосередньо на поверхню скла. Стійкість до злому класу 2 відповідно до стандарту EN 1627 вимагає застосування склопакету класу підвищеного захисту Р4А згідно з стандартом EN 356.


Оберіть правильну висоту для встановлення мансардного вікна

Ми рекомендуємо купувати мансардні вікна з верхнім відкриванням у більшості випадків. Мансардне вікно можна розміщувати на низькій висоті від 90 см. над підлогою. При цьому відкривається чудовий вид, та одночасно можна розмістити під вікном меблі.

Гарантія 

VELUX надає 10 років гарантії на мансардні вікна, коміри та супутню продукцію, встановлені з використанням комплекту BDX.


Дивитись також:

Завантаження каталогів та брошур продукції Нового покоління Velux