Мансардні вікна VELUX
Зенітні вікна Velux


Зенітне вікно VELUX з системою димовидалення

Зенітне вікно VELUX з системою димовидалення

Вікна VELUX з системою димовидалення для пласких дахів забезпечують вільний доступ до шляхів евакуації та пожежних сходів, видаляючи дим і жар з палаючого будинку. З ними будівлі довше зберігають свої вогнетривкі властивості і таким чином мінімізується шкода цінному майну.
Зенітне вікно VELUX також можна використовувати для щоденної вентиляції приміщення свіжим повітрям, що створює комфортну атмосферу для мешканців.

Зенітне вікно VELUX з системою димовидалення фото

Система димовидалення VELUX – повноцінний вентиляційний пристрій природного димо- та тепловидалення, що відповідає будівничим нормам з димовидалення.

Такі вікна зазвичай встановлюються у зонах загального доступу, наприклад, над сходовими клітинами та переходами між корпусами, а також у будівлях промислового призначення та офісах.

Переваги зенітного вікна VELUX з системою димовидалення

Переваги зенітного вікна VELUX з системою димовидалення фото
Висока енергоефективність
Для уникнення втрат тепла рама вікна утеплена матеріалами з високими ізоляційними характеристиками. У поєднанні з нашим вдосконаленим захистом проти містків холоду, ці фактори створюють комфортний теплий температурний режим у Вашій оселі.
Переваги зенітного вікна VELUX з системою димовидалення фото
Легке встановлення
Зенітне вікно має елегантний дизайн та постачається з вбудованим у конструкцію приводом готовим до під’єднання до джерела живлення.
Переваги зенітного вікна VELUX з системою димовидалення фото
Невибагливе у догляді
Зенітне вікно не потребує додаткового догляду, оскільки рама-короб виготовлена зі зносостійкого ПВХ, а захисний купол з акрилу чи полікарбонату, що вирізняються тривалим терміном експлуатації.