Мансардні вікна VELUX
Зенітні вікна Velux


Зенітне вікно VELUX INTEGRA®

Зенітне вікно VELUX INTEGRA® фото

Зенітне вікно CVP VELUX INTEGRA® з дистанційним керуванням дозволяє Вам провітрювати кімнату, коли Ви забажаєте. Це – ідеальний вибір приміщень, де важливо забезпечити денне світло та свіже повітря.
Ви досягнете оптимального поєднання денного світла та свіжого повітря, додавши зенітне вікно VELUX INTEGRA® до групи глухих зенітних вікон.

Для додаткової безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату створено для захисту склопакета від дощу та снігу.

Дане зенітне вікно доступне у дев’яти розмірах.

Переваги зенітного вікна VELUX INTEGRA®

Переваги зенітного вікна VELUX INTEGRA® фото
Дощу – жодного шансу
Не переймайтесь! Зенітне вікно VELUX INTEGRA® моделі CVP оснащено вбудованим сенсором дощу, який автоматично закриває вікно.
Переваги зенітного вікна VELUX INTEGRA® фото
Висока енергоефективність
Для уникнення втрат тепла рама вікна утеплена матеріалами з високими ізоляційними характеристиками. У поєднанні з нашим вдосконаленим захистом проти містків холоду, ці фактори створюють комфортний теплий температурний режим у Вашій оселі.
Переваги зенітного вікна VELUX INTEGRA® фото
Легке встановлення
Зенітне вікно VELUX INTEGRA® CVP має елегантний дизайн та постачається з вбудованим приводом. Привід повністю готовий до під’єднання до джерела живлення та встановлення сонцезахисних аксесуарів. Привід та газові пружини непомітні ззовні.