Мансардні вікна VELUX
Зенітні вікна Velux


Вікно-вихід Velux для пласкої покрівлі

Вікно-вихід Velux для пласкої покрівлі фото

На відміну від більшості вікон-виходів на дах, вікна VELUX моделі CXP так само привабливо виглядають, як і решта зенітних вікон. Їх можна гарно поєднати з групою зенітних вікон моделей CFP/CVP. Вікно відкривається вручну на 60°, забезпечуючи зручний вихід на дах.

Вікно-вихід Velux для пласкої покрівлі

Для додаткової безпеки однокамерний склопакет має ламіноване внутрішнє скло. Матовий або прозорий захисний купол з полікарбонату створено для захисту склопакета від дощу та снігу. Доступне вікно-вихід у трьох розмірах.

Переваги вікна-виходу VELUX

Переваги зенітного вікна-виходу VELUX фото
Cтійкість до злому
Для захисту проти зламу зовнішнє скло зенітного вікна виготовляється з високоміцного скла, а внутрішнє скло – з ламінованого ударостійкого скла.
Переваги зенітного вікна-виходу VELUX фото
Зменшення шуму дощу
Усі зенітні вікна суттєво зменшують шум дощу. Спеціальна конструкція захисного куполу відображає шуми, а зовнішній купол, однокамерний енергозберігаючий склопакет та ізоляційний короб значно зменшують сторонні звуки. Разом це елементи вікна забезпечують захист від шуму дощу, граду, а також гуркоту літаків, шуму від вуличного руху та ін.
Переваги зенітного вікна-виходу VELUX фото
Висока енергоефективність
Для уникнення втрат тепла рама вікна утеплена матеріалами з високими ізоляційними характеристиками. У поєднанні з нашим вдосконаленим захистом проти містків холоду, ці фактори створюють комфортний теплий температурний режим у Вашій оселі.